Sizce bu cimrilik mi?

Bir sevgilim var yaklaşık 1 buçuk aydır birlikteyiz birbirimizi çok seviyoruz.Ve bildiğiniz gibi 14 şubat yaklaşıyor merak etmeyin hediye önerisi istemeyeceğim :) Herneyse sevgilim geçen gün bana ''Ben sana hediye alacak mıyım'' dedi.Böyle deyince bende ''gerek yok saçma buluyorum zaten yani sevgini bir tek o gün mü gösteriyorsun'' dedim.''Teşekkür ederim çok büyük bir düşünceden kurtardın beni dedi.Bu konuşmayı arkadaşlarıma anlattım onlar ''İnanmıyorum ben olsam anında ayrılırdım ne kadar cimriymiş'' dediler.Parası yok desem var konu para değildir.Ama ne bileyim sorması tuhafıma gitti ben ona almayı düşünürken siz olsaydınız ne düşünürdünüz veya ne yapardınıız?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• sen ona al o mahçup olsun eşşekliğe doymasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• evet parsı kıymetli bu tip insanlar bütün hayat boyu böyle davranır insan sevgilisinede harcamayacak kime harcayacak ozaman .?

0|0
    0|0
  • ben de hediye almayacam

napıyım daha geçen gün bi şarapevine gittik 150 lira hesap geldi

ondan önceki gün başka yerdeydik 100 lira hesap geldi

bi zahmet hediye almıyım artık

0|0
    0|0
    • Sende haklısın aslında.Ama biz öyle çok pahalı yerlere gitmiyoruz doğru dürüst buluşamıyoruz bile bir hediye beklerdim.O almayacaksa bende almayacağım tabiiki.

• Durumu iyi değilse zaten asla böyle bir şey için zorlamam onu herşeyim onun olsun hiç sorun değil.Parası var ama almıyor,ne yazıkki ayrılamam onu çok seviyorum...

• cimrilerden nefret ederim

• hem seni kullanıyor hem cimri. ikisi bir arada, hemen ayrılmalısın o hanzodan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sevgilin çok odun

0|0
    0|0
  • Cimri olup olmadığını sadece bu sözünden anlayamayız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...