Anneme nasıl iş bulabilirim?

Annem bana ıs bul dedı sabahtan oglene kdr bulasık yıkama ısı dedı. uzuldum agladım. ben bır ıs e yaramıyorum annem 60 yasında ıs arıyo ya. cok ıs aradım ama haftasonları okulum var dıye genelıkle ıstemedıler.annemı calıstıramam ben :(

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Part time iş veren yerler var öğrenciye asgari ücretin yarısı kadar maaş veriyorlar oralara bakabilirsin . Yada okuduğun bölüm açıköğretimde varsa açıköğretim fakültesinden bitirebilirsin bakma sen millete açıköğretim okumak ayıp değildir oda bir üniversite diploması sonuçta ve milletin dediği gibi herkes okuyamıyor .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kendın için iş bakıcaksan LCW bak orda ceyrekpart alıolar dıe bılıorum haftada 3 qun calısıosun.. 450 tl alıosun benım bı arkadasım calısıodu..

0|0
    0|0
    • ama lıse mezunu alıyolarmış?

• ozaman sende fastfood uzerıne bak avmlerde parttıme ıs vardır ben lısedeyken calısıyodum..

• anne kötü bişey istememmiş sende öyle işi yaramaz isteme kendini iş kura başvuru yap inşallah sornu çözersin

0|0
    0|0
  • ozaman başka işler bakıcaksın illaki bir iş bulunur biraz giyim mağazaları restoranlar kipa migros gibi alışveriş yerlerinde

0|0
    0|0
  • sorundaki tezatlık ne öyle? hem nasıl iş bulacağını sorup hem çalıştırmam diyosun. çalıştırma tabi. part time çalış ama çalıştırma

0|0
    0|0
  • Arkadaşım nerde oturuyorsun?hangi şehirde.

0|0
    0|0
  • bunun üzülecek bir tarafı yok ki. Anneler hep fedakarlar bilirsin. geçici bir süre çalışsın sonra işleri sen üstlenince çalıştırmazsın.

0|0
    0|0
  • gel benım şirkette çalıs

0|0
    0|0
  • hangi şehirdesin?

0|1
    0|0
    • ıstanbul

• senle çok uzaklardayız istanbul kurtlar sofrası allah yardımcın olsun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.