Bu gördüğüm rüyanın anlamını bilen ?

Rüyamda bi arabayla 2 erkek geliyodu.İkiside silahlı arabanın arka koltugu karla dolu karın altındada ölüler var sonra arabayı durduyolar.Arka koltuktaki karların altındaki ölüleri takır takır vuruyolar.Sonra diğeri arkadasınıda vuruyo.Bende arabanın arkasında gizlice izliyorum tam kaçmaya kalkısırken beni fark ediyo yüzüme 4-5 el ateş ediyo kanlar felan çıkıyo.Değişik bi kabustu sizce nedir bu rüyanın anlamı ?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• ölü diriyi getirir derler. uzun yaşarsın inş. ama kan gördüysen tabir falan arama kan rüyayı bozarmış

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Rüyalar geçmişin hafızada bıraktığı hatıraların , birkaç dakikalığına uykunun REM bölümü esnasında bilincdışı baskısından kurtularak kortekste , üstelik simgelerle izlenmesidir, hiç bir anlam çıkmaz bundan , anlam çıkarmak için güncelini ve geçmişte yaşadığın ya da hissettiklerini oturup senle konuşmak gerek.

Ne hayır ne de şer'dir . Sadece kafanda oluşan ve kaynağı yaşantına dayalı birkaç dakikalık filmlerde ibarettir. İzlediğin bir filmin birkaç hafta sonraki etkisi bile olabilir. Takma yani

0|0
    0|0
    • Böyle bi film hiç izlemedim ki :) tesekkür ederim yorumun için ..

• Direk bu olmayabilir, rüyalar asla tam gerçek değildir, herşey simgeleşir. Kendine iyi bak, takma bunlara ve yorumlara falan da inanma; hepsi geyik yorumlardır. Kimse geleceği görmeye muktedir değil dinimize göre, aramızda üstün insan da yok öyle pırt diye anlayıp aaa şu olacak desin.

• Zaten rüyalar kaynak olarak unutulmuş şeyleri kullanır. Bir de değiştirip simgeleştirilir, tanımlayamazsın bile :) Uyan ve unut böyle rüyaları :) dakikana değmez

• rüyanı heryerde anlatma derim ben sana . Hayra mı şerremi yorarlar bilinmez kafanı karıştırırlar. Bilen biri varsa söyle yoksa sende kalsın.

0|0
    0|0
    • Hımm belki doğru yorumlayanda olur ya :)

• belki , bir ihtimalle yola çıkarsan evin yolunu yitirirsin. Belki dediğin %1 lik kısım.

Kızlar Ne Diyor 5

• valla salihi gerçek rüya değil , öyle bir gün yaşadığını da düşünmüyorum , ondan unut gitsin ruhun yanlış yerlere kaçmış :)

0|0
    0|0
    • Evet değişik bi rüyaydı :)

• Kan görmüşsün manasını yitirmiş ...

0|0
    0|0
  • Rüya yorumu yapanlar var bence sansını orda dene

0|0
    0|0
  • iyi bişey.

0|0
    0|0
  • Rüyalar geçmişin hafızada bıraktığı hatıraların , birkaç dakikalığına uykunun REM bölümü esnasında bilincdışı baskısından kurtularak kortekste , üstelik simgelerle izlenmesidir, hiç bir anlam çıkmaz bundan , anlam çıkarmak için güncelini ve geçmişte yaşadığın ya da hissettiklerini oturup senle konuşmak gerek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...