Neden Erkeklerin Parasızlığı veya Zengin Olmaması Sizin Bakış Açınızı Bukadar Etkiliyor

Hepimiz türkiyede yaşıyoruz. herkes kendi alın teriyle bir şekilde hayatını sürdürmeye kimseye muhtaç olmadan yaşamaya çalışıyor. yani kadınlar erkeklerle eşit, ve eşitiz diye de bastıra bastıra söyleniyor. fakat anlamadığım neden erkekleri değerlendirirken malıyla mülküyle değerlendiriyorsunuz. bukadar mataryel bakıyorsunuz. sırf kadınların bu yanlış bakışı yüzünden alın teriyle çalışıp hayatını kazanan alinin ALİNİN eşi olacak fatma, şimdi sırf maddiyata düşkünlüğü yüzünden zengin olan AHMETİN sevgilisi ve onu birgün bıracak, sırf bu mataryalist bakışınız yüzünden MEHMETİN eşi olacak LEYLA, şimdi sırf maddiyata düşkünlüğü yüzünden oda AHMETİN altında , yani anlatmak istediğim şu, zengin insan çok az bu ülküde fakat bütün bayanlar o zengin kişiyle aynı anda evlenemiyecekler fakat buna rağmen, birçok namusuyla çalışan insanın eşi olacak insan şu an ZENGİN AHMETİN, sevgilisi oluyor. ve sonra kızlarımız bekaretini mala mülke düşkünlüğü yüzünden zengin piçlere veriyorlar.

Güncellemeler:
yani sırf bu yanlış düşünceniz yüzünden toplumumuzdaki güzel alımlı, beğenilecek kızları 3-5 tane zengin kılıklı, ağzı iyi iyi laf yapan ama özünde kızlarımıza değer vermeyen, sex için kullanan erkekler tarafından kullanılıyorlar. yanlış anlamayın benim kız arkadaşım var çokta memnunum kişiliğinden vs.. ama yani kızlarımızın bukadar saf olmasına gerçekten şaşıyorum.
Hayatta eşitlik istiyorsunuz. ama iş çalışarak ihtiaçlarını al noktasına gelince bu işinize gelmiyor. anlamıyorum.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hazır para hazır harcanmış zaman ve çaba gösterilerek elde edilmiş statü hazır skk varken kim napsın işsiz parasız adamı diğmi ahh güzel kardeşim psikoloji aynen şu bu tipteki kadınlarda getir yiyeyim götür sıçayım buldum kerizi hiç kesmem verizi hesabındalar ee izliyoruz kadın programlarında hepte dul ağırlıklı gitmiş 18 yaşında evlenmiş çocuk yapmış sıgırın birinden ki sığır oldugunu bile bile boşanmıs sonra eehh ben orada huzur bulamadım bana huzur lazım ne kadar walla 300 000 tl kadar yeter yaw neyse burada keseyim tav oluyorum bu tiplere gerçekten...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• öyle düşünen insana mustahak. para geçim için önemli paraya önem vermem diye yalan söyleyemicem. ''yaşamaya yetecek kadar '' ''aç kalmayacağım kadar'' parası varsa yeter. o yoksa sevgilisi olunur karısı eşi olunmaz. eğer biriyle gelecek planlıyorsan, her açıdan geleceği düşüneceksin.

0|0
    0|1
    • para gecim için önemli tabiki erkeklerin geçimlerini sürdürmek için para kazanma dertleri yokki, erkeklerin derdi sizin sırtlarına binmeye bukadar meraklı olmanız.

• hem safız hem zengin arıyorz .. zaten tek kadınlar bööle.. erkekler para yerine tuvalet kadıgı kullanıo ihtiyacları için..

0|0
    0|0
  • neden kızların güzel olmaması sizin bakış açınızı bu kadar etkiliyo mesela?

0|0
    0|1
    • benim kız arkadaşım güzel değil, ömrü hayatımda 30 kadınla yattım 60 kadınla çıktım, benim onu sevmemi sağlayan tek şey sizler gibi değildi, benim durumum iyi iyi işimde var, evimde var, ama benim onu tercih etme nedenim güzelliği değil, sizler gibi olmaması yani benim tipime malıma mülküme değil bana olan aşkına aşık olup sevdim onu, şimdiye kadar çıktığım düm kızları evlilik noktasına taşımama nedenim ise, sırtına binecek erkek aramaları ve en uyanık , kendini akıllı sanan tipleriniz bile,

Erkekler Ne Diyor 4

• aslinda sorun tamamen kuşak farkina dayaniyor. Zaman artik o kadar hizli degisiyorki. Simdi tv yi aciyorsunuz bakiyorsunuz esra erolda evlen benimle var. Adamlarin gelirleri hep 2000 3000 evi var arabasi var falan.. Ne ara calistin ev aldin araba aldin daha yasin 23 vs hangi gün ise gittin 5aydir orada oturuyorsun iste bizim toplumuzun bakis acisini degistiren bu tür programlar var oldugu sürece gelecek kuşaklar icin durum gerçekten içler acisi

1|3
    0|0
  • dostum benim düşüncem şu ..

şimdi söylediğin gibi TÜRKİYE şartları belli ve hepimiz iyi yaşamak isteriz ..

evlenecek kızları düşün hepimizin ailesi var görücü olarak geliyorlar neyin var diyoruz degilmi nasıl gecındırceksın vs ? cunku herkez sevdıgı ınsanı ıyı yerlerde mutlu sıkıntı cekmeden gormek ıstıyor daha ıyı maddı ımkanlar varken neden daha kotusu olsun dıyoruz .. hersey kader kısmet o ayrı ama severek evlenenler oyle degıl işte sizin gibi paraya pula bakmıyorlar çünkü aşk var aşarız diyorlar zorluklara gögüs geliyorlar ask böyle bişey işte maddiyata bakmaz böylede olması gerek .. yani burda anlatmak istedigim fark aşık olup evlenmek ve görücü usulu evlenmek ikiside cok normal ve olması gereken bişey bence.

para yemeye gelince de o insanlar ortam insanları evlilikte bile ortamda gece hayatında olalım diyen insanlar ee buralarda parasız olmaz şimdi ne kadar çok para o kadar eglence diye düşünür yani senin tabirinle sırtına binmektir ee zenginlerde o kadar para içinde güzel saf kızları ayarlaması kandırması cokta zor olmasa gerek düzen böyle kardeşim malesef .. ülkemizin altınu üstüne getiriyorlar alalh sonumuzu hayır eylesin

0|0
    0|0
  • tek nedeni su :) rahat bir yasam herkesin hakki.. eger erkek bunu sagliyamiyorsa kadin cekinir bu cok normal ^^

1|0
    0|0
    • alın terlerini birleştirerek 2 insan bunu 5 senede başarabilir ama, kadınların bu alın terini birleştirme fikri hoşlarına gitmiyor, sonra eşitlikten bahsediyorlar

• Dünyanın insanlara direttigi yaşam anlayışı budur.Son 10 yılda yaşananlari ve olan olaylari hatirlayinca insan kelimesinin evrimleşerek mutasyona ugramiş canlı haline dönüştügünü anlarsın.

0|1
    0|0
Yükleniyor...