Özel Numaradan Arıyan Eski Sevgilinin Amacı?

Ayrılınca sevgilinizi neden özel numaradan ararsınız?

Hem ayrılan, hemde özleyip arayan varmı?

AMACI NEDİR? TAVSİYELERİNİZ

Güncellemeler:
Geçen gün sormuştum imla hatası yüzünden kaldırıldı. Çok güzel cevaplar gelmişti neyse kaçtı artık yeniden sormak zorunda kaldım
Başka?

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ayrılınca; bir kere o artık sevgilim değildir. Ne özel bir numaradan ne de özel bir numaradan ararım. Neyse senin eski erkek arkadaşının amacı yok. Sadece aptal. Seni seviyordur. Aptal bir karar verip aramıştır. Ya da en kötüsü sevmiyordur, fakat sevgilisiz geçirmek istemediği günler vardır. Başka birini bulamayınca tekrar kurnazlık yaparak seni aramıştır. Bu durumda özel numaradan araması ise o kadarda yüzsüz değilim numarasıdır. Sen seç.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• seni aradığında başka bi numaradan onu arayıp meşkul olduğunu görmeden ve bunu bi kaçkere tekrarlayıp pozitif sonuç almadan kimseyi suçlayamazsın. Belkide kendini avutuyosun. Adam ruslarla gece club ünde :D :D

1|0
    0|0
  • Başkası olmadığından boşlukda hissetmiştir kendi ni :) Kaldırılmasın diye direk cevabı yazamadım :))) Tekrar görmeyelim bu soruyu

1|0
    0|0
    • anlamadım?

• anlamıyorum ne demek istedigini

• nese by

• aramam ama daha sonra unuttugumda normal ararım yada faceden eklerim arkadas olarak sohbete devam ederim ne de olsa bu kadar zaman geçmiş...

1|0
    0|0
  • ya barışmak ya huzur kaçırmak .. kaçtımı ?

1|0
    0|0
  • Sende lezbiyen dürtüler var galiba.

0|0
    1|0
  • Seviyodur Ulennnnnn

2|0
    0|0
  • Ben özelim demek istiyor :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Eski sevgilinin özel numaradan arayanı; ayrıldığına bin pişman. Seni kendi numarasından arayacak yüzü hatta cesareti yok. Seni özledi ve sesini duymak istiyor ancak dön demeye gururu elvermiyor. Kısa ve net.

1|0
    0|0
  • mutluysan unutmuşsan aşkı hortlamışdır kesinlikle.belki barişmak falan istiyordur yada özlemiştir sesini duymak

1|0
    0|0
  • seni unutamamış demek aklına düşmek için...

1|0
    0|0
  • özelden aramam , hatta hiç aramaam , o arar oda özelden aramaz acık arar özledm der ii derm nbbr baslarz sohbete sonra yeniden baslayalmmı der, sittr derim ok der kapatrz ..

1|0
    0|0
  • ne olacak, tabii ki mala bağlama sendromu

1|0
    0|0
  • ya başka birisi aramışsa

1|0
    0|0
  • Ben sapık bir abazeusum diyor.

1|0
    0|0
  • İmla hatası yine var. Caps lock kapalı yaz hep.

Özel numaradan arayanın o olduğunu nerden biliyorsun?

1|0
    0|0
Yükleniyor...