Real Madrid - Manchester United Maçına 1000 Misli Oynadım :

Karşılıklı Gol ( Var ) Dedim..Eğer olmazsa kendimi nasıl intihar edeyim :D Kendimi intihar etmeden öncede kafamı nerelere vurayım :) Şans dileyin lütfen :)...

Güncellemeler:
Gelsin Paracıklar :D Ömrümden ömür gitti,Bir daha asla böyle bir hata yapmam,Vahiy gelse bile bu şekilde oynamam son olsun, Para var ki oynadın diyen arkadaş o para ev kiramdı..Kendimi nasıl intihar edeyim nasıl bir anlatım bozukluğudur diyen arkadaş orada kendimle dalga geçiyordum,Kaybedersen hesabı kaparsın diyen ergen arkadaşlarıma sevgiler..Asla öyle bişey yapmazdım aptallığımı ilan ederdim..Gerçi kazanmış olsam bile tüm paramı oynamam aptallığın önde gideni.. ( 1 )
Bu maç sonunda hem para kazandım Hem'de hiç tanımadığı bir insan için kaybedersen zararı ben karşılayacam diyebilecek kadar temiz kalpli,iyi yürekli ve delikanlı insanların olabileceği gerçeğini gösterdi..( NoEasyWayOut ) Teşekkürler kardeşim iyi niyetin için..Herkese teşekkür ederim..Size tavsiyem iddaa'dan uzak durun,bir yerde büyük paralar dönüyorsa hile,yani şike kaçınılmazdır..hiçbir şey göründüğü gibi değildir ve kumarda daima kasa kazanır..Sevgiler..İntihar etmek zorunda değilim artık :D

0|0
9|40

En İyi Erkek Görüşü

• 1-1 bitecek dedik ya dün neyin kafasındasın ? Merak etme sen böyle intihar falan dedin ya ters etki yapar mutlaka tutar.Ben 550 bastığım gün 1-0 çifte şanstan yatmıştım m.city-liverpool 1.10.'dan tutar gözüyle bakmıştım.Kesin tutar ters etki kardeşim yüzde 100 eminim.Eğer karşılıklı gol var tutmazsa parayı ben ödeyeceğim,ödemezsem adam değilim.Ok.Şimdi kendine çok sıkıntı verme.

0|2
    0|1
    • Sağol valla sıkıntıdan yüzüm gözüm şişti inan :) Rahatladım sayende..Dün sana mı yazmıştım hatırlamıyorum para peşinde değilim borç kapama peşindeyim,bu maç gelsin 1000 kere yemin ederim ki birdaha asla bu şekilde oynamam..Tüm yazdıklarını kalbinden geçirmen yeterli..Çok sağol..

• Tamam abi oynayınca kaç handikaptan girdiğini de yazarsın dikkat et.

• İlk yarıdan yattık :) Şu Efes kadar sinir olduğum takım yok,Ne zaman ne yapacağını asla kestiremiyorsun Pazar 16:30 da Galatasaray - Anadolu Efes +1.5 -1.5h / ( 149.5 ) Tek maç açılacak..O maç için tahminin olur mu ? Taraf veya Alt,Üst seçenekleri..

Kızlar Ne Diyor 9

• Öncelikle okumadım. İkinci olarak okumayacağım.Üçüncü olarak kaç para kazanacaksın? kazanırsan ezeriz :P

0|0
    0|0
  • eğer olmazsa köprüden atlayabilirsin

0|1
    0|0
  • benm içime dogmuss bak 1 i bilmişim enazndan

0|0
    0|0
  • manchester alıcak 1 0 alıcak içime dogdu dün görrsün

0|0
    0|0
  • Kaç kere söylemem gerek oynamayın olmuyor sizde:)

0|0
    0|0
  • Kg olabilirdeç Real kendi evinde oynayacak, MANU atmayabilirde.

0|0
    0|0
  • o gol olursa ne kadar alıyorsun kı :)

0|0
    0|0
  • bets10dan mi asdfghnkjhgfdsadfghjkhgfdsfghjk

0|0
    0|0
  • Real Madrid: 2 - M.United: 0 içime böyle doğuyor

0|1
    0|0
    • hayırlı olsun kardeş.Bilerek 2-0 yazdım,çünkü benim dileklerim tersi çıkar hep.Evet birdaha böyle riske girme.byy

Erkekler Ne Diyor 39

• klavyenin space tuşunu sök hele.

Arkasında iki tane demir tel var onları düzleştir.

bir tanesini şah damarına sapla çek.

sağ el orta parmağının tam ucuna sapla diğer teli de sol elin orta parmağının ucuna sapla.

Bu şekilde bekle.

Mutlaka öleceksindir.

0|0
    0|0
  • 2-1, 3-1 real alacak. raad ol. maçta kesin gol varda kg ihtimali yüksek olmasına rağmen risk, o yüzden para veriyorlar zaten, kesin olsa vermezlerdi:D

0|0
    1|0
    • real madrite pek güvenmeyin benzemanın salaklığı ronaldonun formsuzluğu kaleci faktörü ve ingiliz disiplini ile oyunu bosmayan bir manchester bence real kolay alamaz bu maçı

• real alacak dost. emin ol.

