Kara çarşaflı kadınlar

ben bu bayanların ev halini nasıl oldugunu merak ediyorum yani bu bayanlar evdede mi böyle nasıl davranırlar erkekler oldugunda nasıllar bilen var mı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bazı çarşaflılar görüyorum gözlerini bile kapatıyorlar artık baya İran'lı olmuslar onlar evlerine erkek geldikleri zaman erkeklerin olduğu yerde durmuyorlar kadınlar baska yerde erkekler baska yerde. Normal carsaflı kadınlarda evde normaldir tabi.

• hah işte bu ya ablacım istedigim cevap

• Öncekileri Göster
    • konuyu saptırma biz burada hakları yok demedik sadece cektirmeleri sacma gibi geliyor sonucta gözüne hatta gözünü bile kapatıcak durumdalar ne gözüküyorda çekiyor çarsafım güzelmi kızlar gibisinden bir olay oluyor komik oluyor anlatabildim mi ayrıca ben hiç görmedim çarşaflı tanıdıklarımın foto çektirdiğini ;)

• saygı saygı saygı

Erkekler Ne Diyor 21

• İnsanlar dini tercihleridoğrultusunda elbet istediği gibi giyinir, cahil cühelayla uğraşmak çok zor. ADam küfürle geliyor.Ulan dingil ne yaşadın nereyi gördünde hayat hakkında fikrin oldu. Gerizekalı, kapanmak isteyen tesettür giysin. Şimdi sen çarşafı seçersen ben sana osmanlının arap özentisi derim. Adamlar iklimsel koşullardan sebep çıkarmışbu giysiyi, o devirde tekstil mi vardı... şimdi öyle mi? Ronin kelimesini de cumhuriyeti sindiremeyenler için dedim. Bişey düşünüyorsan gel izahat et. Küfürle başlayacaksan ananı gönder değerlendireyim.ÇOcuk.

• araplardan geldiği ne malup bakarsan halen rahibeler bunu giyiyor.. Bir yanılgı.

• Öncekileri Göster
    • israiloğulları arap değildi :D:D neyse senı anlıyorum bunu bil sert adam :)

• arap demiyorumki, lokasyon diyorum. Elbette katolik hristiyan - islam benzerlik taşıyacak. Bekarette önemli mesela, hatta italyada bekaret bizden daha önemli. YÖB yordun beni:D
      HA arap özentiliği bizde onda yalan yok. ARAPLAR sıcaktan çarşaf giyiyor israiloğulları gibi, bizde araplara özeniyoruz çölde yaşıyormuşuz gibi.

• Ninja Warrior...sadadad hepsi birer ronin.

• bu sadece bir tercih meselesidir. vücut hatlarını belli eden giysi giymek günahtır diye biliyorum. bi araştıralım. evde de tabii ki böyle değiller. bunların çoğu radikal aile ve çevrelerden gelme oluşma insanlardır. özentilik kısmına girmiyorum. ama evde sadece helali olan erkek varsa tabiiki çok başkadırlar :D ama evde yabancı olursa (çoğunlukla olmaz) haremlik selamlıktır. HERKESİN KİŞİSEL TERCİHİ. SAYGI DUYMAK GEREK. HAKARETE LUZÜM YOK

• Onlar dini kisve altında hayatları gösteriş olan garipler..maksat örtünmek , vucudunu namahrem olanlara belli etmemek ...Onunda 500 çeşit yolu var. geniş , bol manto, pardesü giy, türbanı sar, eline eldiven..ayağına kalın çorap..tamam.. Bunlar kara çarşafla ortalıkta gezinip bütün kafalar kendilerine dönerek yaşamayı müslümanlık sanıyorlar..Kafaları basmıyor...Eşleride dangalak...Gösteriş budalası insanlar ben garip buluyorum...Kınamaya hakkım yok onların hayatı...Allah akıl versin diyorum..

• sizin garip bulmanız önmli degil dişaf demesede cilbab diye geçiyor bi araştırın arşaf demesede cilbab diye geçiyor bi araştırın... saygı duymanız gerek ve böyle yaparak tüm çarşı bayanların günahınıa giriyorsunuz herkes gösteriş ugrunamı yapıyo ...

