Ne yapıyım sizce ????

sevgilimden ayrılalı 3 ay oldu burnu sürtsün istiyorum sürekli arıyor görüşmek istiyor hayır dedim sen arayana kadar aramıcam seni diyor son lafı sizce ne yapmalıyım?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• ayrılık sebebini bilmeden ne desek senin zararına olmuş olur .

0|0
    0|0
    • en azından kendine düşen sorumluluklarını bilsin istiyorum sonrası bizimle ilgili sorumlulukları ama kendisi sorumluluk nedir bilmiyor :((

• hayır işde yine aynı şeyler anlamıyor beni sadece benim ondan ayrılmamı ayrılsam daha kötü olcağını söylüyor :((

• hala aynıysa yol ver gitsin hayatın da oynamicak hayatınla oynicak senin , akıllı ol .

Erkekler Ne Diyor 8

• seviyosan uzatma cocuğuda bıktırma.

0|0
    0|0
  • selam aranızda sıkıntı yoksa artık konuşmalısın çünkü fazla naz aşık usandırır ona göre kaybedebilirsin hatası hafifse seviyorsan artık konuş

0|0
    0|0
    • sorumluluklarını bilsin istiyorum sorumsuz hemde çok

• bende onu diyorum ben sorumluluklarından bahsederken o başka bişeyden bahsediyor bu beni üzüyor :((

• o zaman o senle dalga geçiyor demek yol ver gitsin sende hayatına yeniden yön ver zamanını boşuna harcama derim

• hatası neydi onuda söylede yardım edelim ? Niye ayrıldınız yani

0|0
    0|0
    • hatası ilişkimiz içinde geleceğe umursamaz bakması sorumsuz

• ayrıldıktan 20 gün sonra karşına geçtim oturdum anlattım dikkate almadı dediklerimi 3 ay geçti aradan değişen hiç bişey yok onda kabullencek birini bulabilir tercih onun ve bu benim içinde geçerli çözüm değil yeni birisi :((

• o zaman bilemiyorum :( ya tekrar dene aynısını. Yada ayrıl demekten başka bişey gelmez elimden :(

• seviyorsan ara sevmiyorsan arama

0|0
    0|0
    • seviyorum o ayrı sorumluluklarını bilsin istiyorum

• aynen seviyorsan ara sevmiyorsan arama.

0|0
    0|0
  • bekle biraz 2 hafta filan sonra bi mesaj at ilk günki gibiyse sana karşı bırakma onu

0|0
    0|0
    • ben huylarının düzelmesi iiçin çabalıyorum o halen aynı :((

• ama şuda var uzatan erkekten bişey bekleme erkek dediğin yapısı gereği öyle davranmamalı bence karşı taraf hayır diyosa peki deyip uzak durmalı

• ben istemiyorum seni diyorum sorumsuzluklarınla o halen ısrar ediyor ama

• bırak uğraşma yenisine bak bence

0|0
    0|0
  • ben mi yanlış anlıyorum yoksa üst satırdaki ile alt satır birbiriyle uyuşmuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çok naz aşık uzandırır derler çoçuğun intikamı kötü olur ara gitsin

0|0
    0|0
  • ara derim ama nerdeymiş 3 ay geçene kadar

0|0
    0|0
Yükleniyor...