Arkadaşının eski sevgilisiyle sevgili olur musun?

ilk bakışta asla yapmam demeyin gönül bu ,siz olsanız arkadaşınızın eski sevgilisni çok sevseniz sevgili olurmusunuz yoksa aşkıınızı içinize gömer konuşmayı kesermisiniz?

0|0
45|83

En İyi Erkek Görüşü

• valla konuşmayı filan kesmem, bizzat kendim eski sevgilimin arkadaşı ile öyle bir aşk yaşadımki anlatılmaz yaşanır eminimki halen kalbi bende, abisi ve ailesi olacak şerefsizler ayırdı bizi. eğerki ciddenseviyorsanız birbirinizi durmayın sevin kavuşun, eğerki arkadaşınla anlaşabilse zaten ayrılmaz seni seçmezdi. yaşa kardeşim sevgini aşkını

4|3
    3|9
    • eyvallah :)

• 1gün

Kardeş bende bişey sorcam şimdi benim bir arkadaşım var ama yakın arkadaş bu bir kızla çıktı sınıftan 1 ay sonra ayrıldılar yakın arkadaşım ayrıldıktan sonra kızı sevmiyodum dedi zaten ben ayrılacaktım dedi bana sonra ben kızla konuşmaya başladım günde en az 3 4 saat falan ben atışıyoz tartışıyoz falan neyse ben ne yapacağımı bilmiyom istiyorum çıkmayı ama ayıptır saygızlık diye etrafımdakiler ne der diye biraz da çekiniyom sonuçta arkadaşımın eski çıkıtğı sizce ne yapmalıyım

• 1gün

ama bu yakın arkadaşımın çıktığı kızın yakın arkadaşıyla çıktım

Erkekler Ne Diyor 82

• Bu durumu yıllar önce lisede yaşadim. Bi kızdan hoşlanıyodum okulun ilk zamanı ama ben kıza yaklaşamadan arkadaş olduğum kişi erken davrandı zorla şerle kızla çıktı bende mal gibi afedersin bekledim zaman geçti bunlar 1 sene sonra ayrıldı. Ben bu kızla çok yakın oldum. Ama arkadaşımın eski sevgilisidir diye bi adım atamadım. Onu unutmak için bi kızla çıktım ki hala onunla birlikteyim. Pişman değilim ama aklımda hala. Unutamiyorum üzerinden 5 6 yıl geçmesine rağmen. Yani arkadaşına bağlı derim. Ve ne kadar değer veriyos

un ona? Onu unutabiliceğine eminsen boş ver ama benim gibi unutamicaksan :) boş ver arkadaşı falan :) herşeyi göze al ;)

1|0
    0|0
  • Arsız olmak gerekiyor bunun için arkadasının eski sevgilisiyle cıkmak için arkadasımı unutmam silmem gerekiyo yüzüne bakılmaz ki öyle bir durumda onun çöperini toplamış gibi olursun kimse çöpçü olmak istemez benm bildiğim kadarıyla ama insan gurursuz olur onursuz olur haysiyetsiz şerefsiz olur herşeyi yapar şeytanla beraber besmelesiz oturur o masaya

1|0
    0|0
  • sonuçta gönül bu ota da konar boka da. bu klişeye sonuna kadar inanıyorum :D başıma hiç gelmedi ama imkansız bir durum değil bu. benim bir arkadaşım eski çıktığım kıza vurulmuş, aralarında bir yakınlaşma olmuştu. arkadaşım bana bu durumu nasıl karşılayacağımı sordu. ben de dedim ki : "eğer hoşlandıysan tabi ki onunla çıkabilirsin. sonuçta kız benim tapulu malım değil :D"

2|0
    0|1
  • Gönül söz dinlemez ama aklımda sürekli "dur olum ne yapıyorsun sen o arkadaşının eski sevgilisi, yakışık almaz, karaktersizlik olur bla bla bla" diye mırıldanır.. Sonuç mu? Kim bilebilir ki..