• çarşaf demesede kuranda cilbab diye geçiyor

• Cilbab vücut hatlarını belli etmeyecek örtü elbise esvap demek..Kara çarşaf nedir ?..Vücudunu haramdan gizlemek için 500 çeşit giyecek var.. Binlerce dini bütün tesettürlü kadın geziyorlar kimseler bir şey diyormu ? Bol geniş bir pardesü, manto üzerine eşarp, türban her ne istersen..Gözüne gözlük, elineBakan varmı ? Maksat dikkat çekmemek ise Öcü gibi gezmek ne ?..Yolda bütün kafalar dönüp bakıyor...Bol geniş pardesü, manto, türban niye giyilir ? Maksat vücudu gizlemek...Dikkat çekmemek..

• gecelik olarak beyaz çarşaf giyiyorlardır sanırım.

• neden eksilediniz? çıplak yatıyorlar desem daha mı iyiydi?

• küçükken çok korkardım ben onlardan.evde annemi sinirlendirince hep o kara şeylere veririm seni derdi

• o sokak kıyafeti. evde sen nasılsan onlarda aynı. ya onlar bir insan uzaydan gelmediler, nasıl görünüyor ki size

• tamam anladım dışarıda öyle.eve başka bir erkek geldiginde nasıl oluyo

• Öncekileri Göster
    • dışardan uzaylı gibi görünüyorlar

• cok mu uzaylı gördünüz :) azıcık saygı lütfen. senin ne giydiğini kimse sorgulamıyor

• ben geceleri üzerime çarşaf örtüyorum kara değil ama olsun sabah açıyorum

• başımıza ne geliyosa ya meraktan ya .. demişler :D

• eve gidince bi shakira bi rihanna oluyolar wuhuuuuu allahuekber

• evet öyle oluyolar:)) çok süslüler çevremde gördüm çok şaşırdım.:))

• Böyle gerici soruda soruluyormuş yazıkyorum yapan bazılarının eşitlik özgürlükten haberi yok anlaşılanSenin giyinişine karısılmıyor sen niye kendini yırtıyosun

• insan derdi tasayı bırakmış neler düşünür olmuş hayret ?

• Tamamen arap özentisi..kadınları 2. sınıf göstermeye çalışan hacı hoca takımının uydurmasıTesettürle alakası yok..

• neye dayanarak böyle diyorsunuz merak ettim...

• kara çarşaf giyen çok saygı deger insanlarda var 5 para etmeyenleride var aynı sizin gibi açık çok saygı deger kadınlarda var tek kuruş etmeyen kadınlarda var

• benim tanıdığım bi tane vardı,ergen olduktan sonra bana bile görünmez oldu.bize gelince babama falan görünmüyo ablalarımla diğer odada sohbet ediyolardı.ama bu öyle çakma hacı değil sanırsın sahabe i kiram dan.şimdi evlendi yakınlara görünmeyi pek sorun görmüyo.

• Kimse kimseyi ilgilendirmez arkadaşım herkes işine bakmalı kimsenn kimse üzernde eleştiri yapma hakkı yok

• küçükken hep ninja zannederdim onları :/

• :) aferin sanan hayal gücün baya genişmiş:)

• o kadınlar bence gotik...

• Tek kelimeyle bunlar cumhuriyetve laiklik düşmanı tamam herkesin dinine görüşüne saygımız sonsuz ama bu kadar da abartılmaz, burası iran değil, TÜRKİYE!...

• öncelikle onları cumhuriyet düşmanı diye itham ediyorsunuz daha sonra saygı duyuyorum diyosunuz bu nasıl saygı duymaktır ...insanların dinini yaşaması niye bu kadar zorunuza gidiyor ...

