Basketbol oynayanların yardımına ihtiyacım var?

Arkadaşlar ben basketbolcuyum şutlarım turnikelerim çok iyidir özellikle turnike hiç kaçırmam. Ama maçlarda çok heyecanlanıyorum ve alabileceğimmsayıları kaçırıyorum heyecanım yüzünden. Heyecanımı yenmem ve maçlarda daha iyi şut atabilmem için ne önerirsiniz? 2 hafta sonra maçım var şehir dışında yardım lütfen?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Mac esnasinda kim nederse desin hic bir faydasi olmaz onun tadi atmosferi cok baska heleki seyirciler onunde olunca ama mactan once seni rahatlatan muzikler dinlemek birileriyle konusmak rahatlamana yardimci olur cok heycanlandigin zamanlarda 2 sefer derin nefes al ver aklinda hic yapamazsam atamazsam olmasin hep yapabilirim olsun o zaman daha rahat olursun simdiden basarilar zordur seyirci onunde maca cikmak

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim içimi rahatlattın :)

En İyi Kız Görüşü

• Heyecanini yenmek icin kendine guvenmen gerek. Girdigin pozisyondan suphe duyarsan airball bile atarsin potanin altindan. Seyirciler mi etkiliyor seni yoksa kaybetme korkusu mu

0|0
    0|0
    • Kaybetme korkusu etkiliyor

• Profesyonel bir sporcu kendisiyle yarismalidir. Rakiplerin kendini sinaman icin varlar. O heyecan bambaska bir sey zaten; ancak cok calisarak yeneceksin bu korkuyu :) basarilar

Erkekler Ne Diyor 2

• Psikolojik sorun bu basketbolu bilmekle alakasız

0|0
    0|0
    • Evet ama yenemiyorum bir türlü

• Hangi takımda oynuyosun dinçspordamı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...