Ölmeden yapacağım dediğiniz 3 şey nedir?

Günaydın mini minikler:)

Bugün pek bi sevimsizim, ruhani çöküşlerdeyim diyebilirim. Malum, sevgililer günü bugün ve biz yalnızların bugün iyi olmaları spagettiyi kaşıkla servis etmek kadar zor bi durum. -teşbihe gel asdfjk-

Spagetti demişken, spa seviyorum seni hax yağrim :*

Neysem, soruma dönelim.

Benim ölmeden önce yapacağım ilk şey, "ölmeden önce ölmek". Olur mu olur yani. Şimdi bunu bambaşka taraflara çeken dostlar da olur, çekebilirsiniz. Haksızda sayılmazsınız yaağni fakat kurcalamayın minnaklarım. Ben ki, ölüme bile peşkeş çekebilecek kadar cesurum (bunu söylerken sağ elimi arkama doğru götürdüm ve işaret parmağımı orta parmağımın üzerine koydum) yersen.

Diğer yapacağım ikinci planım ise sevdiğim tüm insanlara notlar bırakmak. Şu anda da yazıyorum bir şeyler. Çok büyük olasılıkla ben bu evrenden çook uzaklarda olduğumda onlar kendilerini imha edecektir. Ufak ufak notlar, kocaman duygular. Hem notlarımı okuduklarını kontrol etmek için onları izlemeye bile gelebilirim. Büyük ihtimalle onlar beni göremezler ama ben hissederim. Of Azra, ne çok konuşuyorsun bık bık bık.

O halde son yapacağım planımı da söyleyip, topu üyecanlara atayım. Karlı ve buz kesmiş havada 6-7 metrelik yükseklikten denize atlamak. Hayali bile bu denli heyecanladırırken, yaşamak nasıl olur tahmin bile edemiyorum. Harika bir duygu olacağından eminim. Ah.. Yine ütopiğim geldi!

Gördüğünüz üzere elle tutulur tek bir amacım dahi yok. Çok mu boş yaşıyorum, ne?

Ve sıra sizde.

Unutmadan, hepinizin sevgililer günü kutlu olsun..

Güncellemeler:
Bugün 13 Şubatmış ya. Sevgililer gününü bugün sandım ben kusura bakmayın gençler ahaha.

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• 13 Şubat'tan halin buysa bugün uzak dur siteden mira sdşlfkşsldkf

1|0
    0|0
    • Bugun keyfim yerinde deme oyle Deca ya hahaha

• En seçeyim de seni ibret-ii cihan olsun.

Günün hatrına bi de yaş itibariyle saygı açısından büyüğümsün neticede ahahahahah.

• ahaha pek ironik buldum bu seçimi. bu yaştasın, bugün bile KS'de takılıyorsun der gibi oldu ahahaha

intikamını alırım :)

Erkekler Ne Diyor 15

• deniz dibine dalmak,

evereste tırmanman,

motosikletle dünya turuna çıkmak...

2|0
    0|0
  • Meganfox ile burger king e gidip adriana lima ve irina shaykı da alarak 4 lü grup okey oynamak..

Ay ışığında bronzlaşmak

ve Kase'de; "ölmeden önceki son yapacağım 3'üncü (son) şey ne olsun?" diye soru sormak..

2|0
    0|0
    • Rem kötüsün ya.

Duygusal dönemlerimdeyim şu dediklerine bir bak. Ağlarım olm bunlara ben :(((

Ölmeden önce yapıalacaklar listemden bir madde de şu;

Rem'e kahve falı bakmak ve ona kabaran bir şeylerin olduğunu dillendirmek. Hıı-hı fazla kötüyüm -,-

• Yangın merdiveni yok mu olm?

Olmadı ben tırmanırım bi şekilde.

He ayrıca patlıcandan bile diyorsun. Sen bana hıyar mı diyorsun?

Sen ne diyorsun, ne demeye getiriyorsun? Doğru söyle laa!11

• eski bi' apartman olduğu için olsa gerek yapmayı ya unutmuşlar ya da gerek duymamışlar..

şaka yapıyorum kuzucan ya..

