Nasıl bir hayatınız var? Benimki gibi boktan mı?

merhaba ben osmangazi üni. kimya mühendisliği okuyan , yakışıklı , cool giyimine özen gösteren bir çocuğum, sınıfta güzel kızlar var hatta sınıfın 4 te 3 u kız , fakat ben henüz 1-2 siyle tanışabildim :S , bi kızla iyi muhabbet geliştirdim ama devamı gelmedi ondan da ümidi kesmek üzereyim , ayrıca çok hareketsiz bir hayatım var, bi kızın gelip de -ne kadar tatlı olsam da - benmle çıkacağını düşünmüyorum, depresyona girebilirim her an tavsiyeleriniz neler? abiler , kardeşler, ablalar...?

0|0
69

En İyi Kız Görüşü

• daha rahat davranmalısın çok kasıyor olmalısın kendini.hem ağır takıl hemde rahat ol konuşmalarında.sosyal aktivitelere katılırsan ister istemez muhabbet alanın genişler.hem sanada daha çok özgüven gelir.

0|1
    0|0
    • mantıklı olan da o zaten ama bi yerden başlamak lazım sosyalleşmeye tipte kurtarmıo yani ne kdr tatlı olsam da...

• kızlar tipe fazla önem vermez karizmatik dur gülüşünü abartma ağır ol biraz ama yeri geldimi zıpırlaş mesela spora başla yüzmeye git orda çok insanla tanışırsın edersin zamanla çevren gelişir.ben anca bu kadarını söyleyebilirim gerisi sana kalmış bişey..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Senin dış görünüşün onlara fazla gelebilir herkes seni yanında taşıyamayabilir o yüzden bir çok kişiye sıcakkanlı davran.

0|1
    0|0
    • yakışıklı olmak suş mu :D :D

• Benim hayatımı dinlesen bu mu? b.. dersin? yinede çok mutluyum.Misal millet ne acılar çekiyor anası, babası yok tecavüze uğrayan var, şiddet gören var senin ki dert mi? biraz çekingensin. bir arkadaşın yazısı vardı burda link veririm.belki işine yarar.Dediğim gibi yakışıklıysan da zaten,biraz ortama gir. Zaten seni olduğun gibi sevecek insanları bulman daha iyidir.Yarışmalara katıl kulüplere katıl aktivitelerde ol.Yavaş yavaş gelişmeleri görürsün.

0|1
    0|0
  • belki kızlar yakışıklı,cool,giyimine özen gösteren üstelik tatlı olan bi erkeğe henüz alışmadıkları için yabancılık çekiyorlardır.2.dönemi bekle sonra tekrar görüşelim

0|0
    0|0
    • Niye alışmasınlar ki? anlamadım, illa apaçilik mi yapsam ki? ya da diğer çocuklar gibi mi giyinsem deri ceket + 3 numara saçlar + kirli sakal + düşük bel falan yapamam ki ben ole tarzım diil :S

bi de 2. döneme geçtiğimde bu yazımı unutabilirim:D

• sakın yapma.

bence başkası olmamalısın her ne kadar 3 numara saç için ölüp bitsek de sen yapma . böyle farkında ol ne olduğunun biz mütevazi sevmeyiz zaten farkındalık güzel şey.

• Sen anadolu üniversitesinede uğra bence arada ben bakıyorumda hoş kızlar var gibi :D

0|0
    0|0
    • hadi ya nerden bilion sen de mi eses te okuon?

• Ege üni. ye geç olabilirse benim hep istediğim ama geçmek için bişi yapmadığım yer , ama nereye gidersen g,t sıkılmak ya da eğlenmek sende biter ... öptüm muc

• Gizli kullanıcı ayrıca sen depresyona girme anlattığın gibiyse onlar depresyona girsin kaçırmasınlar :D

• Nasıl bir mühendislikmiş bu arkadaş? Erkekler çoğunlukta olur da genelde.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Çoktan girmişsin depresyona , yazdıklarını bir daha oku anlarsın .

0|0
    0|0
  • Sorunu oku kardeşim sonra kendini kız gibi düşün ve bir erkek geliyor kendini aynen böyle tanıtıyor ne düşünürdün?

0|0
    0|0
  • sen yine iyisin makine mühendisliğinde erkek başına 250 gram kız düşüyordu

1|0
    0|0
  • her şeyden nce kendine güvenmeliisn kendinden emin ol kendini sev her kesten önce bunları yap ve zamanla kendini aşarsın zaten sadece korkuyosundur çekiniyosundur.

0|0
    0|0
  • abi sen hayattan kopmuşsun her şeyi başlamadan beyinde bitirmişsin erken pes etmişsin .

0|0
    0|0
  • bir kızın seninle çıkacağını neden düşünmüyorsun peki, sebep ne ?

0|0
    0|0
  • Alfabetik sıralama ile başla yazılmaya. Birinden biri kabul edecektir elbet.

0|0
    0|0
    • hahahahahaaaaaaaaay :D çok komikti ya

• sınıfın 4 te 3 ü kız ve sen hala abazansın

bencede girmelisin depresyona!

0|0
    0|0
  • Mühendislik sınıfının nasıl oluyor da 4/3 ü kız oluyor anlamış değilim

0|0
    0|0
    • kimya ve çevrede böyle kardşim , ama müh. okudukları için ister istemez inekler..

Yükleniyor...