Bjklılar Vodafone Arenada son dönemeçte dönüldü çatı iskeleti yerleştirildi. ne hissediyorsunuz?

Çatısının üzerinde özel malzemeden yapılmış branda da 15-20 güne tamamlanacakmış. Sonra sahanın üzerindeki inşaat kalıntıları atılacak. Toprak havalandırılıp çim ekimine başlanacak tahminen 3-4 ay kaldı Mart ayında oynamaya başlar takım büyük ihtimal.

Eğer bu stada lider girersek kimse tutamaz bizi Türkiyenin en dik stadı olacak bildiğiniz cehennem gibi olacak karşı takım için
Bjklılar Vodafone Arenada son dönemeçte dönüldü çatı iskeleti yerleştirildi. ne hissediyorsunuz?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Sabırszlkla ve heyecanla bekliyorm ilk maçada gitcem

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 929 milyon borç diyorum geçiyorum

0|1
    1|1
    • Gsın 850 milyon tl borcu ve onlar stadlarını kendileri bile yapmadı Ali samiyeni verdiler Bjk ise stadını kendi yapıyor 929 milyon tl borcu var. Sence hangisi daha kötü durumda?

• Yalnız yapılan rezidanslar Galatasaray'ın demedim. Torun şirket grubu kar etti. Sami yen arazisi bizimdi zaten. Şehirin dışındaki stada bu araziyi vermek büyük hatadır. Demek istediğim ortada hayrına yapılmış bir stad yok. Hatta kazık var.

• @Hummelsx tabii ki de kazık var. Ali Samiyenin o yeri çok kıymetliydi. İstanbulun göbeğinde çok az öyle boş alan var. Gs için Ali Samiyen paha biçilemez asla pazarlığı yapılamaz bir yer olmalıydı. Ben bu yüzden Fikret Ormanı Takdir ediyorum adama helal olsun tek bir kuruş devlet desteği almadan yapıyor stadı. Ve ben eminim ki Bjk gelecek 10 yıla damgasını vuracak çünkü adamlar çok planlı programlı devam ediyor.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Mabede hasret kaldık , inönüdeki coşkuyu ilk ve tek akıllı statta yasamaya az kaldı

0|1
    0|0
  • yerinini değişmemesi güzel olacak

1|1
    0|0
  • 19.03.2016 Antalya spor maçı ile Stadı açmayı düşünüyorlar

Camiamıza Hayırlı olması dileğim ile

0|2
    0|0
    • Barça ile açılış maçı yapıcaz diyorlardı ama ayarlanabilirse tabii ki de

Yükleniyor...