Sizce Türkiye Futbol Tarihinin Kazanılmış En Büyük Başarısı Nedir?

Evet Arkadaşlar sorum basit Milli Takım ya da Kulüp takımlar fark etmeksizin sizce Futbol tarihimizin en büyük başarası nedir?

• Galatasaray'ın UEFA Kupasını Alması
    60% (6)33% (6)43% (12)Oy Ver
  • Galatasaray'ın Süper Kupayı Alması
    0% (0)17% (3)11% (3)Oy Ver
  • 2002 Dünya Kupasındaki Milli takımın Kazandığı 3. lük
    10% (1)44% (8)32% (9)Oy Ver
  • 2008 Avrupa Kupasındaki Milli Takımın Kazandığı 3. lük
    20% (2)0% (0)7% (2)Oy Ver
  • Diğer (Sebebiyle Birlikte)
    10% (1)6% (1)7% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Avrupada kupa kaldırmak ulaşılabilecek en büyük başarıdır, ve bunuda Galatasaray gerçekleştirmiştir.
    Ayrıca Galatasaray Uefa ve Uefa Süper kupasının yanı sıra Milenyum kupasınıda Real Madridin elinden alıp o dönem dünyanın en iyi takımı seçilmiştir.
    Şampiyonlar Ligi'nde Drogba kadar gol atamayan takımın taraftarlarının milli takım demesini nornal karşılıyoruz.

1|1
    1|2

Kızlar Ne Diyor 2

• a sıkkı

0|1
    0|0
  • Hepsi tırt şampiyonlar ligi kupası ve dünya kupası almadıkça bunların hepsi tırt

0|3
    0|0
    • Uefa Kupası Ve Süper Kupa avrupa kupasıdır özellikle süper kupa Şampiyonlar ligi şampiyonunun elinden alınmış bir kupadır

• Hala yazmaya devam ediyor arkadaşım yazdıklarını okumuyorum anlıyor musun OKUMUYORUM boşuna yazıyorsun yine uefa kupasından mı bahsediyorsunuz kesin hangi eskilerden bahsediyorsun bilmiyorum ama merakta etmiyorum umrumda degilsin başka bildiğiniz bişey yok neyse seninle ugrasamam bayyyyyyyyyy 😂😂😂😂😂

• Allahini seversen git artık gelme birdaha uyeligimi iptal edicem senin yüzünden

Erkekler Ne Diyor 7

• Dünya kupası , avrupa şampiyonasına gore daha kapsamli olduğundan avrupayı at kenara
    Uefa kupası büyük basari ama benzerleri yaşandığından ulaşılması daha kolay ( yari final, çeyrek final)
    Ama dünya kupasında 3. olmayı bırak tarihimizde sadece 2 kez katıldık ve bir daha çeyrek bile göreceğimizi düşünmüyorum

1|2
    0|0
    • benzerleri derken :) bundan 100 yıl sonra final değil kupayı alan konuşalacak kupanın bir benzeri o kupanın aynısıdır esas acı olan Türkiye Tarihinde Dünya kupasına 2 kere gidilmesi avrupadan kupayı sadece 1 takımın almasıdır benim bu sorduğum soruyu bir alman ingiliz italyan fransız sorsa 10 larca şey söyler

• Galatasaray defalarca şampiyonlar liginde çeyrek final oynadı ama unutuldu Fenerbahçede sadece 1 kere oynadı oda unutuldu Milli takım zaten çok başarısız hiç yakışmıyor Bizim Ülkemize bu durum yıllardır futbol izlerim Milli takımda oyuncular hep tek tek çok yetenekliydi ama takım olamadık 2002 deki Dünya kupasında ki 3. lük en büyük başarı sayılabilir katılıyorum ama bende cevabını bulmadığım için sordum bir taraftan diyorum ki Dünyada ki en iyi 3. Milli takım oluyoruz yüzlerce ülke varken bir taraftanda diyorum kupa kazanılmadan başarı diye bir şey yoktur tek başarı kupadır umarım Milli takım bir Avrupa Şampiyonluğu yaşarda Ülkecek Rahatlarız Yunanistan bile kazandı sonuçta

• Inşallah , temennimiz o yönde

• 2002 dünya 3. lüğü tabiki sorumu bu
    Ayriyetten Cüneyt Çakırın şampiyonlar ligi finali yönetmesi ve dünyanın şu an en iyi hakemi olmasıda ondan sonraki en büyük başarı

0|3
    0|0
    • 2002 Dünya Kupasında ki 3. lük tamam ama Cüneyt Çakırın iyi bir hakem olması nasıl başarı olarak görülüyor ben anlamıyorum hakemlik eğitimle alakalı bir durum Dünyanın hemen hemen her ülkesinden hakemler Şampiyonlar liginde final yönetmiştir Şampiyonlar ligi çok uzun zamandır var çünkü sanırım bizden başka kimse hakemlerinin maç yönetmesini başarı olarak görmüyor

• Bizim Cüneyt Çakırımız var başka ülkelerin 10 'larca Cüneyt Çakırı var şampiyonlar ligi final maçı oynanıyor izlerken dikkat ediyorum herkes Cüneyt Çakırı izliyor pür dikkat biri de çıkıp demedi ki neden Final maçında bir Türk takımı yok

• işte türkiyenin pek bir başarısı yok cüneyt en büyüklerden diyorum

• Gs süper kupa uefa kupasi
    Fenerbahçe general harrington kupasi
    Milli takımın 3. lüğü
    Euro 2008 başarısı
    Ersun yanal zamanındaki Gençlerbirliği nin başarısı
    Aklıma gelenler bunlar.

1|1
    0|0
    • general harrington kupası ilk defa duydum ama sence en iyisi hangisi?

• vikipedi den baktım bende ama askerlerle maç yapıp kazanmışız güzel bir kupaymış keşke yıllarca devam etseydi bu kupa :)

• Keşke öyle olsaydı ben koyu bir Fenerbahçe taraftarıyım hangi takım olursa olsun başarı isterim o marşımızın okunması bile çok büyük gurur. Altyapıya önem vermeye başladı kulüpler 5 yıla kadar ekmeğini yeriz bu sistemin. Almanya ya kaptırdığımız oyunculara üzülüyoruz ama altyapıyla neden yeni mesut ozil ler ilkay Gündoğan lar çıkmasın.

• Gs süper kupayı almadçsı bence. Uefa kupasından da üst bir olay.

0|1
    1|0
    • Real Madridin müzesinde olmayan tek kupa milyonlarca doları sırf o kupayı almak için harcadıkları bir yıl ve o yıl kupayı Galatasarayın alması doğrudur :)

• arifin manchestera attigi gol :)

0|1
    0|0
  • İlk 4 şık ve şampiyonlar liginde 3 çeyrek final ve fenerbahçe nin uefa da yarı finali 8 olaydır

0|1
    1|0
  • Gözgözün karşıyakayı tarihiyle ezmesi

0|1
    0|0
Yükleniyor...