Kapat

Pazar gününden itibaren bi soğukluk

merhaba lise son öğrencisiyim sevgilimde aynı şekilde ,

pazar gününden beri bi soğukluk var tatil günlerinde konuştuğumuz kadar konuşamıyoruz haliyle bide dün buluştuk dün çok iyidik fakat ayrılınca bi soğukluk giriyo araya çözemedim.

öncelikle kızlar böyle bi durumda erkek size ilgi göstermese siz mi üstüne gidersiniz ?

yani ben napabilirim şuan da ?

fazla yazmasam konuşmasam o daha fazla ilgi gösterir mi ?

whatsappdan konuşuyoruz genellikle mesela online olup yazmasam ona onun yazmasını beklesem bi süre sizce nasıl olur yani bilemedim şimdi napsam :S

yorumlarınızı bekliyorum :/

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• bencede. sen ne kadar yazarsan o o kadar mesaj atacak sana. senin bu durumunu farkedecektir

0|1
    0|0
    • biraz kaç bak nasıl üstüne düşecek ...

• bugünden itibaren denicem bakalım fazla yazmıcam o napıcak öyle yaptığım zaman :/

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok yazsan üstüme çok düşüsyosun der , az yazsan hiç arayıp sormuyosun der , iki ucu şeyli deynek işte , kafana göre takıl arasıra canımlı cicimli bişeyler söyle günde üç öğün tok karnına ...

0|0
    0|0
    • bunun ortasını nasıl bulucaz ki :D bi ortasını yakalasak bırakmayız aslında :)

• hayır öyle bi şey yapma, online olup yazmamak gibi. bu daha soğuklaşmasına sebep olur.

bu denge gerçekten zor. çünkü çok sıkarsanda sıkılır, hiç sıkmazsanda alınır.

çok üstelemeden onu, ilgini esirgeme derim.

0|0
    0|0
  • Çok fazla düşme üzerine,zamana bırak herşey kendiliğinden gelişir bence

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir söz vardır; gözden ırak, gönülden ırak. Düşünüyor sadece. O kadar. Ben hala aynı sorunu yaşıyorum kaç yıl oldu.

0|1
    0|0
    • aslında hiç yazmıyo değil ama işte 4 gündür anlam veremediğim soğukluk var buda beni çok rahatsız etti :/

• aslında ilkokulda tanıştık biz 4.sınıfta ayrıldı kendisi çok eski yani , zaten ben 2.sınıftan beri seviyorum ama itirafı 2012 temmuzda yaptım :)

2012 Temmuz ayının ilk haftasından beri görüşüyoruz.

• Hocam çok yeni.. Olur böyle durumlar. Takma sen. Oluruna bırak. Tavır falan da yapma çok gerekmedikçe.

• bir kaç gün daha bekle hala aynı olursa açık açık sor derdin ne diye tabi düzgün bir dille sor telefona cevap vermezse git yanına yüzyüze anla derdi neymiş

0|1
    0|0
    • aslında dün buluştuk çok iyiyiz yan yana hiç bir sorun yok yanyana geldiğimizde elimi hiç bırakmaz ben çeksem o geri tutur fakat telefonda anlamadığım bir soğukluk var yazmadığımda hiç yazmıyor değil ama soğukluk seziyorum yani insan bilir değil mi sürekli konuştuğun insanı :/

• bunu ona sordun mu sen neden telefonda bu tarz konuşuyorsun diye.belki telefon görüşmelerinden pek hoşlanmaz yada o an sıkıntıları olur da kafası dağınıktır birçok sebep olabilir.sen ona sor ben bunu farkettim gibilerinden sor konuşun aranızda halledersiniz

Yükleniyor...