Kapat

Hangi sporla ilgileniyorsunuz ? Neden ?

Bakıyorum da sportif arkadaşlar çok.Hadi rocky'le görelim sporculuğunuzu ?

0|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• Taekwondo , Kick Boks , Muay Thai en son boks yapıyordum lisede bir kavgaya karıştım mahkeme olayları oldu federasyon lisansımı iptal etti . Tatillerde tüplü dalış falan yapıyorum dalgıç hocalarla Antalya'da . Evdede formumu korumak için kum torbam barfiks dips ve mekik aletlerimle dambıllarım var .

0|0
    0|0
    • tüplü dalışın adı Scuba dır ustadım. eğer dalacak yer sıkıntısı yaşarsanız bana danışabilirsiniz, tabii minimum 2 yıldız cmas yada padi lisansınız var ise.

• Ben dalacak yer olayları ve malzeme olaylarına karışmıyorum kardeş arkadaşın babasının oteline gidiyorum onların yat turları ve dalış hocaları ile anlaşmaları var bütün ekipmanı karşılayıp onlarla beraber dalıyorsun grup halinde lisansım falan yoktur herhalde hiç işi profesyonele dökmek aklıma gelmedi zaman sıkıntım olduğundan .

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 11

• Scuba (kurallarına uygun yapılırsa vücuda çok yararlı)

Trap - Tırmanış (HMS ve bolt eksikliğinden dolayı biraz ara verdim)

Okçuluk (nedeni yok seviyorum ama yay kirişim geçenlerde kopup bileğimi parçaladı)

ayrıca elimden geldiği kadarıyla "sabit ağırlıklı serbest dalış" (denize şu an için uzak mesafedeyim, tatlısu da ağırlık kemeriyle dalış yapmak pek güvenli gelmiyor bana)

0|0
    0|0
    • dalışa dikkat et

• Hepsi içerirde abi bu kadar anlatmana gerek yoktu.Ben dikkat et 30 sene etsende bir an dalarsın gidersin anladın.

• her ne kadar 100 kilo olsam da hepsi sevdiğim sporlar :) soru spor ve bilgisayar olunca tutamıyorum kendimi :)

• voleybol takımındayım bı de hafta sonu yuzmeye gıdıyorum kısın da av mevsımı gırınce av yaparım sporsuz yasamak olmaz ınsanı tembellestırıyor gencken herseyı yapmak lazım ılerde ıstesek de yapamıcaz

0|0
    0|0
  • Lisanslı olarak futbol oynuyordum önceden.Ygs, Lys derken bıraktım.Şuan kick boks ve muay thai'de lisansım var.Futbola halı sahada devam.

1|0
    0|0
  • 1 aydır body yapıom

0|0
    0|1
  • Boks yapıyorum. (Ağır siklet)

0|0
    0|0
  • 5 yıl önce basketbol oynadım daha sonra mücadele sporu olan amerikan futboluna yöneldim 3 senedir de bu sporu yapıyorum

0|0
    2|1
  • Tenis oynamıştım uzun bir dönem.Şimdi izleyemiyorum bile.

0|0
    0|0
  • Body yapıyorum bende :)

0|0
    0|0
  • Kanka uzun zamandır profildeki fotoyu kulalnıyorum=) 2tane balboa olmaz.

0|0
    0|0
  • sabahları koşarım başka birşey yapmam...

0|0
    0|0
  • Boksla ilgilenmiştim sonrasında bir numarası olmadığını anlayınca sıkıldım satranca yöneldim.

0|0
    0|0
    • Boksörlüğü kaldırmak zordur,santranç daha iyi.Zekanı kullanıyorsun sadece.

• Boksa gönül vermek güzel ama ilerlemek ister insan ben küçük şehirde bilinçsiz insanlarla çalıştım o sebeple hırsımı başka kulvarlara kanalize etmeye karar vermiştim. Benim gözümde "spor asla spor değildir" insan hırsının vucut bulduğu bir karakter özelliğidir.

• Güzelmiş,santrançta ne kadar ilerliyebiliyorsun ?

Yükleniyor...