Herkes kendi fikrini söyleyebilir mi acaba

diyelim sizi seven biri var.size sürekli sizi sevdiğini güvendiğini söylüyor sizi mutlu etmek için herşey yapıyor.eski yaşatığı acıların hepsini unutturuyor size.sizde bunun farkındasınz.sizde onu sevdiniz ama siz ise o sizden ayrıldığı ilk ay sonra birini buldunuz ama halen sizi sevdiğini söyleyenle görüşüyorsunuz.acı çekmesini istemiyorsunuz ama bunada engel olamıyorsunuz sonuçta hayatınızdaki insanıda düşünyorsunz...Siz sizi seveni unuturmusunuz yoksa aklınızda olur mu...düşünün sizi sizden düşünen biri.stresli olduğunuzda sizi rahatlatn kolay yolu bulmanıza yardımcı olan.siz üzülmeyn die trip dahi atmyan.UNUTURMUSUNUZZZ

0|0
68

En İyi Erkek Görüşü

• böyle bir kişiden niye ayrıldın? zorun ne?

şimdi gitmiş onu aldatıyorusun!11

0|0
    0|0
    • bunu benim yaptığımı nerden çıkardın :) sevn taraf benim

• takma kafana o zaman. senin gibilerinin kıymetini bilenler var merak etme ;)

• umarm oda anlar

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Sadece birtane hayatın var .Kimse için kendi mutluluğundan vazgeçme illaki birileri üzülür. Asıl yapmaman gereken onu üzmemek için çaba göztermen. Bunu yaptığında o hala onu önemsedğini düşünücek ve sonunda daha çok üzülücek.

0|0
    0|0
  • Unutmak zor..Ama ikisinede ihanet etmek ayıptır. İnsanoğluna yakışmaz.

0|0
    0|0
  • Evet. Bitince biter.

Arada paylaşacak bir şey kalsaydı zaten devam ederdi.

0|0
    0|0
  • canım ben 8 ay sonra lıbıdom tavan yaptıgı ıcın bırıyle dolastım eskı sevgılım bır sovuyor gor gor gor

0|0
    0|0
  • sevdiğinden ayrıldıktan 1 ay sonra hemen başkasını bulanı affetmek kolay olmaz

0|0
    0|0
  • unutmam seven insan unutulmaz

0|0
    0|0
  • asla unutmaaaaaaaam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Birlikte olduğum kişiye saygımdan ötürü görüşmemeyi uygun görüyorum , ayrıldıysam şayet sevmeye devam etmesi onun sorunu ...

0|0
    0|0
  • seni seven insan seni en çok mutlu edebilecek birisidir öncelikle mantığımızı devreye sokarsak seven insanın kıymetini bilmek gerekir ki en çok sevgiye ihtiyacımız var biz bayanların. Ama gönül işine bakacak olursak sen elmayı seviyorsun diye elma da seni sevmek zorunda mı diyor volkan konak ...

0|0
    0|0
  • Hangisini sevdiğime bağlı. Ama sen onunla görüştüğün sürece o üzülür. Çıkarmalısın hayatından.

0|0
    0|0
  • beni seven hiç kimseyi unutmam..unutanlarda vefasızdır zaten

0|0
    0|0
  • offffffffffffffffffffffffffff

0|0
    0|0
  • Unuturum ben, ne de olsa o da unutur zamanla..

0|0
    0|0
Yükleniyor...