• planlarıma göre göre elimde bi şişe içki olacak, üç yudum alırım muhtemelen :/

1|0
    0|0
  • O gün yarın değil miydi ? sen mi önden geliyorsun :D

2|0
    1|0
    • Ben bugünü sevgililer günü sanıyordum ahahahahahahahhahaha. Ya güldüm ya. O kadar alakasızım yani.

• Olur böylesi vak'a lar vestel angel yakalar :D

Vallahi asıl soruya gelelim , Sebepsiz yere polisten kaçıp peşime takmayı istiyorum şimdilik aklıma 1 tane geldi daha düşünmedim ölümü filan

• 1- Telepati ile insanları yönlendirmek :)

2 - Çıplak bir şekilde askerde albayların önünde selam vererek koşmak :)

3 - Hacca gitmek :)

;))

2|0
    0|0
    • hehe güncelleme : sevgilisi olmayınca şaşırır insan böle :)

• Üçüncüsünü yaptıktan sonra muhtemelen ölümden önceki son yaptığın eylem olurdu. Benim öyle mhayalini kurduğum bir şey yok. Uslu bir çocuk olup ölümü bekleyeyim ben. Hop, arabesk Mürsel. :(

2|0
    1|0
  • 1) babamın adına okul yaptırmak

2) annem ve babamla daha çok vakit geçirmek

3) gerçekten adaletli ve dürüst bir avukat olmak

2|0
    1|0
  • okul yaptıracağım inşallah ..(allah kısmet ederse)

1|0
    0|0
  • tıbbi bi vaka ilginç

2|0
    0|0
  • f1 plotu olmak - mısır a gitmek - çakralarımı açmak

2|0
    1|0

• bali

bora bora

ve çek cumhuriyetine gitmek

2|0
    0|0
  • Kutsal toprakları görmek,amazonları ve kutupları istiyorum

2|0
    0|0
  • senin bir amacın VAR.

hatırlatmamı istermisin?

2|0
    1|0
  • rasta saçlar.

2|0
    1|0
  • abi şakamı bu şimdi aynı soruyu soruyodum bende başlık kelimesi kelimesine aynı Allah Allah :OOOO

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• link saçlarımı bu şekilde kestirmek.

1|0
    0|0
  • kapadokyada balona bincem, bora bora adalarında yüzücem, pariste alışveriş yapıcam.

2|0
    1|0
  • Telefonun kablosunu bu kez ayağımın dibindeki ısıtıcıda eritmemeyi diliyorum.

Saydek'in başı ağrıyor :(

Tartılırken göbeğini içeri çeken insan utanıyor.

Yıpranmış saç uzmanı diye bir meslek de varsa,

Allah bu üçüsünün belasını versin istiyorum :(((((

2|0
    1|0
    • Takashim ve yanık devreleri -,-

Üçüsü derken ki mimiklerinide yutarım, oyş <3

Şey.. Im..

Iıı-ıı nasıl başardın ki kabloları eritmeyi?

• Telefonun kıvırcık kablosu varya ne derler unuttum adını. O uzun ve ayağımın altında minik ufo var ona kadar değiyor bazen arkasına atıyorum kabloyu ama bazen ısının önüne geçiyor koku geliyor burnumu eriyor ya:S Patron basacak kalayı :]

• Pro resmine bak :D

Allam ya reppim nerden buluyon kızam bunları sen <3

2|0
    1|0
    • Ne biçim modsun abla.

Soruyla alakasız cevaplar veriyorsun aaa. Bi de örnek olcaksın ashdhdjk.

Ben Istanbul'a geldim. Bugün bana eşlike tmek ister misin? Günün anlam ve önemine ithafen ashhahaha.

• eklemezsen arabanı cızsınlar inşallah:D

• ekle o zaman:D

• bayağı sıkılmışsın belli.

1|0
    1|0
    • Çok mu belli oluyor?

Bence olmuyor çünkü bunu anlayabilen "tek" kişisin.

• 7metre yukselkde ne varmis pardon:D oda bisemi:D

0|0
    0|0
  • sevgililer gününe 1 gün erken girilen bir yerlerde olmalısın :)

kübaya gitmek. bardan adam kaldırmak. sırt çantamı alıp yürüyerek seyehate çıkmak.

1|0
    1|0
Yükleniyor...