Friends dizisini bilenler sevenler var mı burda :) Öyle bi arkadaş ortamı arıyorum

Friends diye bi dizi var bilen var mı bu sitede? Ben 6.sezondayım.. Dizinin hastası oldum, hem ingilizcemi geliştiriyorum.. çok güzel bi arkadaş ortamı var çok orjinal espriler çıkıyor .. Bilen arkadaşlarla ve benimle aynı fikirde olan kişilerle burdan tanışmak isterim, o dizideki gibi arkadaş ortamım olmasını çok isterdim istanbulda :)

Güncellemeler:
İSTANBUL İÇİN BU KONUDA TAVSİYE BEKLİYORUM :)
yok mu bu diziyi bilen başka kişi..

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• eski bi dizi sanırım.. eski diziler daha güzel:)

0|0
    0|0
    • ya çok eski diziymiş ya 1994te başlamış şimdi ben 6. sezondayım, toplam 10 sezon var benim bilgisayarda.. 6. sezon 1999 yılına tekamül ediyuomuş , ya varya 1999da bile ne esprilier yapıyorlar adamlar ya, eğer 1999 yılında bu diziyi izliyor olsaydım bi çok konuda kendimi daha çok geliştirmiş olurdum eminim:) insan eskiden niye izleyemedim diye pişman oluyor yaa

• anladım problem yok:D

• güzel :))

Kızlar Ne Diyor 3

• istanbulda baya bi fazla artık o diziyle birebir yasıo

0|0
    0|0
    • ben o ortamı bulamıyorum yaa :( kuramıyorum

• siz karar verdgnzde kesin olrk burdan yazın .. iletişim kurarız ozaman

• iyi bakalım öyle olsun :S

• o diziyi izlersem depresyona girerim kesin o yüzden kalsın :(

0|0
    0|0
    • Aksine moral veriyor, bende pek sosyal biri değilim aslında pek kafa dengi arkdaşım yok istanbulda ama dizi moral veriyor ya süper bence.. bi de öyle bi arkadaş ortamı olsa hayat çok zevkli olur yaa

• :))

• Nasıl bi dizi hiç seyretmedim.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• How I Met Your Mother'ın ortamı da iyi. Barney ve Robin gibi arkadasların olsa hayatta yaslanmazsın zaten. Bir de Marshall ve Lily gibi bir çift.

0|0
    0|0
  • tümümü izledim. şu an baştan başladı tv de kaydedip müsait olunca tekrar izliyorum. çok severim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...