Erkek arkadaşınız yatalak annenizi kabul etmese ne yapardınız?

diyelim bi erkek arkadaşınız var çok yakışıklı ve zengin sizde onu deliler gibi seviyorsunuz ama bir de yatalak anneniz var sizin yanınızda kalması gerek kalmazsa daha çok rahatsız olucak erkek arkadaşınızla evlenmeyi düşünüyorsunuz ama erkek arkadaşınız annenizi kabul etmiyor ne yapardınız...

Güncellemeler:
kimse bir cevap yazmayacak mı

0|0
9|0

En İyi Kız Görüşü

• anne kutsaldır ... erkek arkadasımın kı yada benımkı farketmez... bunun için hayatında olması gereken bır ınsanı dıslarsam ıstemzsem ben şahsen ınsanlıgımdan vıcdanen rahatsız olurum ... benım annemı ıstemeyen erkekten de vazgecerım... ölumune sevsem de annemın yerını tutamaz ... öyle bır secenek yapmak zorunda bırakan adamın yanında durmam ... öyle bır secım yapmak zorunda da bırakmam hıc bır erkegı

0|1
    0|0
    • ama erkek arkadaşınada sırılsıklam aşıksın o da seni ayakta tutuyor

• aynen öyle ...teşekkurler bu arada

• bi şey değil

Kızlar Ne Diyor 8

• Yakışıklı ve zengin ama merhametsiz ve anlayışsız , ayrılırım ...

1|2
    1|1
  • Cehenneme kadar yolu var. Elalemin adamı için, annemi terk edermiyim. Hesabını nasıl veririm. Bu gün anneme merhamet etmeyen, yarın da bana etmez.

0|1
    1|0
  • Annemi bırakmazdım diye düşünüyorum.Zaten o beni gerçekten seviyorsa eğer annemide kabul eder.Ha kabul etmezsede bu ilişki baştan olmamış demektir

0|0
    0|0
  • benim halime varamayan insanin benim yanimda neisi olur:D annen daha onemli diye dusunuyorum daha dogrusu erkek arkadasinin boyle bir tepkide bulunmasi zaten pek de anlayisli olmadigini gosterir.elalemle anneni kiyaslama bile derim ve bence yapacagin sey belli.ierkek herzaman bulunur ama anne bitanedir

0|0
    0|0
  • hayır asla evlenmem bir erkek için bu yaşıma kadar büyüten annemi asla bırakmam

0|0
    0|0
  • annemi bırakmazdım her ne kadar adamı kaçırdığıma yansamda..

0|0
    1|0
  • annem için vazgeçerim beni seven annemle kabul eder zaten

0|0
    0|0
  • KABUL ETMEZ ÇOĞU KİMSE.

DAHA YENİ EVLİSİN DÜŞÜNSENE. İSTEDİĞİN RAHATLIK OLMAYACAK EVDE SİZDEN BAŞKA BİRİSİ VAR VE DE BAKIMA MUHTAÇ.

MADEM ÇOK ZENGİN BİR BAKICI TUTSUN EN İYİ ŞARTLARDA OLUR BİTER.

NE KIZIN ANNESİ NE DE ERKEĞİN ANNESİ OLSUN. YENİ EVLİLİKTE ZOR.

0|0
    0|0
    • ii de annnen senin sevgine şefkatine her an muhtaç ne yapardın

• erkek arkadaşınada sırılsıklam aşıksın o senin dünyandaki her şeyin

• YOK ANNEM %100 BANA MUHTAÇSA ; KABUL ETMİYORSA ; EDECEK. TEK TARAFLI DEĞİL AŞK. MADEM DURUM VAHİM.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...