1|1
    0|0
  • Allah yazdıysa bozzun derler ya. Amaaaaan, aman. Evlerden ırak. Kız mı kalmadı. Zibilyon tane var. Arkadaşımın eskisi bana uymaz hacı. Aman. Uzak olsun.

0|1
    0|0
  • Önemli olan arkadaşınızla olan ilişkileriniz değil mi? aynı zamanda her yüz yüze gelişinizde bir birinize vereceğiniz cevap ne olacak bence büyük sorun.. Ya birlikte olduğunuz kişiyi seçeceksiniz yada arkadaşınızı..

1|0
    0|0
  • Birbirlerini sevmeyerek ayrılmışlarsa benim için sorun olmaz, sevgili oluruz...

2|0
    0|0
  • Arkadaşım sevgilisine aşığım anasını satayım gerçi ayrıldılar o kadar cevremde kız var ona aşığım yarın buluşcaz sevgililer gününde benımle bulusmak ıstedı kızda boş değil bi demet gül yaptırırım heralde veririm :) bu arada gül demeti kaç tl :D

1|0
    0|0
  • ne kadar saçma bi soru oldu arkadasım gönül bu gönül napalım yani iyi kursalardı temeli ayrılmasalardı.

1|0
    0|0
  • arkdasım adı uzere selam verıp gorustugum kısıyse kaldıramam boyle brıseyı ama sıradan kırk yılda gordugum bır arkdassa olabılır sımdı yanı yalan yok :D

1|0
    0|1
  • Kesinlikle büyük konusmamak gerekiyor aşk söz dinlemez:)

2|0
    0|1
  • oldum bile:)

1|0
    0|0
  • eski sevgilimin arkadaşyla ara sıra haberleşip beraber oluyoruz kimsede bilmiyo . çok rahat bi durum

1|0
    0|0
  • bende bu yokluk oldukça öz kardeşimin eskisiyle bile olurum

1|0
    0|0
  • Arkadaşın onu unutmuşsa, içinde herhangi bir şey kalmamışsa, çocuk düzgün birisiyse, arkadaşın çıkmanıza üzülmeyecek ya da tepki göstermeyecekse, o çocuk da cidden seni istiyorsa, bence olunabilir.

1|0
    0|1
  • birisinden birisini tercıh edeceksın kaçınılmaz olan bu

1|0
    0|0
  • olmazdım arkadaşın senin için önemli değilse tabi sorun yok o zaman

1|0
    0|0
  • dünya hali olurmu olur

1|0
    0|0
  • bence olurum kimse vaZGEÇİLMEZ DEĞİL YANLIŞ BİTEN BİR İLİŞKİDEN SONRA HERKESİN KENDİ ÖZEL HAYATI KİMSEYİDE İLGİLENDİRMEZ KALP BU KİMDE TUTULACAĞI BELLİ OLMAZ

0|0
    0|0
  • Eskiyi getir.Yeniyi götür en iyi kampanya adı üsyünde eski sen yoluna devam et neden olmasın...

1|0
    0|0
  • Böyle bir kriterim yok.

0|0
    0|0
  • Gercekten sevıosan olur

1|0
    0|1
  • Hiçbir şekilde en iyi arkadaşımın sevgilisini, hatta eski sevgilisini kendime düşünmem. Buna niyet etmem. Bu şekilde yapan da düşünen de karaktersizdir.

0|0
    0|0
    • en iyi arkadaşın değil 3-4 aydır tanıdıgn bir arkadaşın sadece o zaamanda böylemi düşünürsün?

• Karaktersizlik karaktersizliktir bunun 3'ü 5'i olmaz. Ben arkadaşım diyorsam bunu düşünmemem lazım.

