Normal karşılarmısınız yoksa eşinizden şüphe duyarmısız

beyler sorum size eşiniz eski erkek arkadaşının ailesinle görüşse.bu arada eski erkek arkadaşındanda haberler almak için onu sorsa.neyaparsın eşinizden boşanırmısınız yoksa devam edermisiniz.?

Güncellemeler:
karşı taraftaki kişinin eşi arasa sizi kocamı soruyor ben bundan rahatsız oluyorum dese.kadın size herşeyi olduğu gibi anlatsa o adamın eşine inanırmısınız

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun hesabi agir olur veremeyeceksebiz bu tur seylere takilmayin derim ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• boşanma bir seçenek değil.. ancak eğer hala çocuğu tehlikeli bir unsur olarak görüyorsam bu konu hakkında eşimle görüşürdük.. önce bir dinlemek lazım maksadı neymiş..

0|0
    0|0
    • maksadını tam olarak söylemese.öylesine sordum dese yinede eşine inanırmısın

• karşıdaki erkek eşinize yanaşmıyor merak etmiyor, sormuyor yani umrunda değil.eşiniz dikkat sorarak dikkat ççekmeye çalışıyor.

• açıkçası o kişi benim eşimse ben eşime diğer herkesten daha çok güvenirim.. onun söylediklerini dinler analiz eder daha sonra böyle bir şey olursa söylediklerini kontrol ederim.. yargısız infaz etmemek lazım.. gerekirse rahatsızlığımı bildiririm...

• böyle bir durumda tabii işler karışır. Karşı tarafın eşinden nasıl sorduğu ile ilgili bilgiyi alıp çaktırmadan eşime de aynı olayı sorararım...

0|0
    0|0
  • boşanmak fazla ağır..nasıl olduğu öğrenilir, eş dinlenilir en fazla kavga malzemesi olur. Ha onu hala sık arar sorarsa tabi işler değişebilir.

0|0
    0|0
    • kavga eder sonra kabullenirmisin yani.

• boşanmam fakat tepki gösteririm, normal bir arkadaşı olsa anlarım tamam ama eski sevgilisinden sürekli haber almak isteyecek ve aile ile görüşecekse neden benimle evlendiki ? BENCE

0|0
    0|0
  • hayır eşimden dinlerim doğru söylemiyor ise karşılaştırır yüzleştiririm.

0|0
    0|0
    • evet sordum ama iyi niyetle sordum derse.ama aslında aklı yine onda rüyalarına giriyor

• aklını al birdaha aklı onda olmaz o zaman, iyi niyetle birke bilemedin 2 kez sorarsın birini aklı onda diye emin isen kendine dahada bağlamalısın yada kapris yapıp sinir yapıp kaybedersin. bence

• abbboo olaylar olaylar:D

0|0
    0|0
  • şüphelenirim tbi görüşemez

0|0
    0|0
  • olan ilgim azalır zamanla biter boşar giderim

0|0
    0|0
    • konuşmazmısın konuyu eşinle hemen boşarmısın

• beyinsiz olan kişiyle ne konuşacağım boşarım

• sadece boşanmakla kalmaz

0|0
    0|0
  • nasıl bi zihnyetsn ya yuwanımı bozmak istyosun

0|0
    0|0
    • hayır bu durum yuvayı bozmaya sebep olurmu

• o eşinn midesizlgne kalmış bişey bn olsaydm boşanırdm ama böle birisyle haytta evlenmem evlilik çok kutsaldır benim için

• aklı eskide kalmışsa 1 saniye bile düşünmem direk boşarım.

0|0
    0|0
  • valla evli değilim ama bi önceki ilişkimden bu şekilde ayrılmıştım

0|0
    0|0
    • evli olsan durum yine aynımı olur boşarmısın

• bekara karı boşamak kolay derler ama o durumla karşı karşıya kaldığımda

artık karşımdakine sevgi beslemediğimin farkına varmıştım ben

• Eskiler demiş yaş kemale erirde akil zevale erir mi acaba diye hakikaten adamlar gelecegi görmüş

0|0
    0|0
  • sorun değil görüşür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• buna inanacak kadar saf yoktur.fazla hayal kuruyorsunuz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...