Hani aramıyordu beni...üç gündür.....

merhaba arkadaşlar:)birisi vardı beni üç gündür aramıyordu hatırladınız mı?aradı ben ondan 15 gün düşünmek için süre istedim...asla olmaz dedi...ne düşünmesi..eğer sen beni 15 gün aramazsan ve bu 15 gün içinde çocuğu ölen amcam gülümserse bende seni unuturum dedi!sonra saçmalama ben seni çok seviyorum sadece işlerim çok yoğun dedi...aramak mı sevmek...benim seninle gönül bağım var dedi ya bu adam beni seviyormu yaaaaaaaa

Güncellemeler:
merhaba arkadaşlar:)evet bitti dün akşam bitti...çok yalvardı yine ama benim için hiçbişey yapmayan bi ansanla olmayacak...akşam gelicem işyerine dedi..ama bitti kararımı verdim..sizin tavsiyeleriniz ve yorumlarınızda bna çok faydası oldu teşekkürler...

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• ____...:((

0|0
    0|0
  • senle dalga geçiyor ve seni kullanmak istiyor bu gerçek gidenden hayır gelmez unutmayın.

1|0
    0|0
    • gitmedi ama 3 gün cenazesi vardı..sizce biraz uzak durayım soğuk davranayım,benim için bişeyler yapmasınımı bekliyim?

• ben olsam işim olmaz yol verir kafamı yormazdım kendimi de tehlikeye atmazdım

• o senin sensizliğin de huzurlu ise yol ver gitsin. seni ondan daha çok sevecek kişileri layıksın.

0|0
    0|0
  • Yaş 30 ama zeka 03 sarkastik kelimeden daha güçlüdür canlı örnegi.

0|0
    0|0
    • kes yaaa insan bazen böyle oluyor sizin gibi kendini zeki zannedenler yüzünden...yorum yapma yazma o zaman...emin ol senden çok çok daha zekiyim...en az senin kadar da çocuğum

• ben sevgilimin sesini 1gün duymazsam deli olurum yaa seninle dalga geçiyordur salla gitsin

0|0
    0|0
    • haklısın bende ama 3 gün cenazesi vardı..19 yaşında kuzeni öldü sebebi buydu..yinede günde iki kere arıyor normal mi?

• iyi iyiy :Dddd

0|0
    0|0
  • Şair burada ölenle ölünmeyeceği ve düğünde halaybaşı, ölümde göz yaşı olacağından bahsediyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bır arkadas sevgılın senı bır gun aramazsa o sevmıyordur derdı ve sonunda aldatıldıgını ogrendı

0|0
    0|0
    • yaaa:(ne biliyim cenazesi vardı 3 gün onunla ilgilenmiş...bu arada karısından boşandı sebebi..karısının onu çok sıkması,ayrıca koç burcu arkadaş

• karısıyla bırlıkteyken senınle demı bırlıkteydı.. benım sevgılımde koc burcuydu benı aldattı sımdı o geldı aklıma hep mesguldu hep işlerı vardı megerse işi gğcü karı kız mış herkes aynı olacak dıye bır kural yok bacım zamana bırakmak en ıyısı

• yok tatlım boşanmış bizim ilşkimiz zaten 2 aylık bi ilşki:(

• kullanmak içn gibi geldi ama aşağıda yorumları okurken dikkatimi çekti karısı derken ?

0|0
    0|0
    • evliydi boşanmış 1 tane oğlu var benimde öyle bende ayrıldım bir tane oğlum var...bu kadar sormamın düşünmemin sebebi bu zaten

• hayır canım değildi ben 2 aydır beraberim:)

• hmm anladm bu seni kllnmak istiyo bşvr bnu

• ya gülümserse

0|0
    0|0
    • unutacak da beni ikna etti...peki dedim ara vermiyelim ama uzak durucam..benim için bişeyler yapsın

• Ölen amcam gülümserse bende seni unuturum dedi

bunu dedi yani.

0|0
    0|0
    • evet dedi o yüzden beni bırakma 15 gün gün felan deme bana dedi..ya çocuğu ölen amcası ya ne ölen amcası:(

• kimsenn kalbini bilemeyz ama yeme ..

0|0
    0|0
    • yaw ne biliyim...diyorumki istemese tamam 15 gün ara verelim derdi...ve biterdi..benden ne çıkarı olabilir diyorum ama aramıyor..günde iki kere normal mi?

• günde iki kere ne .. ben sevglmi haftada bikez arardm ama aldatmıodm

• Neler yaşamışsın sen ya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...