• Aklınız mantığınız alıyor mu o kadın yazın o sıcağında neden kara çarşaf giyer diye ? Gerçekten zevkten veya düzene baş kaldırı olsun diye mi ? Kıyamet kopmazsa bundan 1000 yıl sonrada kara çarşaf olacak.. Bu tamamen inanç meselesi. Kurtuluş savaşını vs hatırlatmıyım istersen.. O kadınlar sırtların su, mermi taşıdı.. He günümüzde oğlunun yemin törenine giremiyor o ayrı konu.. Bende sormuştum birine.. Hava sıcak filan.. Öteki dünyadaki ateş daha sıcak demişti...Evdeki hallerine gelince çöp atmaya vs kapının önünü süpürürken görüyorum normal ev kıyafeti.. Bi yere giderken onu giyiyorlar.. Hz. Fatıma kara çarsaf giyermiş bilgim bunlar..Avrupa'da rahibeler sorun olmuyor.. Onların kıyafetleride biraz benzer.. Onlar popüler bizimkiler tüü kaka...

• Avrupada ki normal bi vatandas rahibe kıyafetiyle mi geziyor?

• Normal vatandaş diyor hala.. Size göre onlar anormal yani.. Hey Allahım.. Bırakın bu işleri.. Konuşturma daha fazla...

• sizi canı gönülden tebrik ediyorum yorumunuzu begendm :)

• çarşafın altına jartiyer ve tanga giyiyolar genelde çoğu

• Gıysın yasak mı var?

• Öncekileri Göster
    • hatta

• hadi sana hayırlı işler ozaman uğraşamıcam şimdi senle isteyen donsuz isteyen jartiyer giysin umruda değil.bye.

Kızlar Ne Diyor 28

• Dışardaki halleri yeterince midemi bulandırıyor ev hallerini hiç merak etmiyorum ..

• tercih emeselesi o çarşafı giymeleri. Ondan dolayı da midem bulanmıyor , ya da yolda görünce eteğine basmak istemiyorum.Ha için de erkek varmış canavar varmış bunu anlayacak süper güçlerimiz yok.OOnlara ancak benım gıyımıme karışma vermiyorum öyle oldugunda tartışırım.Aıle ıcınde herkes dıledığı gıbı yaşıyordur herhal de.

• Evde tam zıt olduklarını biliyorum.

• akşam bir kadın geldi annemn arkadaşı çaya,kadınınj tuhafiyesi var iç giyim,çarşaflı bir kadın gelip tanga sormuş vermiş,kadın almış giymiş ama kadının çıkışı o biçim diyoı,bildiğin çıplak,giymiş kırmızı tanga takımını çekmiş üstüne çarşafı al sana çarşaflı

• Bende dedim işte içinde jartiyer var diye inanmıyorlar :/

• Buradaki yorumları okudum.Çoğu insan lafa gledi mi işte düşünce hürriyeti var herkes istediği gibi giyinir,kimse kıyafetinden dolayı yargılanamaz der.Orasını burasını açıp giyinenlere birşey denmezken kara çarşaf giyen bayan gerici oluyor,İranlılara benzemiş oluyor.Diyelim ki İranlılara benzesin.Sanane.Bu ülkede kılık kıyafet özgürlüğü var istediği gibi giyinr.İster yanlış ister doğru.Açık saçık giyinmek de yanlış birşey onlara bişey deniliyor mu?Lütfen çifte standartlı olmayın.Ha ben kapalı değilim ama çifte standart düşünmüyorum hepsi bu.Özellikle bayanlar,kendi hemcinsinlerinize karşı o kadar acımasızsınız ki.Kadınlar birbirlerine karşı böyle davrandıkça kadın dayanışması denen birşey olamam ve kadınlar geri kalmaya devam eder ama erkek dayanışması hat safhada.Bayanlar size soruyorum bu kadın dayanışması denen şey sizce niyeo lamıyor.Niye biribirimizi yiyoruz?

• erkeklerdede ilericiyim diyen geri kafalılar var rahat ol

• var var çifte standart bitmez.

• insanlar ne kadar çirkinleşebilir sorusunu sorsam bu kadar cevap alamazdım :)

• Anneannemin alt komşusunu biliyorum,dışarı çıkarken kara çarşaflaydı ama çöp atmaya giderken ve evin içinde normal eşofman altı ve kısa kolluydu.Herkes kötülerdi.

• her şey bitti de buna mı merak sardınız şimdide.