• olmaz dedıklerımız hep olmadımı zaten

1|0
    0|0
    • oldu tabi :)

• ımkansız olmasa zor olmasa engel olmasa ask olmaz buna emın ol bende aynı seylerı yasadım sonra o arkadasım ve kız arkadası evlendı

• imkansız değil tabi ama engelleri aşmak zor :)

• olurum neden olmasın

1|0
    0|0
  • arkadaşımdan izin alırım ve sevgili olurum

1|0
    0|0
  • Kisitlamam hayatimi.

1|0
    0|1
  • Vallaha ben Hoşlandığı kızla sevgili oldum.. bu kararı vermemedede cocuk kendısı yardımcı oldu :)

Bana Eğer benim teklifimi kabul etmez ise karizmam çizilir dedi.. ebnde sen aşık falan değilsin dedim.. kendim açıldım.. AŞK risk almaktır.. ve AŞKIN gözü Kör dür.. bunu yapamıyorsa AŞIK değildir benim gözümde..

;) Ha mutlumusun diye sorsan mutluydum ama su var ayrıldım... şimdi iyiki de ayrılmışım diyorm ..

0|0
    0|1
  • olur olur iyi olur

1|0
    0|1
  • ee gönül diye kafasına göre peşinden mi gidelim.ipini tutamayanın ipini tutarlar hacı abla :)

1|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    52

Kızlar Ne Diyor 45

• Arkadaşımın samimiyetiyle orantılı bi cevap veririm.

1|0
    0|0
    • 3-4 aydır tanıdıgın bir arkadaşın?

• Karşı taraf sıradan geçici biri gibi görünmüyorsa, gönül eğlendirmek değilse amacım denerdim.

• Dayanmak önemli. Evet hoşlanabilirsiniz, aklınızda onunla ilgili aşk düşünceleri kurabilirsiniz fakat bunu söylemek felaket olabilir. Bu konu içinde başıma gelmez demeyin geliyor diyoruz, haberlerde izlediğimizde bu tip aşk cinayetlerine de şahit oluyoruz. Neyin ciddi bir sonuç doğuracağını kestiremeyiz. Kısmet değilmiş diyerek bunu içimizde saklamak gerekli. Her şeyi konuşmak doğru olmak anlamına gelmiyor maalesef.

1|1
    0|0
  • büyük konuşmamak lazım bu gibi durumlarda ama istemem öyle bir durum yaşamayı. çünkü gözümün önüne arkadaşımla yaşadıkları gelir uzaklaşırım o kişiden, soğurum

1|0
    0|0
  • benımde en korktuğum şeydı ve şuan onunlayım ve mutluyuz açıkçası bazı sorunlar yaşadık elbet ama 3 yıl geçtı herşeyı gerıye attık yolumuza bakıyoruz, öyle bı durumdukı bızımkı benı arkadaşım onunla tanıştırdı açıkçası ılk görüştegıbı bışey oldu çokdeışık ve tehlıkelı gıbı gelmesı braz adrenalın yaratması tuhaf hıssettırıo

1|0
    0|0
  • herifmi kalmadı memlekette aşkımı ne içime gömücekmişim arkadsımın askı la o asla düşünmem bile

2|2
    0|0
  • Arkadaşın sevgilisi dememişsin eski sevgilisi demişsin yani sevdiysem kime ne? Eski sevgilisi değil eski eşiyle bile aşk yaşarım eğer sevdiysem...

1|0
    0|0
  • daha öncede o kazık attıysa sende ona at acıma ama bunu düşünmüş ve sormuşsun demek ki senin gözünde yeterli bi dost değil zaten. gönül bu hem nereye koncagı belli olmaz :)

1|0
    0|0
  • Başka erkek mi yok? Zaten arkadaşımın sevgilisine farklı bakıyorsam kişiliğimde sorun var demektir.Benimde sevgilim olduğunda arkadaşımın aşık olmasını normal karşılamalıyım o halde.

1|0
    0|0
  • Arkadaşınla yakınlık derecene bağlı.

1|0
    0|0
  • olmam ayrıca arkadasıma ve adamına baglı :D

1|0
    0|0
  • Arkadaşın eski sevgilisiyle sevgili o-lun-maz. Eğer olursanda arkadaşından olursun. Seçim senin.

