Garip huylarınız var mı?

Çok ç..şim var ama başkasının evinde yapamıyoruuummm ! hep sıkıntı çekiyorum başkasının yaptığı yemeği yemem.. tanımadıklarımın yemeğinide.. wc konusu daha başka.. giremiyorum.. hep tutuyorum hep tutuyorum... yabancı evde başkasının yorganını örtemem.. vs sizinde var mı böyle huylarınız..?

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bu , çocukluğun sert öğretilerinden gelen ( başkasının evinde wcye girme , uyuma , elleme, yeme , içme ) bir takıntı, güvenlik ön planda tutulduğundan bu şekilde nasihatler edilir ama güvenmediğin bir evde zaten olamazdın, orda isen ortama da kisilere de güvendiğin içindir.

Wc yi kullanmana da izin tabii ki verilir ve zaten sen gelmeden önce olası kullanman için bakımdan da geçirilmiştir. Bu nedenle , bakımsız bir wc ile karşılaşman çok zor , ya da o wc den bir mikrop kapman, salondaki koltukta otururken kapma olasılığına yakın olur.

İstiyorsan klozete kağıt döşe ama, çişini tutma. Sizde bunu sağlayan yuvarlak kas dar ve ufak, onu zorlarsan hakimiyeti yitirirsin , bu sefer olmadık yerde kendiliğinden kaçmaya başlar hapsırınca oksurunce, daha berbat durumda kalırsın. Bir başka problem de mesanenin çeperini de zorluyorsun ve idrar durmadan üretilir, mesaneyi bakteri yuvası yaparsın bir de sistit sararsın başına hiç tutamazsın yanar da yanar .

Git işi bitir hadi

3|0
    0|0
    • :) teşekkür ederim çok güzel açıklamışsınız.. :)

• Geçmiş olsun, umarım etkisi olur sözlerimin :)

Erkekler Ne Diyor 16

• Merhaba.

Sana Güzel Bir Akıl Vereyim O Zaman,Başkasının Evine Gitme.

Ergenlik Hissinede Balık Yağı Sür ve Ormana At Hayvarlar Yer, ''Bunu Bir Filmde Görmüştüm''

Bu İnsanın Sorunu Ne Dersen,Senin O Kadar Sorunun Varken Sorunun Başlığına Bakman Yeterli Olacak. Artık Erkek/Kadın Her Neysen,

Şimdi Bunu Bir Kez Okuyup Bana Cevap Yazarsan Yetersiz Kalırsın. Üç Dört Defa Okuyup Sonra Cevap Yaz ki, İçime Otursun, Altından Kalkamayayım.

0|0
    1|0
  • biraz psikolojik takıntılısın yani obsesifsin alışmalısın tuvaletede girince musluğu aç su sesinden başka birşey duyulmaz sonra mesanen sıkıntı çeker ve böbreklerine idrar geri kaçarsa sorun olur

1|0
    0|0
  • Ben sadece büyük tuvalete oturamam.Ses gider diye ama onun dışında pek sıkıntım yok.Birde kendi evim olsa bile çok ses olduğu zaman veya tuvaletin yakınlarında birinin olduğunu fark edersem yapamıyorum...

0|0
    0|0
  • aynen bende öyleyim. Sadece su dökerim :D

0|0
    0|0
  • Erkek olsaydın süper cevap verecektim 'askerde ne yapacaksın sen, alış bunlara' diye ama olmadı, yapamadım...

0|0
    0|0
  • senin işinde zor

0|0
    0|0
  • başkasının evınde buyuk wc yapmam duvarlar inceyse rezil olmaktan korkarım. oteldeysem acımam zaten zarıl zarıl salarım :D

0|0
    1|0
    • :D puhahah

• ne yani sen rahat olduğun yerde ossurmuyon mu hava filitresimi mi var. neyse rest açıldı kaçtım ben yemek yicem :D

• Kapı kapalı değilken oturamam , uyuyamam.

0|0
    0|0
  • bendede var kendi ewim dısında tuvaleti(çiş için degibu söylediğiml) kullanamam yemekte cook ama cook nadır yerim

0|0
    0|0
  • bu dünyada 6.5 milyar insan yaşıyo ve hepsi çiş yapıyo,bence sende yapmaya çalış,başaracaksın ben sana inanıyorum:))

0|0
    0|0
  • böyle devam et :D

0|0
    0|0
  • aşırı derecede prensip takıntım var

0|0
    0|0
  • başkasını pijaması ve terligi

0|0
    0|0
  • Kızlar işiyormuymuş ? O_o

0|0
    0|0
  • Tut tut içinde patlasin bizde senden kurtulalim

0|0
    0|0
  • yaşım 12,5 falanken vardı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 1|0
    0|0
  • Umuma acik yerlerde wc gitmem , bilmedigim hic bir yemegi yemem şu an aklima bu ikisi geldi

1|0
    1|0
  • baş parmağımı emmeden uyuyamam.

2|0
    0|0
  • evet bende de yer yadırgaması vardır başka bir yerde başka bir yatakta uyuyamam. ayrıca başka yerde yediğim yemeklerin tadını alamıyorum. tabi restaurantlar hariç

0|0
    0|0
  • Tuvaletini biraz daha tutarsan yaşlanınca hiç tutamazsın.

0|0
    0|0
  • Bence yaşama sen.

0|0
    2|0
  • çok temizse girer çıkar yer içerim ama pizse ne biliyim aynen tiksiinirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...