• 33gün

yorumlari okudumda cogu baya ilginc:) oncelikle carsafli bir bayan olarak uzayli degiliz:) sizden pek bir farkimiz yok sadece disariya cikarken giydigimiz carsaf okadar. Bu gozleri kapatma veya tanga meselesine gelince bir iki kisi yuzunden hepimizi ayni kefeye koymussunuz her kez ayni degildir acik olupta cok farkli olanlarda var sonucta. Son olarak kara carsaf dediginiz Hz Ayse annemizin sunnetidir.

• 51gün

Eğer KUR'AN-I KERİM e inanan ve müslüman olduğunu iddia eden birisi varsa içinizde tesettür kullanması gerekiyor. Çünkü bunu ALLAH ( c. c ) KUR'AN-I KERİM de açıkça belirtmektedir. Eğer bundan haberiniz yoksa ille din ile ilgili kitaplar okumak zorunda değilsiniz en en azından size youtube da sözler köşkü diye bir kanalın videolarını önerebilirim. Sadece birkaç saatinizi alıcaktır sadece tesettür konusuna değilde ALLAH (c. c) ve İSLAM dini hakkında 3 video izleseniz kalbim çok rahatlicak :) Eğer bu teşsettür konusundan haberiniz varsa ve size cazib gelmiyorsa yine de MÜSLİMAN olduğunuzu söylemekte iseniz ALLAH ın söylediği ve emrettiği şeylerden sadece ve sadece birine de olsa uymadığınız için bu inkara girmektedir YOKSA SİZ ALLAHIN SÖZLERİNDEN BAZILARINA İNANIP BAZILARINI İNKAR MI EDİYORSUNUZ? diye bir ayet vardır. Galiba BAKARA suresindeydi :) Eğer zaten ALLAH (c. c) ye inanmıyorsanız o sizin bileceğiniz iş :)

• 1ay

Gerçekten yazık diyorum. Kimi insanlar var ki ; cümleleriyle kendi seviyelerini belli ediyorlar. Çarşaflı bir bayan asıl yapılması gerekeni yapıyordur. Kuranın Hükmüne kim ne diyebilir ya !!! Kuranda açıkça emredilmiş. Bunun neresini anlamadınız ki? Bol, vücud hatlarını belli etmeyen , siyah renk (siyah giymek sünettir. Ayrıcada zararlı ışınları içine geçirmeyen tek renkte o dur. Işınları çeker ama renkte bırakır.) Hükümler açıkca belli nesini anlamıyorsunuz? Günümüze en yakın ahlaki edebi taşıyan Osmanlının torunlarıyız demektir o çarşafı taşımak. Belki bazı beyni gelişmemiş insanlar saçma amaçlar için çarşafı kullanabilir ama böyle terbiyesiz hareketler bütün çarşaflıları da suçlamak anlamına gelmez.! Lütfen mantıklı düşünün ya. Dışar da yarı çıplak gezen bazı kesim varken onların o haline ağlamamız gerekirken siz oturmuş çarşaflıları konuşuyorsunuz. Ayrıcada bir bayanın ev halini neden merak ediyorsunuz ki? Evinde gayet normal yani. Çok merak ediyorsanız ilkten Müslümanlığı araştırın. Yaratıcımızı araştırın. Bunların hepsini araştırıp hakikati görürseniz zaten yapmanız gerekenleri de görür ona göre davranırsınız. İnandık diyoruz ama nasıl inanmak bu? Onlar asıl İslamın temsilcileridir. Yolda yürürken sevgilinizin koluna girmiş, kısacık mini etek , yanınzdan kim geçse dönüp bir daha bacaklarınıza bakıyor , kaç kişiyi sevmiş ve daha da çok sevecek olan bir erkeğin kolundasınız ve yanınızdan bir çarşaflı bayan geçiyor. Yüzünüzün değişmesinin ya da saçma laflarla seviyenizi düşürmenizin bir anlamı var mı? Bence hiç konuşarak seviyenizi düşürmeye çalışmayın. Zaten seviyeniz yeterince yerlerde. Haa birde burası İran değil diyorsunuz. Evet burası İran değil. Burası Osmanlıydı. Ecdadımız yatıyor belki de siz mini şortlarla gezdiğiniz o yerlerde. Osmanlıdan kalanı yapıyorlar onlar. Biz yapamadık İranlılar yapıyor malesef. İki üç çarşaflıyı görüpte yalandan yere laf atmayın. ONLAR OSMANLIYI TAŞIYOR HER YÜRÜYÜŞÜNDE!

