Abur cubur ile kilo almak ?

Selam ben kilo almak istiyorum da bir size danışayım dedim hani bu bimde felan satılıyorya küçük top şeklinde çikolata tadı hatta bi nevi çikolatalı protein tozuna benziyor ya üstüne baktımda 58, bilmem kaç karbon hidrat yazıyordu sizce bundan yesem kilo alabilirmiyim yoksa garnier mi alayım acelem yok kilo konusunda çünki alsam günde 1 paket tüketsem yetermi dediğim üründen ?

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• Abur cuburla kilo almazsın da kanser olursun arkadasım,kilo alıcam diye hasta sahibi olma.

0|0
    0|0
    • ben zaten body yapıyorum kilo olmadığı için vucudum daki kaslar çıkık durmuyo yani ve metoblizmam hızlı benim istersem hergun düzenli 2 3 ekmek yiyeyim kilo almıyorm denedim hatta olmuyo

• Bünye meselesi demek ki.

• evet oyle boy 1.80 olsun okadar kilo 70 evde ben spor yaptım 1 kilo aldım iyi değilmi yemek yiyeyim alamam işte bende son olrak gittm spor salonuna yazıldım hoca zaten gainer al dedi beslenme konusunda alamıyorm çünki kilo benim arkadaş almas 1 ay kullnms 10 kilo alms 10 kilo bnde olsa cok iyi olcak da baklm artık...

Kızlar Ne Diyor 7

• düzenli yemek ye ekmek ye. gün içindeki öğün sayını arttır birde cips kuruyemiş ye zaten alırsın. birde balık yağı iç

0|0
    0|0
  • en çok çerez kilo aldırıyor..

0|0
    0|0
  • bence bol bol çerez ye

0|0
    0|0
  • Yemek yemeden bunlar tek başına kilo yapmaz. Yapsa da çok zarar verir

0|0
    0|0
  • sağlıklı kilo almak en güzeli.

0|0
    0|0
  • bir doktora danışsan daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • Akşam süt ve bebe bisküvisi ye.Kilo aldırır.

0|0
    1|0
    • o protein içeriyor daha çok kilo almak için değil 1 kilo bebe büskivisinde 7 gr felan protein var benim 1ölçek protein tozunda 25 30gr protein var bu nedemek oluyor 5 6 paket aynı anda yiyeceksinki 1 ölçek protein tozuna gelmen için :D güldüm la

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...