Şansızmıyım bereketli mi ?

?25 gün önce arkadaşım onur'a dedim ki: antalyada hava süpermiş hadi gidelim hadi gidelim dedi istanbuldan 1 hafta uzaklaşalım otobüsten bir indik 3 gün hiç durmadan yağmurmu yağar bi memlekete yağıyomuş her gün sucuk 3 gün dayanabildik antalyaya..

18 gün önce dedim ki hava güzel hadi çekmeceye ineyim:

(indikten 10 dakka sonra çatılar uçtu havaya yağmur fırtına ben sucuk)

13 gün önce dedim ki hava güzel hadi çekmeceye ineyim:

(motor yolda kaldı gürpınar sahilde gece saat 4 para yok yağmur fırtına yayan geldim ben sucuk)

geçen pazar günü dedim oo süper hava hadi çekmeceye ineyim:

(yağmur fırtına altımda motor kask evde ben sucuk)

bu akşam Ferdi dedi ki; hava güzel hadi çekmeceye balık tutmaya, tamam dedim gittik...

nereye gidiyon sen maaşallah dediği 3 gün yaşayan bu sefer Ferdi' de sucuk...

:DDDD

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Buralarda hava cok kotu gelmeyin sakin ;(

0|0
    0|0
  • şöyle okudum lfldsjglfşglkfşgkdlfk ben sucuk

sjdajkljlfj.fklkf ben sucuk

slkflşkfşdlkfkldfk ben sucuk

0|1
    0|0
  • hava kötüyken çıkmayı deneyin ya da Onur ve Ferdiyle bir daha görüşüp çocukların da hayatlarını karartma:))

0|0
    0|0
  • sucuklar şimşek düşüp ızgara olmadığınıza dua edin :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ?25 gün önce arkadaşım onur'a dedim ki: antalyada hava süpermiş hadi gidelim hadi gidelim dedi istanbuldan 1 hafta uzaklaşalım otobüsten bir indik 3 gün hiç durmadan yağmurmu yağar bir memlekete yağıyomuş her gün sucuk 3 gün dayanabildik antalyaya..

18 gün önce dedim ki hava güzel hadi çekmeceye ineyim:

(indikten 10 dakka sonra çatılar uçtu havaya yağmur fırtına ben sucuk)

13 gün önce dedim ki hava güzel hadi çekmeceye ineyim:

(motor yolda kaldı gürpınar sahilde gece saat 4 para yok yağmur fırtına yayan geldim ben sucuk)

geçen pazar günü dedim oo süper hava hadi çekmeceye ineyim:

(yağmur fırtına altımda motor kask evde ben sucuk)

bu akşam Ferdi dedi ki; hava güzel hadi çekmeceye balık tutmaya, tamam dedim gittik...

nereye gidiyon sen maaşallah dediği 3 gün yaşayan bu sefer Ferdi' de sucuk...

:DDDD

0|0
    0|0
  • çok güzelmiş.

0|0
    0|0
  • yaz gelene kadar hava güzel demeyin bedevi misali olmuş

0|0
    0|0
  • ?25 gün önce arkadaşım onur'a dedim ki: antalyada hava süpermiş hadi gidelim hadi gidelim dedi istanbuldan 1 hafta uzaklaşalım otobüsten bir indik 3 gün hiç durmadan yağmurmu yağar bir memlekete yağıyomuş her gün sucuk 3 gün dayanabildik antalyaya..

0|0
    0|0
Yükleniyor...