Onunla Evlenmeli miyim?

Arkadaşlar erkek arkadaşımla yaklaşık 1,5 yıllık bir ilişkimiz var, evlenmeyi düşünüyoruz. Birbirimizi çok seviyoruz. Ancak geçen gün onunla konuşurken bana kendisiyle ilgili bazı itiraflarda bulundu.

1- Uyurken altını ıslattığını söyledi. Gitmediği uzman kalmadığını ama hala devam ettiğini söyledi.

2- Küçüklüğünden beri uyurken annesinin onu kundaklandığını, başka türlü uyuyamadığını söyledi. Bu çok saçma ama öyleymiş bende şoktayım hala.

Onun yaşı 24 benim yaşım 22, birincisi sağlık problemi sorun etmem ama ikincisi beni çok şaşırttı şok oldum ne yapacam bilemedim.

Ne yapacağım şaşırdım kaldım tavsiyeleriniz nedir?

0|0
12|23

En İyi Erkek Görüşü

• Bence evlenmemelisin , çünkü bu sağlık durumuna ne kadar dayanabilirsin ? Bence dayanamazsın.

0|0
    0|0
    • alt ıslatmaya takılmam sonuçta sağlık

• Hayatında başarılar o zaman umarım doğru kararlar verirsin ;)

• Teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 22

• Eminmisin acaba böyle olduğuna, o zaman bez bağlaman gerekicek. Muşamba bez bağlasan iyi olurdu peki muşamba bez bağlıyabilirmisin madem öyle muşamba bez bağlayabilirsen daha iyi bence hem bezlerinide yıkarsın sonra muşambaları balkona asarsın bence sorun etme,mavi ve pembe muşambalar biliyorsun dimi eskiden çok kullanılan bezdi..

0|0
    0|0
  • birincisi kusurdur kafaya takılcak bişey değil,çünkü şimdi sen sağlamsın ama allah korusun evlenince sende de bi rahatsızlık belirir ozaman oda seni boşamasımı gerekir.ikinci olay bana saçma geldi.çocuk hala olgunlaşmamış gibi görünüyo.ikinci olay için evlenmek istemezsen sen haklısın derim.

0|0
    0|0
    • Bende zaten birinciyi sorun etmem, ama ikinci kafamı karıştırdı

• ama belkide sana oyun oynuyordur.deniyordur.

• o ne ya 24 yaşında adamı kim sallar kundakta.böylede yalan atılır mı arkadaş ya allah cezasını vermesin utanmaz sidikli

1|0
    0|0
  • iyi bir öroloji uzmanına gidin beraber

bende ondan sonra karar ver

0|0
    0|0
  • bence bırak lan onu, koca mı alıyorsun bebe mi?

0|0
    0|0
  • dünyanın en yakışıklısı olsa kaç yazar senide delirtir valla söylim dayanamazsın korku filmi gibi lan :))

0|0
    0|0
  • çok seviyorsan evleneceksin tabi. hem sen 1,5 yıldır bu adamla birliktesin. kötü yönlerini gördüğünde niye vaz geçiyorsun?aşk dediğin iyi günde kötü günde sevmektir evlenmek bu demektir.

0|0
    0|0
    • vazgeçmedim alt ıslatmayı sorunda etmem ama kundak olayını garipsedim sadece

• seni deniyor bence :)

0|0
    0|0
    • Bilemiyorum ya, ablasıda öyle dedi, ablası böyle birşey yapmaz beni çok sever

• Allah sabır versin :)

• teşekkürler

• test etmenin vakti gelmiş :D bir gece takılalım diyor işte..

0|0
    0|0
  • kafa bulmuş bu cocuk senle la ne kundaklamasi emzik de ver ağzına hahaha

0|0
    0|0
  • senden ayrılmak istiyor cocuk. kendinden sogutmaya calişiyor seni

0|0
    0|0
  • muhtemelen bez de kullanıyordur.

0|0
    0|0
  • Sende azına meme verirsin gzel güzel uyursunuz:)

0|0
    0|0

• 2 deli bir olunca samanlık seyran olur.. evlen evlen

0|0
    0|0
  • kundaak ne oluyo ya merak ettım anlamadım valla :)

0|0
    0|0
  • Artık evlenince sen altını temizlersin

0|0
    0|0
  • Seviyorsanız aşılamayacak sorun değil bunlar :) senin sadakatini sınıyorda olabilir dikkat et :)

0|0
    0|0
    • Birinciye kesinlikle takılmam sonuçta herşey biz insanlar için ama ikinci beni şok etti etkisinden kurtulamadım daha

• çarşaf mı dayanır...

haklı kadın .

0|0
    0|0
  • Evlenme.

