Tesadüfmü yoksa aslında değilmi

bi gün hayal edin sizin için sıradan ve gayet tekdüze geçeceğini düşündüğünüz bir gün yolda yürüyosunuz bi yerde oturuyorsunuz mutlu yada mutuzsunuz kolyenizin taşının düşmüş olduğunu farkedip sinir olduğunuz kötü geçen bi sınavın moral bozukluğunu yaşadığınız yada güzel bi haberle mest olduğunuz yani en beklemediğiniz bi anda birkaç adım ötede birkaç nefes uzaklıkta birisi sizi bekliyo oluyor hayatınızın geri kalanını paylaşacağınız bir eş en kötü günlerinizde yanınızda olacak bir dost veya acı ızdırap kelimelerinin sizin sözlüğünüzde mana bulmasını sağlayacak olan bir şahıs peki bütün bu gariplikler bi tesadüfmü yoksa kaderin bi karmaşasımı

böyle bi durumda siz olsanız ne derdiniz

tesadüfler onu benim karşıma çıkardı ve o benim kaderim oldu

&

o benim kaderimdi tesadüf ise sadece bir teferruattan ibaretti

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• allahın sabrımın karşılığını vermiş olduğunu düşünürüm. bu allahın bir lütfu

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• her seçim bir vazgeçiştir .. kader kısmet konuları cok tartısılır .. Allah kımı ınsanları karsıımıza cıkarır al sec begendıgını kaderın yap der ... önemlı olan dogru ınsanı bulmak ve Allah kaderını yazıyorsa neden hala mutsuzlar var cok karısık bu ısler cookk sen sanslısın bacım mutluluklar :D

1|0
    0|0
    • yok yaa benim bulduğum bişiy kafa yoruyorum sadece bazı şeyleri belkide gereğinden fazla düşünüyorum ama yinede sağolasın bacım güzel cevap : )

• korkma korkma birileri bekliyor seni bir yerlerde hemde en az senin onu beklediğin kadar çıkar bi gün karşına : )

ben sadece şu kaderden ayrı bağımsız olarak hareket edebilen tesadüf diye birşey olsaydı çok güzel olurdu diye düşünüyordum

• Aşk tesadüfleri sever canım :) olduğu kadar olmadığı kader :)

• tesadüfler onu benim karşıma çıkardı ve o benim kaderim oldu

gerçek olanın bu olmasını isterdim gereğinde kadere yön vericek tesadüflerin var olmasını

1|0
    0|0
Yükleniyor...