Yaş farkının bir önemi var mı? Olmalı mı?

Yaş farkını bir önemi varmı? olmalımı ?

Kız büyükmüş, erkek küçükmüş, yada erkek büyükmüş kız küçükmüş.. sorunları (benim için sorun değilde. )

Merak ettim bunları sorun edenleri ve neden sorun bu ?

ben yok diye düşünüyorum. Peki siz..?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer bir insanı seviyorsan ; boyu , kilosu , yaşı yada size olan uzaklığı yalnızca lanet birer sayıdır :)

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bana göre sorun yok. toplumsal normlar bunlar. önümüze standart olarak getirilen bir çok şeyden bir tanesi.

0|0
    0|0
  • kızlar daha çabuk olgunlaşıyor hem fizik olarak hem de ruhen,o yüzden kendimden büyük biriyle olamayacağını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • kadını mutlu edecek erkeğin yaşı değil erkeğin kendisidir, 5 yaşta büyük olur 10 veya 15 yaşta olur, iki kişi anlaştıktan ve nesil farkı olmadıktan sonra sorun yok

1|0
    0|0
  • arada çok büyük yaş farklarının olması ortada aşktan sevgiden başka şeyler olması ihtimalini arttıracağından ötürü elbet yaşlar önemlidir

0|1
    0|0
  • Kadınlar baba şevkatini istediği kadar alamadığı için genelde yaşından büyük kişilerle evleniyor. Ailede sözünün geçmesi ve iplerin elinde olmasını isteyende kendinden küçük erkekle evleniyor.

0|0
    0|0
  • sevgililerim genelde benden 3-6 yaş büyük oldu

evleneceğim kadın da 4-5 yaş büyük olmalı benden..öyle seviyorum

0|0
    0|0
  • bende çok takmam bunları ama bi tanıdığım evlenirsen küçük avrat al sen tez yaşlanırsın o geç yaşlanır sana ilerde bakar demişti mantıklı geldi.

0|0
    0|0
  • Bence sorun yok.Tamamen aradaki duygusal bağ önemli.

1|0
    0|0
  • Kafalar uyuşması önemli yaş farkı önemli değil. yaş farkı fazla olmamak şartıyla...

0|0
    0|0
  • Erkek 10 yaşa kadar büyük olabilir

kadın erkekten büyük olmamalı.

0|0
    0|0
  • secdikten sonra önemi yok ama abartmadıktan sonra

0|0
    0|0
  • zaten bı senın ıcın bı benım ıcın sorun degıl :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Eğer etraftaki söylentileri pek takmayan kişilerse filan sorun yok. Ama takıntılı kişiliklerse ilerde büyük sorun olur bence..

0|0
    0|0
  • ben sorun etmem...yaşla alakam yok..sevdiysem yaşını sormam bile.

1|0
    0|0
  • kimisi için önemli kimisi için değil ama ben birini seversem yaşı benim için önemli değil yani aslında sevdikten sonra sadece yaşın değil hiç birşeyin önemi yok

0|0
    0|0
  • TAbiki var. Sen kapalısın senden olgun durması gerekir sevgilin yanında çocuk gibi durursa hiç olmaz..

0|0
    0|0
Yükleniyor...