Mario Gomez ilk 11de Podolski niye yedekte?

Dün almanya fransa maçında almanya as kadroyla cıktı kadroda gomez 90 dakika oynadı podolski hiç oyuna girmedi

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Podolski ye iyi diyen zavallıSaraylar var gerçekten onlar sabriye bile iyi turkiyenin en iyi sagbeki diyor buraka ana bacı küfür ederler 20 maç aradan sonra bir gol atar kral adam derler dansöz gibi kıvırıyorlar bunu nameless arkadaş çok yapıyor en berbat futbolcularını bile messiyle ronaldoyla kıyaslar gomes varken podolski kim l*n

0|1
    0|0
    • Anlıyorum diyen erkekten daha iyisin :)

• Bursa şampiyon olurken bile beşiktaşliydım cinconlar gibi iyi gün taraftarı olsaydım yine bursalı olurdum bursasporu severim ama beşiktaş kadar değil istediğimi tutarım onlara ne oluyor onlara girip çıkan ne herkez istediğini tutar kimse o pis burunlarını sokamaz herkez kendi memleketini tutacak diye bişey yok öyle bir kural mı var be bunu cinconlar hep biz ve fenerlilere diyor siz memleketinizin takımını tutmuyorsunuzmuş tabi 20 milyon gsli nin hepsi ıstanbullu sanki onlar niye tutmuyor onlar bunu söyleyecek kapasiteye sahip değiller

• Güle güle saygıdeğer sonuncukar

En İyi Erkek Görüşü

• Kalite farkı , adam sayemizde eski günlerine döndü

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ee yani

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• O na bakarsan Podolski son yıllarda düzenli olarak hep milli takıma çağırılken Gomez çağırılmıyordu.
    Gomez forvet Podolski ise daha çok sol içte oynayan bir oyuncu kadro tercihinden dolayı yedek kalmıştır.

0|2
    0|1
    • Gomez italyadaki performansından sonra çağrılmıyordu low çok beğendiğini açıkladı

• Podolski bize gelmeden önce performansı çok iyi olmamasına rağmen hiçbir zaman Almanya takımı için vazgeçilen bir oyuncu olmadı.

• Bombayı podolski mi yaptı diyosun :/

0|2
    1|0
  • adam farkı

0|2
    0|1
  • Oynadıda Ne Oldu :) Adam Hatun Gibi Odaya Kitlemiş Kendini Kimse Haber Alamıyo :)

0|1
    0|2
  • Gs li değilsin boş soru soruyorsun tamam afferin Gomez>podolski ama şampiyon gs olacak bilemedin fb size ancak sapı kalır

0|0
    0|2
    • Gsli olmayan soru soramaz mı aklı noksan senin takımın kaç yıldızı varda ötüyorsun

• Baskette biz başarılıyız futbolda onlar eskiden başarılı olmuş ya Beşiktaş? Baskette sonuncu futbolda sonuncu Gs sizden 20 sene önce Avrupa'yı fethetti siz anca 20 yılda 3 şampiyonluk birde şerefli üçüncülükler alın gs 5 yıldız fb 4 yıldız olacak siz hala 3 üncü yıldıza bir kaldı diye bagiracaksiniz

• Hazırlık maçında yedekler oynar asiller dinlenir Milli takımımızda da öyle oldu Gomez Almanya milli takımında podolskinin iyi bir yedeği olarak oynadı

0|0
    1|1
    • Kadroyu görmedin ya da futbolu anlamıyorsun
      Neuer boateng muller schweinsteger hummels draxler gomez ilk 11 deydi yedekler leno emre can müstafi schurle sane

• Gizli sana fena giydirdi

• he tamam gizli soran git şimdi ergenliğini başka yerde yaşa

Yükleniyor...