Gerçek kimliğimin o olmadığını söylemeli miyim?

Merhaba millet benim durumum çok karışık ve uzun. Şimdi ben faceden uzun süredir takip ettiğim çocuğu ekledim ve arkadaş olduk. Güzel güzel konusuyoduk fakat bigün ben uyanıp bunun bni sildiğni gördüm resmn arkadaşlktan çıkarmış yaa. Sınır oldm tabi hemen arkadaşlarmn yanına gittim ve dedim ki bni niecsıldın diyevsorsam mı onlarda saçmalama bi erkegn karşisnda niye küçülecksn pis ukala şey ona dersini ver dediler. Bende gaza geldim tabi gittim bunh fake hesabımdan ekledm. Amacım tamamen sanal örtmda arkadaş olduktn sonra piç gbi ortada bırakmak olacaktı. Ama olmadı tankça onun havalı olmadgni ve gayet tatlı sevimli bise oldgnu anladm. Çok büyük bi vicdan azabı çekiorum şimdi bu yüzdn 3 gündür midem ağrıyor. Onu fake hesaptan eklediğimi gerçek kimliğiminin o olmadığını söylemelimiyim sölememeLiym bilmiyorum. Ben ne bok yicem bna bi akıl verin :(:(:(:(

0|0
617

En İyi Erkek Görüşü

• söyle tabi ki .dürüst olmak en iyisidir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Hey ALLAH ım şu gencecik arkadaşlarımızın dertlerine derman wer :D Bu mu derdin yzaa... Seni sallamış adam sen kıyamıyosun sende salla oda üzülsün cewap werilecek bi soru bile değil ama dayanamadım millet nelerle uğrasıyo bende bi halt ettinde o yüzden baktım soruna ... :) dert etme olur boyle şeyler ERGEN likte...

0|0
    0|0
    • Bakmasaydin daha iyiymis

• Biliyorum kızmışsın bana kızacaksın ama arkadaşım dayanamadım yazdım seni karalamak adına küçümsemek adına yazmadım inan ama şuna dikkat çekmek istedim bunlar takılacak konu değil... Takma kafana tamam mı?

• kizim senin baska sorunun mu yok. allah askina bu sorularin denetim altina girmesi sart. o bunu eklemis, su sunu durtmus, ordan biri cikmis fake yapmis. yok hesabini soracakmis. benim nefes alip verdigimde soludugum mikroplar bile bundan daha buyuk bir mesele.

0|0
    0|0
    • Bir kez yargilamadan yada dalga gecmeye calismadan okusaydin daha iyiydi. Neyse benim meselem senin mikroplarindan daha onemli ne diye vakit kaybediyosam artik...

• kizim sen 18 filan degilsin. 12 bilemedin 13 ancak eder. eger gercekten 18 isen, bi eksiklik oldugu kanaatindeyim.

• Ya tamam ya sen hakli ol ne deyim ztn benim derdm bni asmis gitmis eksiklik fazlalik yas mas bunlar yuzunden tartisacak konumda degilim su anda

• at boku eşek boku gergedan .. neyse çeşit çok ama yeme bişi :D sende onu sil bi sabah kalktıgında görsün anlar o zaman sende kendi hesabından ekle geri :D

0|0
    0|0
    • Oyle daha kotu olur

• hiçte olmaz gayet güzel olur sen bilmiyosun :D :D seni istemeyenin peşinden neden koşarsınız anlamamki

• Nese tavsiyen icin sagol

• Yavrum bunlar olur, daha önünde uzun yıllar var :)

0|0
    0|0
    • Insallah oda boyle sakin cevap verir

• Umarm tesekkur ederim yargilamadan cevap verdign icin

• Rica ederim canım.

• o hesabı sil kimseylede bunu paylaşma rahat ol

ve bundan sonrarda gaza gelme

0|0
    0|0
  • sen fake heseptan yazınca o da sana fake olarak iyi gözükmüş gerçek yüzünü yüz yüze gör belkide yanlışlıkla sildi :)

0|0
    0|0
    • Deilmi. Haklisin. Itiraf edicem.

