Şampiyonlar liginde hangi takımlar tur atlar?

Dün iki maç oynandı..Büyük ihtimalle Juve ve PSG rakiplerini eleyecek..

Diğer eşleşmelerden hangi takımların geçeceğini düşünüyorsunuz?

Shakhtar Donetsk - Borussia Dortmund

Real Madrid - Man. United

Porto - Malaga

Arsenal - Bayern Münih

Milan - Barcelona

Galatasaray - Schalke 04

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• juve psg garantıledı gıbı ,dortmund ve porto daha yakın rakıplerıne gore ,bayern arsenal eslesmesınde bayern favorı ,barcelonayı konusmaya gerek bıle yok, en ortada eslesme manu real ne olacagı bellı degıl ıkı denk guc , ınsallah GS da atlar ve bır kura heyecanı ve ceyrek fınal keyfı yasarız

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• B.Dordmund

R.Madrid

Malaga %50 -Porto %50

B.Münih

Barcelona

Galatasaray

Juventus

PSG

2|5
    1|0
  • Shaktar

Manu

Porto

Bayern

Barça

insaALLAH GS (fanatik BJK'li olmama ragmen)

1|2
    0|1
    • Aslinda bi yandan GS'in kazanmasini pek istemiyorum cunku dest veren Türkiye ama kazanan GS takimi olunca onlar milli bi hesap olarak gormuyorlar ve nasil 13 senedir bi uefa kazandilar diye durmadan ayni diski çaliyorlar ayni sey oursa yine bi 13 yil ayni diski dinlicez çok simariyorlar ve dedigim gibi milli mesele degil de GS meselesi zannediyorlar sonra gel de BJK FB GS'in kaybetmesini isteme bu simarikliklari yuzunden :s

• Ben de o yüzden Gs'nin elemesini istemiyorum.Biz rakip takımı tutunca ağlıyorlar biz de Türk'üz diye.Uefa'yı alınca Gs'nin başarısı diyorlar.

• Iste bu yuzden yanlis yapiyorlar cunku tek GS degil butun türkler destek veriyor ama anlamadiklari için iki kisima ayriliyor milletimiz, kendi dusen aglamasin onlara kin gudup karsi takimi tutan olursa :s

• Schalke Gs'ye gol atsa, kahvede gooooooll diye bağıracak fbliler var arkadaş.Ne ibişler ya.

Biz gelip Fb şke yapmadı üstlerine gitmeyin,teşvik ile karıştırmayın diyoruz.Ama adamlar hala Schalke alsın diyor.

1|1
    0|0
    • çok rahat olacak maç izlerken beni hatırlarsın haftaya :D

• Bu olan biz ile başlamaz ben ile başlar.Sen bi azınlığa bağlı değilsin kendi fikirlerin var. Ben fbyi sevmediğim halde ki çirkefliklerine rağmen şike yapdılar diyebiliyorum.Diğer gsliler gibi fenev demiyorum.Anlayabiliyo musun beni

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...