Sonunda bunuda yaptılar !!!!!!!!!

2020 olimpiyatlarından güreşi kaldırdılar siz ne düşünüyorsunuz düşüceleriniz neler ?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• al işte. şimdi duydum ben de. amaç neymiş yapmışlar mı bir açıklama. kesin AB desteklemiyordur

0|1
    1|0
    • bahaneleri sakatlık ve seyirci azlığından biletler satılmıyormuş falan fistan...

• tabiki. dedim ya iyi olduğumuz alanları geri planda tutarak geriletmeye çalışıyolar çnkü şu sıralar maddi anlamda türkiye iyi bir yere geldi diğer ülkeler kötü durumda olduğu için ve biryerlerden kısmaya çalışyorlar

• malesef öyle :/

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok saçma olmuş hergün yeni branşlar olimpiyata eklenirken güreşin çıkarılmasına anlam veremiyorum.. İllaki bir dalı çıkartıcaklarsa oda Boks olmalıydı Güreş değil...

1|1
    0|0
    • güreşin yerinede yeni bir dal koyucaklar..

• sebep bilet satışları ilgi ve sakatlanmalardan dolayı kaldırılmış

• Sacmalik, Gures guc, teknik, dayaniklilik , cabukluk, ceviklik isteyen bir spor dali ve yuzyillardir hem eski Yunan, Roma ve Turklerde, Mogullarda yasatilan bir spor...boks, karate, taekwando gibi siddet dolu degil...tabi minderde 3 er dakikalik araliklarla bu spor dali kusa cevrildi...eskiden pehlivanlar pes edesiye kadar guresirlerdi. Aptalca bir karar .. Bahane biletmiş az talepmiş vs...

• rugby diye bir spor olimpiyatlara dahil olurken güreşin kaldırılması düşündürücü

0|0
    0|0
  • Hic üzülemedim çünkü o spordan iğreniyorum. Sahip çıkmamız gereken daha önemli şeyler var.

0|1
    2|2
    • güreş bizim ata sporumuz hatırlatırım ...

• ben açtıysam sadece yorumunu istedim yorumunu yapıp gidersin şahsıma hakaret etmene gerek yoktu bu seni ilgilendirmez zaten.. sizede iyi günler.

• sen yanlıs anlamışsın ben sahsına hakaret etmedim bana ne yazıldıysa ona karsılık verdim ama genede özür dilerim

• kesinlikle çok kötü bir durum özellikle ata sporumuz için,ama bu doping olaylarından sonra belki de gerekti...

0|0
    0|0
  • Dün duydum sinirlendim.Azerbaycan nerden madalya alıcak şimdi:( :)

0|0
    0|0
  • omurilik olmadan insan ayakta duramaz omuriliği çıkarmak gibi bişey duydum çok sinirlendim

0|0
    1|0
    • gizlicim sen en diyosu şimdi durup dururken saçma sapan yorum yapmış. akıl fikir yarabbim

• tüm soruları gizliden cevaplıyorum özgüvenle nasıl bağladınsa artık

• kendi cevabında ata sporu diye savunup bana muhalefet olmak için yazman da oldukça ironik

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben şahsen üzüldüm yanlış hatırlamıyorsam 1896'da yapılan ilk olimpiyatlar 9 spor branşından birisiydi güreş ve altın, gümüş, bronz olmak üzere 59 madalya aldığımızı okumuştum. Yazık olur bizim için. 2020 olimpiyatlarını bize verseler bile güreş olmadıktan sonra ülke olarak en başarılı olduğumuz branş olmadıktan sonra ben ne yapayım öyle olimpiyatı. Yalnız burada Halil Mutlu'ya da çok üzüldüm başkan olarak böyle bir şampiyonun başına bunun gelmesi de ayrı bir üzüntü. Umarım uluslararası güreş federasyonu bu konuyla ilgili gereken yerlere şikayetlerini yaparlar.

0|0
    0|0
    • ewt 1896da yapıldı...haberlerde yayınlandı bakalım zaman var ama önümüzü kesmek için herşeyi yaparlar bunlar.

• 2020 'de Türkiye'nin Olimpiyatlarda en büyük aday olması üzerine ve bizim güreşe verdiğimiz önem açısından alınmış bir karar.Yani Bizans oyunları :) Ama Mayıs ayında tekrar bir kurul varmış.Büyük ihtimal bu kararın orada iptal edileceği konuşuluyor.Zaten olimpiyatlarda kesin madalya alırız dediğimiz tek branş.

0|0
    0|0
    • ewt haklısın ama güreş yerine gündemdeki yeni oyunlar eklenicekmiş takım halinde olan oyunlar sebebide ilgiden dolayı bilet satışlarını arttırmak ... olimpiyatında amacı ekonomi olmuş :S

• gerçekten mi alla alla abuk subuk sporlar var güreşemi takmışlar

0|0
    0|0
  • fazla ilgi ve seyirci cekemediği için güreşi çıkartılar.kendilerince haklılar

0|0
    0|0
  • 2020'ye kim öyle kim kala o zamana kadar daha çok sular akar...

0|0
    0|0
Yükleniyor...