Giden midir unutan kalan mıdırr??

sevgilimle aramızda bi ayrılık yaşadı ama nedense o sürekli beni arıyo soruyo..ben türkiyeden gideceğm bu hafta sonu ama aklıma sürekli takılan bişey var..acaba kalan mı unutur yoksa giden mi? yani ben mi onu unuturm yoksa o mu beni unutur..gerçi ayda 1-2 defa geleceğm ama aklıma takıldı yinede?sizcee pekiii

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kalanda gidende unutmaz sevmeyen unutur hatta aklına bile getirmez. Seven kalsa da gitse de unutamaz.

0|0
    0|0
    • ben seviyorum ve gittiğim yerdede sürekli aramayı düşünüyorum.biliyorum oda arar..sadece kafama takıldı...az da olsa su serptiniz içime :)

• bunlar ilişkinizin uzun olmasına nedendir yalnız şöyle düşün. O burada sensiz kalacak sadece konuşmalar ve ayda 1 gelme durumun olacak ki zamanla sende sürekli gelemeyeceksin belki de onun bir bayan ile konuşması ve sensizken o kişi ile vakit geçirmesi muhtemeldir. Sana bunu elbette inkar eder ama bu olursa ve o bayan diksiyonu düzgün olgun bir bayan ise o zaman biraz kafa karıştırabilir çünkü yoksun. Ben bundan bahsetmiştim aslında. Bu zaman alır belki 1 yıl belki 5-6 ay orasını bilemem.

• Hmm anladım..

Erkekler Ne Diyor 6

• gidendir unutan hayalleri yıkan gidendir,onu bi başına bırakan gidendir,seven bırakıp gitmez zaten o yolda beraber yürür her zorluga göğüs gerer :(

1|0
    0|0
  • Giden unutmuştur ki gidiyordur kalanın ahını alır sadece

1|0
    0|0
    • bunda ayrılık olarak demiyorum şehir olark..zaten aramız limoni...

• ama ben mecburum.o diyo bana orda iş ayarla gelrim..

• ona da iş ayarla o zaman (öyle mecburum ayağı sökmez savaşa mı gidiyorsun ölümmü var sonunda ) sevgiline de iş ayarla onun gözünün önünde ol

• unutmak isteyen unututr ne gitmekle alakası var nede kalmakla

0|0
    0|0
  • zamanla her ikiside aynı şeyi düşünür unutmak

0|0
    0|0
  • giden unutur,kalan unutmaya çalışır!

0|0
    0|0
  • Gideni vurur Fırtına.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Giden unutur çoğu zaman.Çünkü sen şimdi gidiceksin.Gittiğin yeni yere adapte olmaya çalışıcaksın.Düzen kurmaya ,çevre edinmeye başlicaksın yani oyalancak işlerin olucak.Ama kaldığı yerden devam edicek tek fark artık sen olmicaksın onun için çok daha zor olmalı unutmak.Ve kalan olmak zaten unutulan olmak demektir biyerde...

0|0
    0|0
    • ama ben unutmak istemiyorum...sürekli ararım.her geldiğimde de görüşürm.benm korkum onun beni unutması

• Eğer seni sevdiğinden eminsen korkma asla unutmaz.Şimdi özlemeyi öğrenecek.Ve özlemek zaman geçtikçe azalan bişey değil aksine artan bişey.İnsanlar özlediğini unutamaz.

• haklısın...umarım dediğin gibi olur

Yükleniyor...