Bir tane bile barfiks çekemiyorum

Bir sene önce rahat 20 tane barfiks çekerken şimdi bir tane bile çekemiyorum. Bileklerim aniden güçsüzleşti :( Niye böyle oldu başına gelen var mı bilen var mı?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim bi kolesterolünü falan ölçtür istersen. Bende eskiden 8 tane çekebiliyorken şimdi yüzmeme ve evde spor yapmama rağmen 3 den fazla çekemiyorum. Kolesterol taban yapmış.Buda dirençsizlik ve güçsüzlük yapıyo bol bol protein yemeğe bak.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim kardeşim yakın zaman da ölçtüreceğim

Kızlar Ne Diyor 3

• önce kol kaslarını güçlendirmeyi dene

0|0
    0|0
  • beceriksiz seni :D neyse neyse şakayı bir yana bırakalımda zayıfladın mı ? başka sorun gelmedi aklıma

0|0
    0|0
  • allh allh cok ilginç

kilomu aldın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• cokmu fazla kilo aldın?

0|0
    0|0
    • 5 kilo falan aldım çok değil

• bak iyi dinle beni ben pazartesinden pazartesine cok agır programım var 1 saatlık şınav sadece durmadan cekıyorum bunu pazartesiden pazartesine yapıyorum ve dostum eger dıger hafta pazartesi yapmayıp salı yaparsam varya sankı spora başlıyan ılk bırısı gıbı vucutum agrıyor ve kendımı iyi hıssetmedıgımde halsız mutsuz oldugumda gucumde yerımde olmuyor bence

senın gununde öyleydi yoksa 20tane barfiksten 1tane kör olsa yine ceker ya cok ciddi rahatsızlıgın var yanı kas erimesi var yada dedıgım gıbı

• Niye olmustur söyleyeyim vucuttaki hacim gitmiştir ve artık hantal kalmstır bünyen ve kendini kaldıramıyorsundur şimdi şöyle düşün 20 kilo dumbell kaldırıyorsun ve spor yapmaya ara veriyorsun yaklaşık 1 sene kadar pekii gidip o 20 kiloyu önceki gibi kaldırabilirmisin hayır zorlanıcaksın dime bunuda böyle düşün dostum ilk başta nasıl teker teker başladıysan barfiks cekmeye ve 20 ye kadar nasıl geldiysen gine öyle başlıcaksın vucut yapıp bırakanlarda aynı yollardan geçiyor çünki...

0|0
    0|0
    • ya tamam da bi tane bile çekemiyorum ya bi tane atasım geldi kendimi

• Bende yeni başladım spora protein tozu almayı düşünüyorum etkisi olur mu ki acaba

• Yeni basladiysan alma 3 6 ay arasi alman gerek kisinin gelisimine bagli ve aldigi besinlere eger beslenmen iyiyse alma toz felan

• Kilo almışsın yada zayıflanmışsın...

0|1
    0|0
  • Sigara ve alkolden dolayı olabilir.

0|0
    0|0
    • kullanmıyorum

• Aslında garip bir durum. Daha az hareket eden biri ve daha çabuk yorulan biri olmuşsunuz. Bir sürü sebep olabilir.

• başıma gelmedi ama şınav pozisyonuna geç dizlerini yere değdirerek sınav çek bir müddet kollar gelişene kadar

0|0
    0|0
  • sporu 1 ay bırak hamlarsın 1 senede bitersin...

0|0
    0|0
    • 20 barfisk çekerken spor yapmıyordum ya senede bi kaç kez anca çekerim kendimi denemek için

• barfisk çekiyorsan spor yapıyorsundur zaten... yani hamlamışsın

• Bilek ile alakası yok yukarı kaldırma kuvvetini kollardaki atp lerden alirsin yani ilk önce 20 lik agirliklarla kollari güçlendirip daha sonra kaldirma çekme haraketlerine devam etmelisin.

0|0
    0|0
    • İyide daha önce ağırlık falan çalışmama rağmen 20 tane çekiyordum ne oldu da şimdi çekemiyorum

• 20 barfiks çekebilip şimdi bir tane bile çekemiyorsan ciddi bir sağlık sorunu yaşıyorsun demektir.

0|0
    0|0
    • 20 tane çekiyordum arkadaşım yalan söyleyecek halim yok.

• ben sana çekmedinmi diyorum? düzgün okusana..

• Fazla yüklenme Mala Sorun kalmaz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...