Yardımınız lazımm işin içinden kurtulmam gerek :(((

merhaba arkadaşlar faceden bi kaç sene önce fake(sahte) hesap açmıştım ama başım belaya girer diye kullanmıyordum arkadaşım fake bi hesaba ihtiyacı oldugunu söyledi bende şifresini verdim ve kızın tekinin numarasını dagıtmış baya takip edenleri faln yüksekti kızda savcılığa vermiş o faceyi açtım bugnü ilk kez kız mesaj atmış savcılıktasın senin kim olduğunu biliyorum diye ama ben kullanmıyorum o hesabı ben ne yapıcamm :(((

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle bir hata etmişsiniz, suçu işleyen değil ama iştirak eden konumuna düşebilirsiniz. böyle bir durumu önlemek için fake hesabınızı açtığınız tarih suçun işlenmesinden çok önceden açılmış olması lazım zira ancak böyle o suçu işlemek için fake hesap açılmadığını iddia edebilirsiniz.

bu arada facebook hesap bilgilerinin paylaşımının suç olmadığını, suçu işleyen şahısa kişisel güven duyduğunuzu, fake hesabın da sizin PC (bilgisayar) üzerinden uzun zamandır açılmadığını belirtirsiniz, zaten eğer top savcılıkta ise mac adresinden (her İnternete bağlanan cihaz için sabittir ve özel teknikler kullanılmadıkça asla değişmez) hangi cihazdan mesajın atıldığı ve hangi cihaz ile ne zaman giriş yapıldığı bulunur, ne ip değiştirme programları nede proxy programları bunu engelleyemez.

geçmiş olsun, artık daha dikkatli olursunuz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• savcılıkta ifade vermeye hazır ol sorun olmaz ama ifadeni düzgün verirsen kurtulursun ve deliller önemli tabiki

0|0
    0|0
  • başkalarının adına fake hesap acmak sahtekarlıkdır ve cok ciddi bilişim cezasıdır eger.. savcılıga verdiyse seni ıp adresinden kesinlikle tespit ederler.. birde telefon numarası dagıttıysa vay haline..

0|0
    0|0
    • aynen öyle biliyorum zaten o yüzden açmıyordum o hesbı kullanmıyordumm

• korkuttun bni ya :(((

• türkiyede fake hesap acmak suc olsaydı.. ünlülerin fake hesablarını acanların yani ülkenin %50 si cezaevinde olurdu :) birşey olmaz olsa bile o numarayı dagıtan kişiye olur icin rahat olsun :)

• girlime saatlerine göre kimin girdiğini tespit ediyorlar eğer gerçekten sen değilsen korkmana gerek yok.

0|0
    0|0
    • bnde giriyorum arada ama bn dağıtmadım numarayı

• eğer savcı insaflıysa kimin yaptığını çok kolay buluyolar merak etme

• Ip adresinden falan senin girip girmediğini bulurlar kim girip dağıtmışsa numarayı olan ona olur ama sen açma kendi bilgisayarından o hesabı ;)

0|0
    0|0
    • çok geç bn 1 2 dk lığınada olsa o hesabı açıyodumm

• ewt doğru bn halledecm dedi sanmam ama umarım benim başıma klmzzz

• Bundan sonra güvenme artık kimseye daha dikkatli ol bundan sonra umarım sana birşey gelmeden sıyrılırsın bu işten tabi seni de sıkıştırırlar biraz neden fake hesap açıyorsun diye falan artık bir bahane bulmaya başla şimdiden o konuyla da ilgili.

• sende inandınmı

0|0
    0|0
  • sahtecilikten en az 2 yıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• olan olmuş artık gelişmeleri bekleyip göreceksin.belkide savcılık konusu gerçek değildir sana bir gözdağı vermekde olabilir.ama bir gerçek varki kimseye fake de olsa açılmış hesap verilmez.fake hesap isteyen kendiside rahatlıkla açabilir.zaten burada veya başka sitelerde üyeliği olan herkesin en az bir iki tane fake hesabi vardır.bir süre girme o hesaba.

0|0
    0|0
    • dondurdum hesabı bende göz dağı oldugunu düşünüyorum eğer gerçkten werseydi engel atmazdı mesaj atıp diye düşünüyorum

• öyleyse o arkadaşına söyle yaptığı pisliği temizlesin

0|0
    0|0
    • aynen öyle dedim merak etme halletcem dedii

• blöf ya

• bnde öyle düşünüyorum

• kıza durumu anlat bence yani kullanmadığını

0|0
    0|0
    • kız engel atmış ulaşamıyorum bi sürü o kızın isminden facede wr bulamadım kndi hesabımdan

Yükleniyor...