Bukadar da olmaz mına?

geçenlerde lavuk bir eleman konu açmış normal görüşümü paylaştım küfür felan yok yorumumun altına hakaret yazmış bende cevabını verdim muhabbet uzadı sonra bu gizli kullanıcı engelliyemiyorum bende gizlideyim gizlideyken beni engelledi bu 1 normalde gizli olan sitede engellenmiyor..2. cisi 3 tane hesabım vardı diğer ikisini kullanmadığım diğer hesapla girdim lafına lafı koydum çıktım o hesap kapatıldı bu elemanın hesap hala duruyor nedense 3. hesapla girdim yine aynı lafa laf 3 . cü hesapta kapatıldı o elemanın hesabı halen açık şimdi gelin siz burayı çocuklar yönetmiyo deyin bana gerçekten 10 yaşındaki çocuk bile bunlardan daha akıllı ve adaletlidir bu ks yöneticileri bence ergenlerden oluşan çocuk grubu.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bu bir gercek

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sikayet bolumundenbyonetilerle iletisime gec.

0|1
    0|0
    • cevap verebileceklerini sanmıyorum çünkü yapan onlar zaten sonuçta üye yapamıyorsa bunu yönetici yapıyor demek kimi kime şikayet edeceksin

• Bazen çok saçma hareketler yapıyorlar gerçekten

0|1
    0|0
    • yok benim hesabımı kapatacaksa kapatsın sıkıntı o değil benim 3 tane hesabı kapatıyorsun ama karşısında hakaret edenin hesabını kapatmıyorsun kafaları böyle çalışıyorsa suç bende değil

• Kesinlikle aman boşver karşidaki kişi biriyle daha kavga etsin kapatılır

Erkekler Ne Diyor 1

• Bencede bebeler yönetiyor...

0|1
    0|0
Yükleniyor...