1|1
    0|0
  • büyük konuşmamakla beraber tesvip etmezdim

1|0
    0|0
  • aşkın bile bir adabı vardır bence.daha sevmeden aşık olmadan soğuturum kendimi..zaten bu soğuma konusunda üstüme yoktur:)tek bir hareketle bitiririm:)

1|0
    0|0
  • çok seversem olurum

1|0
    0|0
  • Büyük mü konuştum ne yaptıysam başıma geldi.Olmam derdim oldum.Deli gibi sevdim seviyorum da o da beni her şeyden çok seviyor.Arkadaşım çok yakın bir arkadaşım üstelik ilişkilerinin üzerinden 2 sene geçmiş ve o zamanlar ben ikisini de tanımıyordum zaten ikisinden de olayı dinlemiştim birbirlerini sevmemişler ve 3 hafta sürmüş.Ama zor oluyor gerçekten gizli çıktım.Arkadaşımla konu açılsa eskileri anlatsa canım acıyordu.Sevgilimin elini tutuyordum aklıma arkadaşım geliyordu.Yapamadım daha fazla dayanamadım.Severek ayrıldım.Şimdi ikimizde perişanız.Arkadaşıma da bahsettim bu durumdan senden hiç beklemezdim falan dedi şimdi ikisiyle de hep aynı ortamdayım ve inan yüzlerine bakamıyorum.Arkadaşımla aramda bir sorun çıkmadı hele daha aynıyız ama kendimden nefret ettim.

0|0
    0|0
  • büyük konuimayın arkadaşlar yapanlarada diyecek bişey yok zaten yapmış bir halt günümüzde hala sevgiliyken bile bunu yapanlar var o kadar bozulmuşki insanlar...

1|0
    0|1
  • buyuk konusmak ıstemem ama asla cunku sorumluluguunu tasıyammam

0|1
    0|0
  • Allah başa vermesin ama yapmam doğru değil çünkü

1|0
    0|0
  • olur benim bi arkadasımında aynı şey basına geldi şimdi çok mutlular

1|0
    0|0
  • çok yakın arkadaşımsa asla olmam arkadaşımı kaybetmem bu yuzden ona o gözle de bakmam zaten.. ama sıradan arkadaşsa benım ıçın olabilirim ama ıyı duşunmelıyım : )

0|1
    0|0
  • Bir kız olarak bakarsak olayı ben bu hatayı hayatımda bır kere yaptım ve cok deger verdıgım arkadasımı kaybettı sacma sapan bır ınsan yuzunden. Bir daha asla yanı.

Erkek olarak bakmak gerekerıse eger cok sevıyosa gurur onur itimaad dinlemez zaten ıcın rahat olsun.

0|0
    0|0
  • Olmam.. Arkadaşıma yapmam bunu..

0|1
    0|0
  • Valla ben yay burcuyum bencilliğimle ünlüyüm.Yani tamam arkadaşımın eski sevgilisiyle birlikte olmak kulağa çok kötü gelebilir ama birbirlerini sevdikten sonra sorun olmaz bence.Kimseyi takma seviyorsan git konuş

0|0
    0|0
  • Hayır, hiç bulaşma derim.

0|0
    0|0
  • Eğer bencilse ve ucubenin tekiyse olur. Başka türlü kimse zarar görmesin diye kenara çekilir. Ki doğrusu da budur..

0|0
    0|0
  • asla olmazdim ben...

0|0
    0|0
  • büyük konuşmamak gerek

1|0
    0|1
  • olmaz ya olur mu öyle şey :)) ilkokul çocukları olursa bilemem ama aklı basında ve ahlaklı insanların yapabileceği bişey değil bence :))

0|1
    0|0
  • olmam assslaaaaaa

0|1
    0|0
  • bastan o gözle bakmayacagim icin olmazdim.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    15
Yükleniyor...