0|0
    0|0
  • bu gerçek mi :S

2. si benide çok şaşırttığı:S

0|0
    0|0
  • evlen, yataklarınızı ayırın. kaynanandan sizinle aynı evde yaşamalı:)

0|0
    0|0
  • Ne yaptın acaba hala aynı mı bez konusunda son durumun ne acaba?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bence deniyor seni, ne olursa olsun beni kabul eder mi acaba diye.. Yarı yolda bırakma sakın, ama eğer öyle bir şey varsa da bilemiyorum ne olacak.. :/ ki kundak olayı çok saçma geldi bana, ilk defa duyuyorum..

0|0
    0|0
    • Ablasını iyi tanıyorum o da öyle dedi, deneme yapacağını sanmıyorum öyle biri değil. Zaten biliyor ne kadar sevdiğimi. Hadi o yapıyor desem bile ablası asla böyle birşey yapmaz.

Kundak olayı banada saçma geldi bende ilk defa duydum ama doğruymuş

• ahaha :)) iyi güldüm ya :)

• Ooo sen gülene kadar ben aldım geldim :D :D

• Öncelikle psikoloji destek lazım. Ondan sonra evlenebilirsin tabi.

0|0
    0|0
  • evlen direk hasta bakım bezi giysin yatmadan önce bide her tarafını sıktın mı bir iki pış pış bitti gitti seviyorsan evlen kaçırma

0|0
    0|0
    • öylemi diyosunuz ? hasta bakım bezi ne ? kundaklayıp birde pış pışmı yapmam lazım

• o zaman ona tuvalet terbiyesi vericeksin ama onun kolay yolları var beni eklersen devamını yazarım ortalık yerde yazmıyım şimdi

• tamam

• Hayır hasta olması ok ona bişi demem asla ama, kocaman adam annesiyle hala o muhabbetteyse saçmalık.

Bunun bir sürü çaresi var bence o hastalığa alışmış :S

0|0
    0|0
    • Zaten bende alt ıslatmaya takılmam sonuçta bir sağlık problemi kimin ne olacağı belli değil herşey biz insanlar için, ama kundaklanmaya anlam veremedim bende

• evet bak annen senin en doğrusu yapmış :)

umarım geçer hastalığı geçmiş olsun.

• Umarım geçer teşekkür ederim ilginize.

• Kundakmi? bu yastami..o seninle kafa bulmus olmasin..uyurken belki altini islatabilir belki saglik sorunu var ama kundak?

0|0
    0|0
    • Kafa bulma yok ablasıyla aram çok iyi ona güvenirim neden yalan söylemez

• Seviosan ve onla evlenmek istiosan onu oldugu gibi kabullenecen..altini islatabilir..bence en buyuk sorun kundaklanmasidir..bu yuzden sen onu oyle kabul edceksen soyle diyebilirsin ona:

"Benimle evleneceksen uykusuz geceleri goze almalisin cunku ben senin esin olcam annen değil..ben seni kundaklamam.."

Altini islatmasi eger gercekse ona bise yapamazsin..ama kundaklamayi sakin kabul etme

• Ya çok seviyoruz birbirimizi, alt ıslatmasını sorun etmem o sağlık problemi gerekiyorsa altına bez bağlarım ama kundaklanma benide düşündürüyor, belki zamanla onu bırakır diye düşündüm bir ara, belki benim yanımda utanır bu durumdan falan diye geldi aklıma

• Beraber doktora gidin bence bunu öner sende öğrenmiş olursun ne oluyo ne bitiyo

0|0
    0|0
    • Bir çok doktora uzmana psikologa gitmiş ama aynı hala

• bence gitde öğrenin çok tuhaf ya

• Gerçekten öyle özellikle kundak

• sorunlu galiba biraz. Aşk herşeye katlanır mı bilemedim bu durumda:D

0|0
    0|0
  • Belki seni denemek için yapıyordur ciddi olamaz bence.

0|0
    0|0
    • Ablasını iyi tanıyorum o da öyle dedi, deneme yapacağını sanmıyorum öyle biri değil. Zaten biliyor ne kadar sevdiğimi. Hadi o yapıyor desem bile ablası asla böyle birşey yapmaz

• annesine sor gerçekten öylemi diye

• bunlarda ne varki..sende kundakla onu

0|0
    0|0
    • Kundaklarım mesele o değil, mesele bence bu bir sorunu olduğunu gösterir, ileride daha kötü şeyler olmasından endişe ediyorum

• ne olabilir mesela..bence o senin sevgini ölçmek için sormuş..

• NE olabilir bilmiyorum ya kafam o kadar karışıkki sağlık düşünemiyorum o günden sonra.

• parmak emerek uyuyormu pekii?

0|0
    0|0
    • öyle birşeyden bahsetmedi

• bence sen onunla once iyi bir doktora git sonra psikologa

• Giderim umarım çare buluruz

• ya o yaştaki biri kundaga nasıl sıgıyor onu anlamadım :D:D: hahhahayyyyyyybi atıyor bence ya

0|0
    0|0
  • resmen seninle dalga geçmiş :)

0|0
    0|0
    • Yok hayır dalga değil ablasıyla aramız çok iyi gerçekten öyleymiş

• yok daha neler ablası o karakterde biri değil

Yükleniyor...