3 gün oldu tanışalı ama çok yakınız

A fotoğraflar çekildik sinemaya gittik, soğuk davranmıyor yani.Birini seviyor gibi ama çocuk eski oturduğu yerde bir daha görüşme imkanları da yok. Çevresindeki en yakışıklı erkek benim bunu o da biliyor ve bu yüzden yakın davranıyor olabilir. Şu an yanında değilim uzun bir süre de olamam. Muhabbeti kesmeyi düşünmüyorum.Bu zamana kadar kimseyle çıkmamış, iyi biri. Sizce ne yapmalıyım? Çıkma teklifi edeyim sonradan olur mu ? yoksa muhabbeti bırakmayıp yanına geldiğimde mi edeyim?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• İyi vakit geçirmiş olmanız güzel, bir kız eğer birinden etkilendiyse erkek uzakta olsa bile başkasına bakmaz ve konuşmaz bence muhabbet kesme ona biraz hissettir değer verdiğini. Daha önce kimseyle çıkmamış biraz daha dikkatli olmalısın bana kalırsa sonuçta ne olacağı belli olmaz

0|1
    0|0
    • Bence de belli olmaz. İşte sıkıntı orada ...

Kabul edeceğini bilsem öyle güzel bir çıkma teklifi ederim ki :D

• Bu gerçekten çok büyük bir sorun sık sık ona seni hatırlatacak bir şeyler yapmalısın bence hiç olmadık zamanlarda ara mesela sesini duymak istedim özledim falan diyebilirsin, bide yanlış anlama ama nasıl emin olabiliyorsun kızın daha önce sevgilisinin olmadığından :) bence pek de inanma buna :)

• Eminim, çünkü en yakın arkadaşlarını tek tek buldum ve hepsi onu sevdiğimi biliyorlar. Uzun bir araştırma yaptım. Zaten bir şey olup olması umurumda değil. Sadece doğru söylediğini anlamak için yaptım

Kızlar Ne Diyor 2

• muhabbeti bırakma.. yanına geldgnde et

0|1
    0|0
  • Siz çıkmışsınız zaten

0|1
    0|0
    • Ama işte öyle olmuyor, ailesi falan da görüyor gerçi beraber gezdigimizi dolaştıgımızı sıkıntı olmuyor.

Erkekler Ne Diyor 1

• hiç hayra alamet değil

0|0
    0|1
    • Bir kızdan beklenmeyecek hareketler değil mi? Aynısını bende düşünüyorum işte, o yüzden yazdım

• geç bu ayakları evlat

• Şuna inanırım ben , ne ekersen onu biçersin. Bir kızın namusuyla oynarsan başka bir zaman senin kızının , kız kardeşinin vs. namusuyla oynarlar.

Yükleniyor...