Ben bu kadınları anlayamadım, anlayan varsa bi yardım etsin lütfen!

Kız arkadaşımın arkadaşının babası vefat etmiş ki benim bu kızla hiç samimiyetim yok. Yok efendim sen sadece niye başın sağ olsun dedin, yarın bana bir şey olsa aynı tepkiyi vereceksin, ruhsuzsun falan bi şeyler.

Bu ne yaa normal mi bu acaba? 10 saatlik yolu gidip doğru düzgün tanımadığım kızın babasının cenazesine mi katılmam lazımdı acaba?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• açıkçası arkadaşının durumuna çok üzülmüş ve bu durumdan gergin olduğu için böyle davranmış olabilir.ama ben böyle davranmam yani abartmış resmen o da.benim arkadaşımsa ben giderim senin gitmen gerekmez sonuçta buna mecbur değilsin bunun ruhsuzlukla alakası yok.o onunda babası ölüncede böyle yapacağını düşünmüş ama sanırım kızın yaşı küçük.yoksa böyle bir cevap gelmesi bilmiyorum ama..olgunca değil.tamam duygusalızdır falan ama bu kadarda abartılmaz birazda mantık var sonuçta.ona desene sevdiğim insanın babası ölünce elbette çok üzülürüm aşkım Allah korusun senin babana birşey olursa ben nasıl üzülmeyeyim elbette üzülürüm..ama sonuçta benim birşey hissetmediğim ve aslında pekte sevmediğim biri için onun babası için öyle 10 saatlik yol falan gidemem ben üstüme düşeni yaptım başın sağolsun dedim.daha benden birşey beklemen saçma olmazmı sencede? sizin aileden birine birşey olsa ben yerimde durmam bir dakka hemen koşar gelirim.ama iki durumu karşılaştırman çok saçma.arkadaşın için elbette üzüldüm kim bilkir ne kadar üzülmüştür baba bu sonuçta..ama sende oturup ağlamamı bekleme yani.ben kendi babam ölse yine göstermem gider bir kköşeye siner öyle ağlarım.senden biraz daha anlayışlı olmanı bekliyorum hayatım sende üzülme artık sen de üzülürsen arkadaşına nasıl teselli vereceksin?.. gibi cümleler kur.yatıştır biraz.o bunları duymak istiyor sanırım ondan böyle diyor.

1|0
    0|0
    • bende ona benzer cümleler kurdum sonunda gönlünü aldım. Zaten kız arkadaşımın da babası 2-3 yıl önce vefat etti o yüzden hassalaştı sanırım çünkü yaşı küçük falan değil mantıklı biridir zaten kendisi edebiyat öğretmeni ama çok şükür gönlünü almayı başardım...

• hımmm babası ölmüş biri..arkadaşını gayet iyi anlıyordur ve dolmuştur bu konuda senin düşüncesizlik yaptığını düşünmüş..babasının öldüğünü bilmiyodum.şimdi işler değişti işte..kıza hak ver tabi.

Kızlar Ne Diyor 5

• Üzüntüden ne dediğini bilmiyordur. Denk gelmiştir san çatmıştır. Üsteleme

0|0
    0|0
  • Yok canım daha neler.Çok çok yakının olmadıktan sonra bir baş sağlığı dilemen yeterli olacaktır.Zaten yakının olsa kim ne derse desin çoktan gitmiştin onca yolu.Kız arkadaşın bu duruma çok üzülmüş ve seni de bu üzüntüye davet ediyor kendince.Şu an sağlıklı düşünemiyo.Onu bu yüzden yargılamamalısın...

0|0
    0|0
  • Arkadasin cok acili bir donem yasiyor ve duygularini nasil ifade edecegini bilmediginden dolayi kizginligini birine yansitmak istiyor olabilir.Boyle zamanlar cok zor zamanlardir.Onu anlayisli karsilamaya calis.

0|0
    0|0
  • Şokun etkisiyle demiştir öyle kelimeler. Bence üstüne gitme toparlanınca hatasını anlıcaktır. Acısı büyük kolay değil babasını kaybetmesi insanın..

0|0
    0|0
  • abartmış senin ki.hatta saçmalamış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Allah Allah, daha ne yapacak mışsın ki?

0|0
    0|0
  • bence gerek yok.. istiyorsan katıl istemiyorsan katılma... sonuçta sen onun arkadaşlarını değil onu seviyorsun...

0|0
    0|0
  • Sizinki gene iyi benim ki ;

Defne Joy Foster öldü dedi bende Allah günahlarını affetsin dedim ... Yok ilgilenmemişim yok da v.b. gibi cümlelerle bütün günü bana zehir etti

0|0
    0|0
  • o anlık üzüntüyle öyle davranmıştır heralde.bunları hoş karşılamak lazım.olur böyle durumlar.fazla büyütmenin anlamı yok bence.

0|0
    0|0
  • yok ya kız sadece beklentiye girmiş senden bazı incelikler görmek için vermeyince de büyütmüş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...