• dediğin gibi gercek kimliğimi gördüm diyorsun ya asıl sen sahte kimliğini görmüssün iki günde nasıl çok iyi biri olduğuna karar verdin iyi ise neden seni bıraktı gitti sen su an yapmacık sahte yüzüyle konusuyorsun bunu unutma...

0|0
    0|0
    • Bence sende 1 kez daha oku anlatmk istedgmi

• okudum aynen yazmıssın tanıstım normal ekledim konustum sonra beni silmis dedin. sen ne yaptın fake den actın oda seni bilmiyor senle konustun çok dürüst oldunu anladım diyorsun bende diyorumki o kadar iyi idi normal konusurken ne farkı vardı o sana şu an yapmacık konusuyor sahte diyorum gercek kimliği seni silen yüzüdür bunu unutma sen anlamadın benim demek istediğimi ekle arkadas olarak acıklayım tam ne demek istediğimi

• tavşan boku ye

0|1
    0|0
    • Aykiri davranmaya calistigini biliyorum ama benim sorum cok onemli ve acil vakit kaybedemem akilci cevaplar verirsn sevinirm

• HİÇ BİR ŞEY SÖYLEME

• neden?

• bütün derdin bu olsun be gülüm

0|0
    0|0
  • seni nie silmiş madem

0|0
    0|0
  • Sizin lise de mi bu cocuk ?

0|0
    0|0
  • niye asıl kendinkinden onu tanımaya çalışmadın da fake hesapla bu haltı yedin?

0|0
    0|0
    • Cunku bnu sildi. Bende istemedim boyle olsn

• Kızlar siz neden konu aşka gelince bu kadar salak davranışlar sergşliyorsunuz anlamıyorum

0|0
    0|0
    • Bizde bilemiyoruz sanirim su meshur isvicreli bilim adamlari bunuda arastirsa hic fena olmaz

• Düzgün Türkçe kullanmadığından silmiştir.

0|0
    1|0
  • Laa tıfıl laa yabancı millet insanı. Türkçe bilmiyonmu sen. Yazdıklarından bi b*k anlamadım yarıda bıraktım. Hay ben senin türkçe hocanın. Slm söyle benden ona o onlar tama mı yavrum. Türkçe öğrende gel.

0|0
    0|0
    • Turk değilm zaten . Ayriyeten turkce hocama soledign selam icin tsk bnde sevmiorum ztn o kadini

• Ozaman yavrum hadi başka memlekete.

Burda söylediklerinidi de benims öylediklerimden sonra söylede zıçsın ağzına yüzüne.

• Ne olursa olsun umrumda değil artk

• vermekmi istiyorsun sevmekmi :)

0|0
    0|0
    • Tabiki sevmek seviorm da ztn

• o karışık duruma kendi salaklığın yüzünden bulaşmışsın

• Su an haklisin iste

Kızlar Ne Diyor 6

• saçmalamayı bırakın ya.

0|0
    0|0
  • ne gerek var..söyleme

0|0
    0|0
  • Bence işe yaramaz biri hiç uğraşma

0|0
    0|0
    • Hayir sevgimi tamemen vereblcegm ve guvenebilecgm biri ise yaramaz biri değil

• başka işin gücün yokmu? ergenmisin sen?

0|0
    0|0
    • 18 yasndym sen anla artk neyim ne değilim

• Bence bu fake hesabindan sil onun..sonrada hesabini kapat..

0|0
    0|0
    • Sonra? Hoslandim diyorum

• Olsun. Vicdanim rahatlicak en azindan. Belki salakligima verip affedebilir.

• :)

Tamam soyle ozaman..sansini denemelisin ole diosan :)

• ay canim ya kiyamam kac yasindasiniz siz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...