Sorum göğüslere yönelik...

85 beden styen kullanıyorum göğüslerimin sıkılaşması dahaa sert olması için bitkisel yada egzersiz şeklinde önerileriniz varmı link atarsanız sevinirim ..

NOT. EGZERSİZ OLDUĞU İÇİN SPOR KATEGORİSİNİ SEÇTİM..

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• göğüs kaslarını yağları eritmeden şekillendirmek diklik ve şekil kazanımı sağlar bunun için hafif ağırlıklarla orta turlu çalışmalar size daha faydalı olacaktır,

body dili ile değil anlayacağınız dilde hareketleri tarif edersek örneğin 200gr ile başlayacağınız göğüs basma denilen hareket ile (sırtüstü yere uzanıp elleri yukarı kaldırarak ve yana açarak yapılan kol hareketi bı hareketi hem kanat çırpar gibi hemde kolları disrekten kırarak yapabilirsiniz, iki harekette farklı kas grubunu çalıştırır) 50 hareket yapıp 3dk kadar bekleyip 50 hareket daha yapıp böyle 4 tur yani (4 kere 50 hareket) yapabilirsiniz. bu hareket göğüs yan kafesindeki kasları çalıştırır ve ortada toplanma sağlar. ağırlığı zaman içinde arttırabilirsiniz. ama fazla aceleci olmayın...

yukarı toplamak için ise elleri dik bir şekilde baş hizasına kaldırıp yere 180 bedene 90 derece açıyı geçmeyecek şekilde (yani kolları fazla indirmeden) kollar önde indir kaldır yapabilirsiniz. ağırlık ve tur sayısı yine aynı.

iç çatal kısmı masajlar ile şekillendirebilirsiniz.

dolgunluk için ise maalesef tam bir bilgi veremeyeceğim, o konuda bayan arkadaşlar daha faydalı bilgiler aktarır sanırım...

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• bir erkek olsaydın hanı sana onerecegım video 1 program olurduda yanı kadın gogsunu bılemem nasıl duzene sokulur ama benım yaptıgım evde uyguladıgım programda kadınların goruyorumki goguslerı felan taş gibi ama o atıcagım programda agır olur sana ısmı p90x nese duşunursen yorum duş olmadı lınkını verırım uygularsın haftada 3 gün bir gunde yogayı koyarsın 4gun kılo problemın varsa cardio yaparsın yada yapmassın

0|0
    0|1
  • hayır arkadasım dogal yönelriyle kullanmanı tavsiye ederim sıklastırma diyorlarda en güzel çözüm ün ne olduğunu size söyleyeyim ben ce en güzel çözüm vazelinle gögüs altlarında masaj yaparak settlesmesini saglamaınızı tavsiye ediyorum altlardan sadece

0|0
    0|0
    • vazelin gerçkten işe yarıyormu ?

• hmm anladım teşekkür ederim .. :)

• rica ederim sizde deneyin ama ilk eleldigim zaman ile son elledigimin arasındaki farkı hissettigimi açıkca söyleyeyimalt torbaları sertlesmişdi

• Mail yolla giflerden olusan klasorum var.Ama ters bsy olursa sorumluluk almam

0|0
    0|0
  • hımm

demek egzesiz olduğu için spor kategorisini seçtin

ya şekerim konunun içeriği o kadar güzel ki

hangi kategoriyi seçsen çok şık tatlı dururdu

0|0
    0|1
  • link izle kardeşim

0|0
    0|1
  • göğüslerini soğuk su ile yıka hergün ve fazla mıncıklatma farkı hissedeceksin

0|1
    0|2
  • Fitness' a git.

0|0
    0|0
  • 2 sıkıyım sıktıkca gerilir paso 1 aya form alır :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• link Bi de şınav çek şınav :*

0|0
    0|0
  • Bence vücut geliştirmeyle uğraşabilirsin.Biraz küçülürler amasırf kas olurlar.İstediğin sertliğie ulaşırsın :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...