En yakın kız arkadaşıma "derdin paraysa söyle ne kadarsa vereyim" dedim :(

Ben lise 3.sınıf öğrencisiyim yaşım 18.Dün okulda dönem başı olduğu için tüm dersler boştu ben de sürekli takıldığım 2 kızla bahçedeydim.Bu kızlardan biriyle ladese girdim ve 3 sinema bileti kaybettim dün.Bu 2 kız sürekli bana bu konuda takılıyorlardıBu arada benim eski sevgilim de bana gel diye işaret yaptı ama gitmedim.Ben eski sevgilimin o yaptığı hareketleri düşünürken sınıfa çıktık.Ben o kafayla otururken yine biletlerin parasını da sana kitledik yarın gideriz diye dalga tutmaya başladılar.Ama ben bu kez dayanamayıp sınıfın ortasında bağıra bağıra tam 3 kez "Bi kere neyin var diye sormadınız lan tek derdiniz para ne kadarsa veriyim parayı" dedim.Şimdi ikisi de benimle konuşmuyorlar.Kızlardan biri umurumda değil ama diğerine dayanamıyorum.Bana 30 dakika önce "kardeşin değilim çıkar bunu aklından." dedi.Benimle tek kelime etmiyorlar suratıma bakmıyorlar hep böyle olacak dedi o dayanamadığım kız.Ne olur bana yardım edin bana ne yapmam gerek gerçekten tamamen kayıp mı ettim onları ? :( Özellikle kızlardan yardım istiyorum... :(

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• Öyle aman aman birşey dememişsin kendileri kasınmıs yani ama sadece egoları tavan yerine yerle bir olmus herkesin icinde bağırarak söylediğin icin kızmıslar biraz zaman gerekli sinirleri geçer o ara pişmanlığını belli edersen düzelir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• ne var bunda ya kırılcak kapris yapılcak şey mi şimdi bu. biletler yanmasın bari beni sinemaya götür hahah:D

2|0
    0|0
  • sen zor affetirirsin kendini. heleki daha 18 yaşında olan bir kız bunu kafasına takar silmiş çoktan seni boşver

0|0
    0|0
  • sen çocuksun onlar daha bi çocuk .. yapcak bişey yok

1|0
    0|0
  • cok sert çıkışmışsın.derdini sen söylemedikten sonra o nerden bilebilirdi.. seni seviyosa affeder

0|0
    0|0
  • çok yakınsanız bir özür yeter. yok illa bitti diye mesaj atıyorlarsa seninle oynamaya çalışıyorlar demektir. boşver ne halleri varsa görsünler. üsteleme.

0|0
    0|0
  • ya şimdi kız oldukları için para veriyim demen hoş değildi doğal olarak baya alındılar kalplerini kazanmaya çalış sen özür dile bir daha olmayacak de

0|0
    0|0
  • bence paran için yanındalar söylemişlerde onlar hatasını anlayıp barışmalı

1|0
    0|0
  • iyi aferin sana iyi halt etmişsin bravo ne yapsan affetmez şimdi seni

0|0
    0|0
  • Vay artist, yürrü be.

0|0
    0|0
  • e dovseydin birde

0|0
    0|0
  • Neler yaşamışsın sen ya?

0|0
    0|0
    • ne olacak bu durum :(

• Pardon yanlışlıkla gizliye basmısım. Özür dileyebilirsin sonucta sınıf arkadasın artık kabul etmezselerde fazla üsteleme.

Erkekler Ne Diyor 2

• mühim değil kardeş , onlar almasını öğrenmişler yaşamaya devam ederler ,

0|0
    0|0
  • Kavgada söylenmez bu, bir daha konusmazlar senınle onlar. Hatta sınıflarını degıstırırler

0|0
    0|0
Yükleniyor...