Spora başladım yardim?

Merhaba arkadaşlar bugün spora başladım ağırlık kaldırdım felan şimdi çalıştığım bölgeler agiriyorlar neden?

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kaslarını çalıştırdığında kaslarının içerisine kan pompalanır kardeırşim sonra bu pompalanan kan kaslarda milyonlarca mikroskobik yırtıklar oluşturur sonra protein yardımı ile bu yırtıklar iyileşir hem bu yırtıklar acı veriyor sana birde antremandan sonra kaslara laktik asit salgılanır bunlar ağrı yapıyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hamlamissndr belki ondan cok pis agri yapar :)

0|1
    0|0
  • İlk hafta yattığın yerden kalkamıyorsun sonra alışıyorsun :)

0|1
    0|0
  • o da bir hafta ağrır ha bide vucut alışmadığı için

0|1
    0|0
  • bir haftaya geçer. Dayanamazsan muscoflex kullan.

0|1
    0|0
  • Vucudun hareketsiz kalinca laktik asit birikmis ondan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İlk bir hafta hamlik ağrısı olur.

0|1
    0|0
  • ilk 1 hafta fena sonra yetmicek yaptığın spor :D Bende geçen sene 5 ay yaptım sonra iş ve okul olmadı spor vakit yok die. Çok güzel ama devam...

0|1
    0|0
  • Ağırlık kaldırmasaydın hemen. Biraz kardiyo, biraz da karın egzersizi yapıp bıraksaydın yavaş yavaş. Şimdi yarın gidemeyeceksin, daha sonra da gitmek istemeyeceksin. Kendini yorma ilk hafta, daha sonra zaten kendiliğinden artar.

0|1
    0|0
  • Her cahilin yaptığı gibi abandın demi güç gövde gösterisi yapayım diye, ulan ne cahil yobaz insanlarsınız mk daha vücudunu tanıyamamış gelmiş ciddi ciddi bunu soruyor Alalhım deli olucam aklıma mukayet ol yoksa kızarım.

0|0
    0|1
  • Ilk spora gittigimde 3 gun agrisini cekmistim 😂

0|1
    0|0
  • Normal bir şey iyi yani

0|1
    0|0
  • Kaslarda laktik asit birikmesi nedeniyle olur

0|1
    0|0
  • İlk başlarda olur 1 ayı atlat ondan sonra vücut alışır