ESKİ AMA bakın neler oldu....???

eski erkek arkadaşımla yollarımız ayrıldı. adı üstüne olmadı bitti...

aradan yıllar geçti ... bazen mail atıyordu nasılsın diye... bunca yık

hiç birine cevap vermedim. veeee o evlendi... şimdi 2,5 yıllık evli

hatta çocuğu var bir kızı olmuş. daha geçen gün bir baktım ki yine

bir mail nasılsın iyimisin merak ediyorum diye... bu kadar yıldır 1

kere cevap vermedin sadece iyimisin bunu merak ediyorum yazmış !.

tabikiii yine cevap vermedim. ama bu kadarıda pes değil mi ? bunun

amacı nedir ? iyi olduğumu öğrenip vicdanını mı rahat ettirecek ?

evli + çocuklu ve hala beni merak ediyor. neden ?

Güncellemeler:
ne olursa olsun ben en çok eşi adına üzülürüm. adam hala eskiler de ...
kötü ayrılmadık. yüz yüze bakınca utanacak birşey yaşamadıkda. hep iyi olsun isterim. bu kadar yıldır ilişkisine ailesine saygımdan kendimi onun karısının yerine koyup birşey demedim. art niyet aramıyorum sadece çok yıl geçti ısrarla merak etmesi şaşırttı o kadar.

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• lanet gıtsın bole adamlara Allah bole adamların elıne dusurmesın

1|0
    0|0
    • Bu ne afagan basma durumudur yahu. Bir anlasanız olayın aslını sonra saldırsanız. Bak kız ne diyor,

"sana yıllardır mail gönderiyorum. iyimisin ? merak ediyorum lütfen cevap ver iyimisin ?"

evlendikten sonra hep bu geldi.

Bundan daha insancıl bir mesaj olabilir mi? Siz herhangi bir şekilde bir paylaşımda bulunduğunuz insandan haber alamadığınızda endişelenmez misiniz? Merak etmez misiniz? Bu nasıl aymazlıktır.

Erkekler Ne Diyor 10

• Kardeşim gözünü seveyim son mailine bir cevap yaz sadece şu cümleyi

"İlgin için teşekkür ederim, çok iyiyim, sana ve ailene mutlu bir yaşam dilerim."

Bitti.

Hepsi bu, bu kadar mı uzağız insanca iletişimden, neden her yaklaşımın arkasında farklı bir neden arıyoruz.

0|0
    0|0
  • tekrar son bir maç daha istiyor seninle. bu kadar basit yani. erkekler çok düzdür ve tek bir amaç vardır.

0|0
    1|0
    • biz hiç bir zaman maç yapmadık. yapsak belki anlarım :) ama sebep bu değil.

• Sen de bir cevap ver kurtulsun çocuk, ben olsam ben de merak ederim. Onca mail at hiç cevap gelmesin insan düşmanı olsa merak eder, üstüne alınma yani bence düşündüğün gibi bir niyeti yoktur, sadece bir maili yanıtla, iyiyim her şey yolunda teşekkürler diyeceksin o kadar, bir daha ne mail gelir ne de arar.

0|0
    1|0
    • evli çocuklu benim buna saygım var. karısı görse hali ne olur acaba ...

yazık ki o eşine...

• evlenmiş çoluk çocuga karsımıs aklı hala eskı sevgılısınde.. senın karın eskı sevgılısıne ıkıde bır cevap alana kadar maıl gonderse yıne aynı tutumu savunabılır mısın adamabi

• Eğer benden önce birlikte bir şeyler paylaştığı insanın hayatından endişe ediyor ve bu nedenle mail atıyorsa hiç sorun yok.. Ne var bunda anlamadım. İnsanca bir yaklaşım sonuçta, adam maillerde "seni hala seviyorum, karımı boynuzlayacağım evet de" gibi yazılar yazmıyor ki, sadece "merak ediyorum iyimisin lütfen cevap ver" demiş. Sadece kısa bir cevap, "evet çok iyiyim teşekkürler, sana da ailenle mutlu bir yaşam dilerim" cümlesi olayı bitirecek bence. Herkes huzur içinde mutlu olacak.

• Evli cocuklu ve sana sariyo super is :) sende durumdan pek rahatsiza benzemiyosun

0|0
    0|0
    • cevap yazmıyorum yani muhattap olmuyorum ... bana batan birşey yok.

• 30

• Sende 25'in ustundesin o zaman 30'sa normal o yaslar calkalantili oluyo biraz

• seni Kullanmak evlenelim desen kabul etmez oyalar seni tadına bakmak istiyor o hayin

0|0
    1|0
    • zaten evli + çocuklu... biz ayrılalı üstünden 7 sene geçti

• erkek kısmı kadına doymaz gözü açtır senin tadına bakmak isteyecektir istersen dene

• sen onu merak ettiğin için "beni merak ediyor" diyorsun.

0|0
    2|0
    • ben onu merak etmiyorum. evli çocuklu bitmiş gitmiş yıllar geçmiş. neyini merak ediyim. bana ne ondan ahahha :))) sadece ona şaşırıyorum çok azimli inatla nasılsın diyor meraktan ölmek böyle birşey bence.

• emrin olur :D

• :) senin için diyorum geçmişi boşvereceksin.

çıkmama lazım haberin olsun.

kendine iyi bak ama.

• Karısıg*tgöbek büyütmüştür şimdi hamilelik falan, ondan etrafa bakınıyordur. Çok önemsememek lazım.

0|0
    0|0
    • ahahahh bunu hiç düşünmemiştim :D

• polemik yaratma nurum herkes kendinden sorumludur,

0|0
    0|0
  • ne den engelledin beni .

0|0
    0|0
  • sakın sakın cevap verme bütün dengeyi bozarsın sakın verme .

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• vcdanını rahat ettirmek isteseydi bunca yıl dayanamaz karşına çıkardı illaki :/// erkek milleti iştee

1|0
    0|0
    • farklı bir şehirde.. bizde ailecek taşındık bulamaz. mümkün değil.

• bencede. zaten karısına saygısı olsa yapmaz bunu.

• en azndan gerçek yüzünü görmş oldn o kadnn yernde sende olablrdn :) Allah böyle kütüklerle karşılaştrmasn snide bnide :)))))

• Aman diyeyim uzak dur aynen cevap vermemeye devam et.

0|1
    0|0
    • tabikii yaa .. Allah korusun yazık evli barklı çocuklu. ama şaşkınım

• erkekler fazla kadın idare etmek istiyor.bunun için de en kolayı eskiden birşeyler paylaştığı insanlardır.eskiyi alevlendirmek kolay olur diye düşünmüş olmalı.

• Amacın ne bunu sormakla diyebilirsin tersle gider -,-'' Malesef bole insanlar var

0|0
    0|0
  • Mail adresini versene, arada bende sana "nasılsın?" diye mail atarım. İçimden geldi.

0|0
    0|0
    • aman yok cevap vermiyorum zaten sende havanı alırsın aheuheu :D

Yükleniyor...