• babayı alacan akşam .d

0|0
    0|0
  • geldi kupon :D

0|0
    0|0
  • ben dedim paran var ki oynadın diye. sen de kabul ediyorsun hatanı. ;)

ama ekledim, kaybedeceğini göze aldığın miktarla giriş neye girişeceksen.

0|0
    0|0
    • Hee bir kez daha okuyunca anladım ne demek istediğini,o paranın tamamı benim değil gibi bişeydi..yani 100 lirasıda birdi 1000 lirasıda..ama bu son birdaha asla, ömrümden ömür gitti :)

• 450 tl kar iyi para ;)

• benim intiharlı sorumu kaldırmışlardı aman dikkat bunuda kaldırmasınlar:D

0|0
    0|0
  • Kardeşim kumardan kazandığın para hiç bir zaman cebine kalmaz . İlerde ya kaybedersin yada sağlık parası veya başka bir şey nedenden dolayı cebinden çıkar sakın bir daha oynama veya eğlenmek için ufak oyna orta 1 den beri oynarım iddayı :)

0|0
    0|0
    • Yok ya yemin ettim kendi kendime,vahiy gelse oynamam artık,bu extrem bir durumdu ihtiyacım vardı,öyle bir aptallık yaptım işte,neyseki ucuz atlattım..ben normalde misliciyim :)

• ben her zaman kendi yüreğimden geçen maçları oynarım zaten bugünde mancstere oynadığım gibi ama bu adam zaten öyle ünlü bir yorumcu değil bir tane bloğu var orda paylaşıyor bende oynuyorum maçları aklıma yatarsa yorumcuların verdiği ma. bilgilerini okuyorum sadece :)

• Gazete yorumcusu sandım :)

• Tuttu kuponun, borç isterdim ama kazandığın miktarı görünce senin benden borç istemenden korkuyom. :D

0|0
    0|0
  • Ben 1000 liramı hayatta riske atmazdım top yuvarlaktır 0-0 da bitebilir.

0|0
    0|0
  • Benim de ilk yarı sıfırım tuttu :D Bu arada tebrikler, hayırlı olsun :)

0|0
    0|0
    • Sağol kardeşim..Daha kaç maçın var..( Bu arada ufak bir misli kuponda MS :2 vermiştim o'da gelicek 3.75'den :)

• Daha 4 tane var hocam ya. Zor benim iş :)

• tek maç oynanabiliyor mu kaç veriyor ki öyle en fazla 1,50 verir tüm iyi dileklerim seninle

0|0
    0|0
  • hacı borç gönderme ihtimalin var mı :D

0|0
    0|0
  • demekki para var da yatırdın. kaybedeceğini göze alamadığın miktarı oynama

0|0
    0|0
  • tuttu hadi iyisin gene :D

benim de ilk maç buydu geldi darısı dier maçlara

0|0
    0|0
  • maç hangi kanalda yaa bilgisi olan var mı saat kaçta bide

0|0
    0|0
  • Maç ne zaman kardeşim izleyeyim =)

0|0
    0|0
  • kendıne bin liralık heyecan yaratmıssın :)

0|0
    0|0
  • hadi geçmiş ossun.

0|0
    0|0
  • maçta ronaldo gol atara oynadım internetten miktarı söylemeyecegim. fakat bilmeniz gereken su eger ronaldo gol atarsa bu siteyi satın alırım herkesin gizliden mesajlasmalarına aiksdşjasşdjşasjd :)))) saka saka.. ronaldo atarsa kacın :)

0|0
    0|0
  • İn şallah 0-0 biter 90 dk :)

0|0
    0|0
    • Seninde inşş klavye başına son oturduğun gün olur :D

• Bende yapıyım len kupon o zaman ne zaman maç :)

• 21.45'de başlıyacakta kupon falan yapma..İddaa dipsiz kuyudur ve futbol her sonuca açıktır,Şampiyonlar liginde bile geçtiğimiz günlerde şike tespit edildi..Benim işin makarasında olduğuma bakma..aslında ihtiyaçtan böyle birşey yaptım..Hiçbir şey göründüğü gibi değidir..İddaa'ya hiçbir zaman bulaşma..Bu bir tek maç ve tek maçlar her zaman yok..

• Kendini intihar etmek nasıl bir cümledir?ANLATIM BOZUKLUĞU VAR :) Van Persie seni üzmez derim ben.

0|1
    0|1
  • Real farkla alır Galatasaray bile aldıysa man utd. 'u hayli hayli havada kapar real.

0|0
    0|0
  • 2-1 Bitecek o maç .

0|0
    0|0
  • kardes dua et ilk golü madrid atmasın

0|0
    0|0
  • Maçın skoru 2-2

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın inşallah tutar

0|0
    0|0
  • İnşallah kazanırsın kards :)

0|0
    0|0
  • Tebrikler dostum. Devamını dilemiyorum o zaman hı ? :D

0|0
    0|0
  • La Manyakmısın Sen Kazandınmı Bari Söle :)

0|0
    0|0
  • aferin laa ne kadar kazandin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9
Yükleniyor...