Hoşlanılan ve tanımadığın kıza gül alma

sevgili kızlar

hoşlandığım bir kız var.ama ne adını ne iş yapığını biliyorum sadece boyfriendî olmadığına eminim.şimdi ben kızın pat diye karşısına çıkıp

(elimde gül olacak :) ) ondan etkilendiğimi söylesem nosuç ne olur.sizce yada ne yapmam gerek fikirlerinizi bekliyorum

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• bence bir mektup yaz karşısına çık zarfı eline tuttur cevap için yarın buluşmak için bir yer söyle.mektubunda yüzyüze konuşamayacağın şeyleri söylersin hani karşısına dank diye çıkıp ben senden hoşlanıyorum demek kıza bir şaşkınlık getirir ve oda mektupla bir gün başbaşa kalır ve düşünme fırsatı bulur daha olumlu yaklaşır.Neden dersen ben yolda yürürken senin gibi bir adam karşıma çıktı ve benden hoşlandığını yüzüme pat diye söyledi dondum kaldım ve cevap vermeden yürümeye başladm oda peşimden gelmeye konuşmaya ısrar etti ama ben döndüm ve şimdi avazım çıktığı kadar bağırırım dedim çekil peşimden sapıkmısın tinercimi dedim yani adam kaçtı gitti.inan kızların açısından baktığında devir çok kötü oldu pis niyetli insanlarda var ister istemez korkuyorum yani sokağa çıkmaya neler duyuyoruz neler geçen adamın biri güzel kokan kadınları öldürdüğü için tutuklandı.adam kadının kokusu hoşuna gidince peşine takılıyomuş yeminle artık parfümde kullanmıyorum napim.ama o çocuk bir mektup verip kaçsaydı numarasınıda yazsaydı iyi niyetli olduğunu söyleseydi çocukta fene değildi ama napim işte mecburdum yapmaya..

0|1
    0|0
    • uzun cevabın için teşekkürler.ismini felan öğrendim ve aynı ortamda bulunuyoruz kızla.alternatiflerimden biri de facebook adresi var.

• faceden yaz işte

Kızlar Ne Diyor 2

• bence hic yapma ayni cocuk gibi o neymis öyle erkek adam gibi ol. gülü kenara at karsinia cik acik konus söyle seni takip ediyorum cok etkilendim sneden eger nummarani verirsen gercekten kötü bir amacim yok ve konustukdan sonra ona gül al

0|1
    0|0
  • ilginçç.Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Aynı Durum Bendede var sevgililer günüde pazar yarın iş yerine gidip gül vermek istiyorum Nasip zorrr çokk zor bu işler... ALLAH Kolaylık versin hepmize. Hadi Hayırlısı. ( Cesaret ve doğru yaklaşımla olacak işler)...

0|0
    0|0
  • bi kızdan bişey almadan bişey verirsen o kızın gözünde değerin ve çekiciliğin kaybolur. çekim oluşturacak şeyler yap. o sana kendisi gelsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...