• Banada çok garip geliyor hiç düşünemiyorum öyle oldugunu

• çarşaflı giyinen her insan yobaz değil ki? saygı duyuyorum.tıpkı eşcinsellere nasıl saygılıysam, kısa giyenlere..ve daha aklıma gelmeyen bana göre aykırı yaşamlara..bu benzerlikte olan..

• Çarşaf diye tabir edilen kıyafet metalaştırıldı bence.Ki bir çok insan çarşafı adeta ibadet sanıyor.Oysa vücut hatlarını belli etmeyen bolluktaki her kıyafet tesettüre uygundur.Böylesine hareket kısıtlayıcı ve böylesine zahmetli bir kıyafeti ben giymem ama, giyenen saygım var.Ben tesettürlüyüm mesela ama, ben bugün bu kıyafeti giysem önce babam kızar.Çünkü tesettürü uygulamak için simsiyah bir örtünün gerekliliğine inanmıyorum ben.Mesela ellerim, yüzüm haram değil ama, onu bile kapatıyor bu kıyafet.Peki neden elimi yüzümü kapatacağım ben.Mesela nasıl balkonda çamaşır asacağım bu kıyafet ile.Yoksa benim balkona dahi çıkmam bile yasakta ben mi bilmiyorum?Herneyse saygım var ama, çarşaflı kadınlar evlerinde eşleri ve çocuklarıyla açıklar gibiler.

• kara çarşaflı kadınlar yazın çarşaflarının içine hiç bir şey giymiyorlarmışş

• kulaktan dolma bunlar

• aslına bakarsan siyah ve güneşi çeker ee onlarda insan olduğuna göre,giymemeleri normal bence

• 33gün

Tamamen uydurma tabiki giyiyorlar

• evde normaldirler

• Rockçılık ve gothiclik.Farklılık. Ayağında Harley olan çarşaflı görürsen, defol git Bilal göregen dinle haminne nfkljffssf

• Haremlik-selamlık oluyor. Erkekler salonda, kadınlar oturma odasında oturuyorlar. Denk gelindiği zaman da başları örtülü olduğu için sorun olmuyor.

• evde normal diğer insanlar nasılsa öyleler, eğer yabancı erkek varsa evde yanına çıkmazlar genelde, çıkanlarda ferace giyip çıkar, en azından benim çevremdekiler böylee..

• yoo kötü değilki ben onları gördüm açıkçası yaşadımda onlarla erkelerin yanında konuşmazlar sonra bağırmazlar evde normal gezerler dışarda kapalılar sadece

• aslında bende istiorm, kıyafet derdi yok, moda yok, deşifre olma imkanı yok.. cok ii yaa

• ya plajda falan bi geliyo kara tavuklar, o çarşafın altından neler çıkıyo :D

• tek kadın mı kara çarşaf gyen

• ninja tırtıllar evde çok fenalar gördüm birkaçını

• benım kayınvalıdem çarşaflı... çok ıyı bılıyorum ... hıc düşündüğünüz gıbı dgıller erkek yanında çıkıp odadan gıtmıyorlar evde de çarşaflı durmuyorlar kapalı bır bayan nasıl duruyorsa öyle duruyorlar... hıc de yobaz degıller ... ben açık bır bayanım hıc de kapanacaksın yada kapansan ıyı olur bıle demedı sen bılırsın nasıl ıstersen öyle olursun dedıgı de oldu karısmazlar anlayıslı olurlar ... onların çoğu da aıleden gelıyor ısteyerek gıymeyenler bıle var

• ev halinden sananeeee beeeeeeeeeeee

• çarşaf giyende kadın sonuçta saçmalayın..ev halinden sananeee kızımm manyaklar türemiş.p

• O çarşafın içinde jartiyer var.

Yükleniyor...