En son kendinize ne sordunuz...cevaplayamadığınız sorular karşısında neler yaptınız

en son kendinize ne sordunuz...cevaplayamadığınız sorular karşısında neler yaptınız

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Dun cok severek aldigim highlighter ve kapatici bir arada olan urunumu aksam makyajimi yaptiktan sonra nereye koydugumu kendime sordum. Nerede oldugunun cevabini veremeyince 2 saat odamda aradim yapacak bisey olmadigini anlayincada uyumak icin yattim ;(

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• 0|0
    0|0
  • Istakozlar gözleri kapalı olduğu halde 37 kilometrelik yolculuk boyunca doğru izi nasıl takip edebilmişlerdir?

0|0
    0|0
  • En son kendime hangi yemeği yapabildiğimi sordum. Sorum cevapsız kalınca ağlamaya başladım :D

1|0
    0|0
  • acaba onu gerçekten seviyor muyum diye sordum,cevabı bilmiyorum

0|0
    0|0
  • neden sadece yorumları okuyup sesli gülüyorum diye sordum az önce kendime:) milleti artılamaktan bir hal oldum bugün:)

0|0
    0|0
  • acaba ne zaman kendimi tam olarak mutlu his edecegim...

0|0
    0|0
  • kendime soruyosam cevabıda vardır cevapsız soruyu neye sorıyım şizofrenmiyim ben

0|0
    0|0
  • Neden herkese güldüğün halde mutsuz oluyorsun diyorum bugünlerde kendıme

0|0
    0|0
  • kendime sormam cevapsız soruları etrafımdaki insanlara sorarım afallarlar

0|0
    0|0
  • geçen akşam bana 'nar taneledim gelsene:) ' dedi.neden her çağırdığında gidesim geliyor diye sordum kendime.bunun cevabı yoktu.

1|0
    1|0
    • nar taneledim mi:)

• hı hı,ben üstüme bulaştırıyorum diye her defasında, o tanelerdi bana.3 yıl oldu ayrılalı,hayatlarımıza başkalarını aldık.ama o her nar tanelediğinde beni çağırdı,ve her defasında gidesim geldi.ama hiç bi zaman da gitmedim.

neyse,fazla hazin.

Erkekler Ne Diyor 7

• Kendime bile saygılıyım,cevapsız soru sormam :P

1|1
    0|0
    • yılın komiklik ödülünü sana versinler KS de +:D

• Mizah dergisi okuyor dicem ama Doğaçlama yapıyor yetenekli=)

• @rozi Konuşmamı sen hazırla gidip alayım :P

@Balboa Sağol kardeşim bende kendime evet diyorum madem 3 evetle gidiyorum :P

• Bu sorunun resmen cevabını düşünüyorum bulamadım bir türlü ciddyim=)10dk sürdü beynim error verdi demin.

0|0
    0|0
  • Ne olacak bü ülkenin hali ?

0|0
    0|0
  • Ulan sınav yaklaşıo ne yapıcan diye sordum kendi kendime bi sessizlik bir sessizlik :D:D

0|0
    0|0
  • sinir oldum cevaplayamayaınca

0|0
    0|0
  • aksam kendime 4 tane maç sordum 2si yatınca kendime küstüm konusmuyorum kendimle.

0|0
    0|0
  • soru sormam kendime

0|0
    0|0
Yükleniyor...