Sevgililer günü hakkındaki düşünceleriniz???

14 şubat bir papazın ölüm yıldönümü. bu yüzden pek kutlama taraftarı değilim.

soru şu: benim gibi düşünen bir sevgiliniz olsa ve böyle bi günü kutlamanın gereksiz olduğunu düşünse siz ne düşünürsünüz?

• Pintilik yapıyo kesin. masraftan kaçıyo. (mantıklı bi cevap arayışı)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Mantıklı insan. hiç bu yönden düşünmemiştim doğrusu. (kabullenme)
    60% (3)67% (2)62% (5)Oy Ver
  • Hediyemi getirsinde ne düşünürse düşünsün. (kabullenmeme)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • En azından yanımda. (poliyanna mode)
    20% (1)33% (1)25% (2)Oy Ver
  • Ben nasıl bi ilişki içerisindeyim allahım? (direk sorgulama içerisine girme)
    20% (1)0% (0)13% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• s.t valentine den bahsediyorsun ancak sevgililer günü bu hıristiyan inanışından çok daha önce de vardı.. hıristiyanlar her zamanki gibi bu adetin üzerine de hıristiyanlık örtüsünü örtüp servis etti.. hıristiyanlar bu konuda gerçekten çok iyidir.. mesela dyonisos horus krishna ve isanın ortak özellikleri incelense hadi lan ordan dersiniz normalde.. hepsi 25 ocakta doğmuş hepsi bakire bir anneden gelme hepsi ölüp 3 gün sonra canlanıyor dyonisos suyu şaraba çeviriyor(dyonisos ölüp canlanmıyor olabilir tam hatırlayamadım şimdi) neyse hıristiyanlar her türlü geleneğe kendi inanç örtülerini örtmüşlerdir ondan dolayı her şeyi hıristiyanlıkla bağdaştırmadan önce daha evveline bakmak lazım.. aklıma gelmişken poseidonun tridentini şeytana mal ederek poseidona bok atmaya çalışmak da aynı hıristiyanların işidir..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• isterse imam ölsn banane allah rahmet eylesin Der gecerm ama ticari amaclı oldgu için sevgliler gününü kutlmak sacma :)

0|1
    0|0
  • tarafımdan kutlanmayan, anlamsız bir gündür. sırf o gün "14 şubat" diye gereksiz bir şekilde para harcanıyor, hediyeler falan alınıyor. bir kere hediyenin makbulü süprizi olanıdır. hatun/adam zaten biliyor o gün hediye alacağını küçük veya büyük. bir de hediye almadı diye trip atanlar, üzülenler var, yaaa işte o kadar önemli(!) bir gün.. şimdi gül normalde 5-10tl diyelim 5 katına çıksa bu 25-50tl lan, 50tl'ye votka alsa daha makbul en azından içer eğlenir insan.

0|1
    0|0
  • papazdan bize ne yahu para tuzağı kutlamayın ya hergün hediye aln o gün almayın nedir yaf kutlamayı saçma bulan hediyeyi gereksiz bulan bi insan mantığa parmak atmştır..

1|1
    0|0
  • ona hak veririm. herkes kutluyor . sürü psikolojisini sevmem.

0|1
    0|0
  • kapitalist düzen. hak veririm. umrumda olmaz. gereksiz işler boş.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• hayırlısı be .

0|1
    0|0
  • 14 ŞUBATIN TA AMK :)

0|1
    0|0
  • Yok yaw tek giriyorum sıkıntı yapmıyorum dert etmiyorum bu yüzden kendime... :))

0|1
    0|0
  • para yuzaga baska bisi degil.. kesin cingeneler cikarmissin gul satilsin diye :D

0|1
    0|0
  • şu 14 şubat geçse de geyiklerinden ve sorularından kurtulsak.

0|1
    0|0
  • düşüncelerimi formatladım :D

0|1
    0|0
  • Sıradan bir gün olucak 2 -3 saat idman sonra ev .

0|1
    0|0
  • e şıkkı yeter bana :d

0|1
    0|0
  • bilmiyorum...bildiklerim beni terk ediyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...