Kızın zengin , erkeğin ise standart gelirli bir aileden olması ilişki de sorun olur mu ? bu mümkün mü ?

Kızın zengin , erkeğin ise standart gelirli bir aileden olması ilişki de sorun olur mu ? bu mümkün mü ?

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• Olmamalı ama oluyor işte.Kızın çevresi daha zengin birisini bulma peşine düştüğünde özellikle.

0|0
    0|0
    • olmamalı evet senın bu denli fıkırlerıne bıtıyorum haberin olsun...

Kızlar Ne Diyor 10

• Erkek arkadasımla aynı durumdayız onun durumu benden daha az. Ama insan calıskan olduktan sonra kişiye göre problem olmuyor genelde ailelerde sorun olursa olur ama önemli olan birbirine bağlı kalmak öylece her engelden başarıyla gecersiniz.

0|0
    0|1
  • Olur da olmaz da.. Bu karakterlere bağlı.

0|0
    0|0
  • evet oluyor. erkek gurur meselesi yapıyor bu durumu. işte herşey senin gördüğün gibi toz pembe değil falan diyor.kız için ise pek bişey farketmiyor sevgi varsa,ve özellikle çocuğun iyi bi mesleği varsa herşey normal. ailesi bir iki kere söylerse söylüyor bunu kıza sonra çocukla tanışıp çocuğu efendi,mesleği olan,iyi biri görünce sorun ortadan kalkıyor her iki taraf içinde..

0|0
    0|0
  • Evet sorun oluyor.!

Kültür sorununun haricinde, kullandığı ve giyindindiği herşey batmaya başlıyor..

Maalesef.

0|0
    0|0
    • hadi canım ne gibi sorunlar bunlar :D

• Kuş kadar bile beyin yok sende. !

• taklitlerimden sakının

• mümkün ama erkek bunu sorun edebilir

0|0
    0|0
  • Olur ! Ama ask varsa her engeli acarlar

0|0
    0|0
  • Olabilir. Rahata ve kolaylığa alışır çünkü, bu onun kabahati değil. Ama kişiye göre değişebilir de.

0|0
    0|0
  • olmaz çünkü birbirlerini seviyorsa asla sorun olmaz kız sorun yapmaz

0|0
    0|0
  • sorun olur ezilirsin yol yakınken ayrıl

0|0
    0|1
    • niye ezilelim kardeşim , ben genel bir soru sordum , böyle durumda olan kişiler için o kelime yanlış ,

• nasıl davranırsan öyle karşılığını alırsın

bu son yorumumdu takıl kafana göre

• kafam tam seninkine göre :D hadi eywallah çaakl

• Oluyor.Benim maddi gelirim onlarınkinden daha iyi bizde 2 daire var onlarda yok.Ben rahata alışmışım şimdi zorlanma olunca canım sıkılıyor istediğim bir şey olmayınca agresifleşiyorum ama sıkı sıkıya bağlıyım sevdiğime sadece ailem sorun cıkarıyor o kadar

0|0
    0|0
    • 3 daire bizde de var , düşün sen bide kızı kızın sitesi var :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Hiç bir sorun olmaz , sen görevlerini doğru ve dürüst yap ve birde zengin , fakir muhabbetini kafan dan at yeter.

0|0
    0|0
  • zengin derken çokmu zengin yani para bu sorun olmaz olurmu aşk ne sevgi ne paranın oldugu yerde böyle şeyler olmaz

0|0
    0|0
  • olur tabi kız bol paraya alışmış cocukta para yok sonuç olarak kızın isteklerini erkek karsılayamıcak falan fıstık buyrun cenaze namazına

0|1
    0|0
  • erkeklerin bu konu ile ilgili egoları vardır. Yanlış bir düşüncedir bence sorun olmamalı eğer kız sorun etmiyor ise :)

0|0
    0|0
  • kız zengın olabılır ama parası benım yanımda gecmez egom cok yuksek bu konuda pıs terslerım

0|0
    0|1
  • ezim ezim ezilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...