Suriye'yle resmen savaştayız haberi olan var mı?

Bizim medya'ya pek yansımıyor ama bir tanıdığım sınırda çatışmaya katılınca ben de düşündüm.. Yahu bomba patlıyor 9 kişi ölüyor bunlar muhalif güçlerle çatışıyor, ama ordu bizim ordumuz değil; göçmenleri eğitip sınırda savaşıyorlar... Yoksa biz savaşta mıyız, diye. Sonra Amerikalı bi arkadaşla konuşuyorduk, bu yeni haber değil dedi; biz zaten biliyoruz Türkiye ve Suriye arasında savaş olduğunu...

Ya biz resmen savaştayız.. Ordu da TSK'nın ordusu değil.. Ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• ğeç bile kaldık vuralım bu suriyeyi şuan için suriyede tecavüz edeğilen kadın sayısı 20 bini ğeçti nerden biloyun demeyin polisim

1|0
    1|0
    • türkler tarafından mı tecavüz ediliyor?

• ne türkmü arapmı bilmem öldürdükleri muhaliflerin kızlarına eşlerine kimi bulurlarsa o adamın ben müslüman olduğuna inanmıyorum ya insan olan yapmaz kendi halkına silah sıkılır mı kaçıncı yüzyıldayız hala krallık diyor

Erkekler Ne Diyor 2

• Artık düşünecek bir şey kaldı mı ki. B:O.P sonuca ulaşmak üzere. Proje senaristlerin yazdığı gibi sonuca gidiyor. Tarihin seyrini değiştirme gücü olan bir Atatürk'e ihtiyacımız var

2|0
    0|0
    • kendimize ihtiyacımız var bizim. herkes kendini kaybetmiş durumda.

• herkes herkesle savaşta zaten...

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Saçma geliyor ilk okuyuşta ama acı olan şu ki tamamen de reddedemiyorsun.Baştakinden her şey beklenir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...