Boşanan kadın özgür olduğu için mi açılıp saçılıyo

benim olayları çoğu kişi bilir.2 aydır ayrı sayılırız.eşim 2 haftadr falan bi doktorla birlkte.giyim kuşam bakım inanılmaz değişmş.bana bi byn arkadaşım kadınları anlican onu olmk istediği gibi rahat bırakıcan dedi.sen elinde tutamadın bak başkası onu bu hale getiren dedi.kadın erkeğe göre davranır.şekle girer diyo.bütün kadınlar böyle mi düşünüyo

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Yok öyle değil , seninkinin açılacağı varmış ,sırf bu yüzden genelleme yapman yanlış olur ...

0|0
    0|0
    • peki sende neden yaşamadı bunu diyo arkadaşım

• Belki daha çok ilgi çekmek istiyor , ama yanlış yolda olduğunu söyleyebilirim sana ...

Kızlar Ne Diyor 4

• Arkadaşın çok doğru demişte anlayamadığım eşinle tam boşanma olmamış hukuken,ve o şu anda başka biriyle birlikte?

Sen bunu nasıl hazmede biliyorsun ?

Yaptığın hata burada işte,kadınlar kendinisi sahiplenen erkeklere gider..

0|1
    0|0
    • 2 aydır koptu iş.görüşmüyrz.

• Kadınlar sevdiği erkek için kendini değiştirir ama açılıp saçılma olayı değil bu..

Boşan bitsin o zaman kendi hayatına bak,o birini bulmuş bile sen neden bulmuyorsun ?

• ya onu hemen nerdn sevecek.daha yeni olmuş zten.ayrıca ben tahmn edilen gibi maço kapatan bi erkek değilm tam tersi ben yetişme tarzı olarak tam tersi ondan daha çağdaş yapılı ve bu konularda daha ılımlı bakanım.yani sıkıştırmam.sahiplenme konusuna gelince benim kadar sahiplenen olmazdı beni ilk aldattığında .olayı biliyomusun bilmiyorum

• Evet kadın erkeğe göre değişir.. Bu şekilde toparlanmaya calısıyor..Sizi de tamamen sıyırıp atmış olmalı, soğuk suyunuzu içebilirsiniz.

0|0
    0|0
    • onun için mi öyle giyiniyo yani o kişi bunu hakettiği için mi.ben ona o değeri vermediğim için mi sence..yani onun haklılığı falan mı.sen onun öyle olmasını haketmemişsnmi.

• Evet sanırım. İçindeki sizi bitirmiş ve hakeden biriyle olmak istiyordur mutlaka. Kendini yenilemeye calısıyor. Elinizde tutsaydınız.Eski Eşinizi tebrik ettim. Soruş şeklinize bakınca siz cevabı daha iyi biliyorsunuz..Evet haketmemişsiniz.

0|0
    0|1
    • nasıl böyle önyargılı olabiliyosun.tebrik ediyorum onu demen garip geldi..ilk çıktığı ve sevdiği bendim.sonradan olanları bilmiosun.ilk açtığım konulara bak istersen

• ben daha fazla kapandım aksine...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Valla zor Allah yardımcın olsun. Konu hakkında yorum getiremiyorum çünkü fikrim yok malesef

0|0
    0|0
  • senin karının içinde vardı başka erkeklerle birlikte olmak zaten. boşver önüne bak.

0|0
    0|0

• insanın karakteri ile ilgili bir durum

0|0
    0|0
  • ben onu bunu bilmem arkadaş kadın evlendikten sonra kendini kocasına değilde dışarıya süslerse o kadından bi hayır gelmez bi cacık olmaz o hatundan sonrada erkek boşar boşayıncada hatasını anlar kendini çok bakımlıymış gibi gösterir etrafa sırf inat uğruna namusunuda vurur ayaklar altına kimse maval okumasın erkekte öyle.. kimse istemez böyle olmasını ama pejmurde pasaklı biride çekilmez afedersiniz..

0|0
    0|0
Yükleniyor...