Yarın sevgililer günüymüş.

Benim gibi, sevgilisi olmayan saplar yarın ne yapacaklar acaba?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• 496 - Sevgililer Günü: 270 yılında Aziz Valentinus adlı rahibin, Roma İmparatoru II. Cladius tarafından kafası uçuruldu. 226 yıl sonra 496'da ise Papa Gelasius, 14 Şubat'ı Aziz Valentin Günü ilan etti. Aziz Valentinus Yortusu, 19. yüzyıla gelindiğinde; Amerikalı Esther Howland'ın ilk Sevgililer Günü kartını göndermesinden bu yana farklı biçimde kutlanmaya başlandı...acin biraz vikipedi okuyun.. :D

diger bir degisle kezbanin biri bilmem kime kart gondermis diye herkes herkesi strese sokuyor:D hediye ivir zivir sacmalik tamamen benim sevgilim olsa da kutlamazdim :D

0|0
    0|0
    • aziz papa bilmem ne ıvır zıvır orasını biliyoz merak etme ama bu kızların bizden bişeyler beklemesine engel değil malesef. artık böyle bi gün kabul görmüş. bi nevi kapitalizm icatlarında biri ama işe de yaramış ;) şimdi sen yarın sevgilin sana bi hediye alsa veya biyere götürse hayır mı diyeceksin

• bi bilen çıkar elbet :)

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 3

• Bizim Junyır'ın hatırını sorucam :D

0|0
    0|0
  • "Sen nerdeydin şimdiye kadar" diyecek ve bekleyecek her zamnki gibi :)

0|0
    0|0
  • Dışarda gezcem.Sevgilisi olmayanlar triplere girip, erkek arkadaş arıyorlar.

Biz de bu günlerde devreye giriyoruz.İnanmazsın ama bir defa eve atıldık kızlar tarafından arkadaşımla.:)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...