Sevgililer gününde kaç kişi yanlız_

sevgililer gününde kaç kişi yanlız?bende yanlızım ama bundan şikayetçiyim.ben aslında yanlızlığı ve sessizliği seviyorum ama bazen insan kendi sessizliğini bozucak birini istiyor beraber gülüceği beraber eğleniceği beraber film izleyeceği birini istiyor.ama tam bunları düşünürken bu zaman kadarki ilişkilerim geliyor aklıma hepbi hayal kırıklığı hepbi şerefsizlik hep bi satılma olayları.bazen hah diyorum sonunda buldum.buseferde teknik nedenlerden ilişki yürümüyor.şimdiye kadar hiç bir sevgililer gününü kutlamadım eğer böyle devam ederse ne yapı cağımı bilmiyorum aslınca çirkin biri değilim yakışıklı sayılırım paramda var. istesem bi bara girip 2dkda sevgili yaparım ama oda benim karakterime ters bi olay.benim istediğim eğer ben sevgililer gününü kutlayacaksan düzenli bi sevgilim olsun onunla kutmalamak isterim.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• en kötü insan kabuguna cekılen ve sevgisini kendine saklıyandır

bende tek tabancayım tek gırıcem 4yıldır öyle ya olsa nolacak enınde sonunda uzulcegım ıstemıcegım 1şey olcak en iyisi böyle tek kalmak takma boşver kafanı dagıtcak şeyler dınle bugunlerde ve yarın matrak olsun komık vıdeolar felan ızle hele şu 2gunu atlatak sonra zaten daha takmayız :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• +1 ben yanlızım ve uzun süre öyle olacak sanıyorum 6 yaşında kızım var gelecekte evlilikle son bulur diye bir bayanla yakınlaşmaktan çekiniyorum. üvey annesi olacak kişi eşim diğeride kızım olacak çünkü. karışığım

0|0
    0|0
  • ölsem söylemem yalnızım diye .hele hele sevgililer gününde.

sen benim egomu biliyor musun

ahhh o yok mu ooooo

0|0
    0|0
Yükleniyor...