Hayatta başınıza gelen en ilginç , komik vs olay nedir paylaşır mısınız?

eglenceli hareketli sürekli bişeyler yaşayan olaylı bir hayatınızmı var yoksa sıradan mı

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• çalışıyorum patronumun adı sabri ama ne lanet adam beni köpek gibi çalıştırıyo dışardan geldim yemek yedirmeden bidaha yolladı taaa ebesinin nikahına .. neyse bir hışımla çıktım tabi sevgilimle mesajlaşıyorum benim yazdıgım şu "adam ortumuş sandalyesine koca götünü kaldırmıyo her boka beni yolluyo yok böyle bişey kafasına sıkmak istiyorum bazen tipini görsen zaten suratına bile tükürmezsin :p hiç gidesim yok işyerine ... " gelen mesaj : iş yerine sakın gelme ata kovuldun ! oha ne alaka lan çıktıgım kız patronun kızımıymıs :S bi dk bi dk sakin ol mesajlara gir sen sâre ye atacagın mesajı git sabri ye at patrona :D :D böylede kovulurum değişik bi anıydı aklıma geldikce tutamıyorum kendimi :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• eglenceli hareketli sürekli bişeyler yaşayan olaylı bir hayatımız var sıradan

0|0
    0|0
  • benim hayatım tam senin dediğin gibi inanılmaz komik olaylar yaşadım.düğüne gittim oynarken bir kızın saçları kol düğmeme takılmış farkında değilim .bi döndüm kız bağırıyor oynadıkça ben.

0|0
    0|0
  • kafama çivi girmişti :D

0|0
    0|0
  • ünlü fotoğrafçı erol atarın telefonuma yanlışlıkl asesli mesaj bırakması...

devamın da süper eğlenceli şeyler yaşamıştık :)

0|0
    0|0
  • 2 saat rutinlik için hayatımı feda edebilirim, az önce patronun cep telefonnu okutup hiç tanımadığım bir kadınla kahvaltı yaptım asdlşkş

0|0
    0|0
  • sıradan bir hayatım var:) en eğlenceli olay ise lisede okuldan kaçmıştık benle kankam dediğim bir delikanlı arkadaş. halk otobüsünde yaşlı bi amca o arkadaşın arkasına geçmişti :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

0|0
    0|0
  • Kitap çıkar bundan emin ol. :)

0|0
    0|0
  • 3 yıl önce gezide gördüğüm kızı 3 yıl sonra kendi okulumda okuduğunu görmek paha biçilemezdi.

kızı çok beğenmiştim.keşke onunla konuşabilsem demiştim .

0|0
    0|0
  • kaybettiğim çorabımin aslında ayağımda olduğunu öğrendiğim zaman

0|0
    0|0
  • hiç komik bişi gelmiyor ki başıma :D

0|0
    0|0
  • kafamı duvar a vurmuştum küçükken koşarken

0|0
    0|0
    • koşarken ?

• zıplaya zıplaya koşuyordum bahçeye çıkarken bi geçit vardı boyda uzunmuş kafayı vurdum yukarıya :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Sanırım ikinci grubum, sıradan

0|0
    0|0
  • en ilginci ya da komiği olmayablr şuan aklıma gelen ilk şey arkadaşımın babasının adı mahmuttu ev numaraları için 118i aramştm ve mahmut tuncerin telefon nmarasını istemştm sonra drek kapattım tabi bi hşımla :D rezil olmuştm

0|0
    0|0
  • ansiklopediyle dayak yemiştim

0|0
    0|0
Yükleniyor...